Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

ale lecicie z tymi stronami niedługo zamiast opijać 200 to 300 przyjdzie :kox:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 21:33_________________________________________________zobaczcie statystyki kto tam największym spamerem w dniu dzisiejszym :polew:

a kaj to sie sprawdza? :P

a ten link z kolami z allegro... takie kola prawie kazda fure wypasza :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

No kurde blade tylko do roboty przyjechałem a tu tyle spamu. :naughty:

Ten kolo coście o nim pisali to ładny gość musi być, szkoda że nie byłem wtedy na spocie :przebiegly:

Angry dajesz jedną naklejke Wieśkowi

ty to masz fajną robotę :cool1:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 21:42_________________________________________________Wiesiek mam nadzieję że się na spocie o te naklejki nie pobijecie mam tylko trzy

napisałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbrzydsze RH jakie wyszly na rynek :sick3:

jak się nie mylę to na takich felach chyba jeździ zielona pastylowa B5 na SWD...

zgadza sie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się nie mylę to na takich felach chyba jeździ zielona pastylowa B5 na SWD...

zgadza sie :>

Znajomy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się nie mylę to na takich felach chyba jeździ zielona pastylowa B5 na SWD...

zgadza sie :>

Znajomy?

nie ale juz kilka razy auto widzialem na drodze. na takich felgach takze jezdzi taka pistacjowa B4 na SWD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbrzydsze RH jakie wyszly na rynek :sick3:

jak się nie mylę to na takich felach chyba jeździ zielona pastylowa B5 na SWD...

zgadza sie :>

no fakt w moj gust nie trafiaja ale mialem na mysli szerokosc i rozmiar.. to w b5 wiele wynagrodzi wg mnie :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w ASO sprawdziłem VIN tego B7 i okazało się że w 2008 roku to auto miało 235tyś :polew: zdaje się że ojciec jest już z niego wyleczony :rolleyes: czasami warto słuchać dzieci :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 13:20_________________________________________________

szkoda że nie złapałeś tej sarny miałbyś niezłą ucztę z dziczyzną w tle,a tak swoją drogą to przy jakiej prędkości przelotowej miałeś bliski kontakt ze zwierzyną płochą

:good:

Wyhamowałem tak do 50-60kmh i było puk :gwizdanie:

:kox:

:hi: Dopiero teraz czytam stare posty ,ale Stary krzyż to normalnie hicior :> jest za***iste połączenie muzy z tv trwam :polew:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 21:59_________________________________________________ :hi: Wszystkim co nie Spią :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...