Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Kuna sprawdź jeszcze ofertę AXA ( polecam ) :wink: ... jak co mogę podesłać Ci nr. mojej polisy wtedy jeszcze chyba 5 czy 10% zniżki dostaniesz

Ja płacę OC + minicasco ( ubezpieczenie od kradzieży , pożaru , całkowitego zniszczenia ) 2 x 380 zł ( samo OC wynosiło by ~ 2 x 180 zł ) , zniżki jakie mam to -60%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko żeby Ci potem plamy na tej podsufitce nie zostały :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi Robert - bez wkładu własnego to minicasco? Bo np w PZU tylko 80% od ceny katalogowej odjąć amortyzacje samochodu. Czyli na dzień dzisiejszy jak by mi ukradli dostałbym 18tys złotych. W MTU 100% cenny katalogowej czyli te 23100zł odjąć amortyzacje samochodu. Muszę się z tym przespać i pomyśleć,

EDIT: A czemu mają zostać plamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś kiedyś czytałem ale jak ktoś się tym profi zajmuje to powinien zrobić to dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie pamiętam ale chyba 15% mojego udziału jest

Aha no i zapomniałem jakiś tam assistans też mam ale nie pamiętam jak to wygląda bo jakoś mi to raczej nie jest potrzebne

Na necie znajdziesz bez problemu kalkulator OC , poszukaj od AXA , powpisujesz sobie dane i wyjdzie Ci ile będzie do zapłaty za OC , czy OC + mini AC , OC + AC itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert tylko on ma +20% albo więcej za wiek jeśli chodzi o AC a to jednak robi swoje, druga sprawa mieszka w SJZ i auto stoi pod chmurką a to wszystko jest na +%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, do 25 roku życia i z 0% zniżek AC wychodzi masakra. Myślę czy nie zarejestrować samochodu na ojca a siebie zrobić współwłaścicielem, miałbym zniżki po nim z OC i AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako miejsce postoju auta m.in. wpisywałem Rybnik ( parking niestrzeżony ) , w nocy oczywiście Jejkowice i garaż ( choć czasami robię na noc )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna jak tak czytam to strasznego grata kupiłeś, właściwie to wszystko masz za***ane, światła, silnik, środek, po coś to kupował teraz musisz cały czas grzebać i dokładać kasę.:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grata. Większość osób, miała by wyjebke i dalej jeździli na starym rozrządzie, i nic nie robili . Ja mam zasadę że zawsze jak samochód kupię to wymieniam rozrząd/płyny/filtry/hamulce. A ja uwielbiam perfekcję. Na moja 18-stoletnia 80-tka jest w lepszym stanie niż audi b8 sprzedawane na allegro. Ale ja po prostu jestem pedantem. Lubię mieć czyściutko i pachnąco w samochodzie. A światła nie są zrąbane wszystko działa - a do elektryka jadę z innym biznesem. Jedynie schowek, ale dzisiaj zostanie naprawiony, wymienione wszystkie płyny. Hamulce są w idealnym stanie reszta tak samo. Blachy oryginalne, przebieg tam samo. Tylko po prostu niektórym ludziom nie przeszkadzają jakieś drobne niedoskonałości, a mi tak. Dlatego ode mnie opłaca się samochód kupować :grin: Bo ja na niczym ważnym nie oszczędzam a samochód jest zadbany :naughty:

Przyjadę w czwartek to sobie obadasz jak oczywiście będziesz, bo raczej na Rybnik nie zdążę ze wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek spóźnione ale szczere STO LAT stary byku !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grata. Większość osób, miała by wyjebke i dalej jeździli na starym rozrządzie, i nic nie robili . Ja mam zasadę że zawsze jak samochód kupię to wymieniam rozrząd/płyny/filtry/hamulce. A ja uwielbiam perfekcję. Na moja 18-stoletnia 80-tka jest w lepszym stanie niż audi b8 sprzedawane na allegro. Ale ja po prostu jestem pedantem. Lubię mieć czyściutko i pachnąco w samochodzie. A światła nie są zrąbane wszystko działa - a do elektryka jadę z innym biznesem. Jedynie schowek, ale dzisiaj zostanie naprawiony, wymienione wszystkie płyny. Hamulce są w idealnym stanie reszta tak samo. Blachy oryginalne, przebieg tam samo. Tylko po prostu niektórym ludziom nie przeszkadzają jakieś drobne niedoskonałości, a mi tak. Dlatego ode mnie opłaca się samochód kupować :grin: Bo ja na niczym ważnym nie oszczędzam a samochód jest zadbany :naughty:

Przyjadę w czwartek to sobie obadasz jak oczywiście będziesz, bo raczej na Rybnik nie zdążę ze wszystkim

A jedna za***any:naughty: tłumaczą się winni, w czwartek będziesz w rybolu:whistling:

Wiesiek spóźnione ale szczere STO LAT stary byku !!!

Dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tłumaczę się mówię o faktach :grin: Zobaczysz to sam się przekonasz. Jutro muszę dziada przerejestrować i kupić AC/minicasco. Nie no może się wyrobię to podskoczę do was jeszcze w tym tygodniu do Rybola na spota, kwestia taka co z tym elektrykiem będzie. Ale wiem jedno mogłem uczyć się za elektryka samochodowego on ma tam takie ceny że normalnie panienki przy drodze mniej od niego zarabiają :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenie ledów w światła postojowe mija się z celem ( za niedługo zaczną mrugać )

u mnie nie mrugają, a są już założone 2 lata....

:hi: Auto oddane do mechanika.

Mam dwa pytania, chciałem umyć silnik i wyprać środek. Gościu mi powiedział 170zł za pranie środka a za mycie silnika 40zł - Ale on powiedział że silnik myją karcherem - przecież tam jest tyle elektroniki że masakra :facepalm:

ja co jakiś czas myje sobie na placu silnik karcherem i nadal auto jeździ

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

Wiesiek ode mnie również najlepszego:drinks:

kiedy miałeś? bo może w ten sam dzień co ja:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenie ledów w światła postojowe mija się z celem ( za niedługo zaczną mrugać )

u mnie nie mrugają, a są już założone 2 lata....

:hi: Auto oddane do mechanika.

Mam dwa pytania, chciałem umyć silnik i wyprać środek. Gościu mi powiedział 170zł za pranie środka a za mycie silnika 40zł - Ale on powiedział że silnik myją karcherem - przecież tam jest tyle elektroniki że masakra :facepalm:

ja co jakiś czas myje sobie na placu silnik karcherem i nadal auto jeździ

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

Wiesiek ode mnie również najlepszego:drinks:

kiedy miałeś? bo może w ten sam dzień co ja:decayed:

porządni ludzie rodzą się w maju :decayed:

ja miałem wczoraj, a Wy ??:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak dobrze liczę to we wrześniu wypadają święta:

Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom

Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk

Dożynki, Święto Plonów

Dzień Aptekarza

Dzień Chłopaka

Już nie pytam z jakich powodów się urodziliście :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badboy i Arek Najlepszego !!! :drunk:

Spóźnione ale szczere :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badboy i Arek Najlepszego !!! :drunk:

Spóźnione ale szczere :embarrassed:

danke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem wczoraj, a Wy ??:naughty:

ja 10 dni temu:decayed:

najlepszego Badboy:drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...