Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

A mi najebał internet wierzcie albo nie :wallbash: i co chwilę mi wywalało "ups. przeglądarka ... coś tam coś tam ..." :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iiiiyyyyeeeeaaaahhhh no i jest :>

a juz myslalem ze to nigdy nie nastapi :P

Badboy ta lotka na klape chce oczywiscie ta sama :polew: tylko ja raczej taka na szerokosc lampy (na szerokosc grubosci lampy z gory :P ) jedna z tych ktore pokazales taka cienka jest... ja bym wolal taka identyczna do eS oczywiscie :P a co tam slyszales ze z tymi na allegro jest nie tak? widzialem ze za 150pln mozna dostac i oczywiscie pisza ze za***ista i wypas i w ogole echh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moge isc spac :hi:

:good: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

:drunk::a4fan::drunk::a4fan::drunk::a4fan::drunk::a4fan::drunk::a4fan::drunk::a4fan::drunk::a4fan::drunk:

Ale mi się ostatnio lapek jebie , zna się kto na tym ? zrobić jakiś format czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: :drunk::a4fan::banan1:

iiiiyyyyeeeeaaaahhhh no i jest :>

a juz myslalem ze to nigdy nie nastapi :P

Badboy ta lotka na klape chce oczywiscie ta sama :polew: tylko ja raczej taka na szerokosc lampy (na szerokosc grubosci lampy z gory :P ) jedna z tych ktore pokazales taka cienka jest... ja bym wolal taka identyczna do eS oczywiscie :P a co tam slyszales ze z tymi na allegro jest nie tak? widzialem ze za 150pln mozna dostac i oczywiscie pisza ze za***ista i wypas i w ogole echh

eS look czyli coś takiego: http://allegro.pl/audi-a4-spoiler-tuning-i1238120987.html

no właśnie problem w tym że te podróbki nie zawsze pasują :/ u Młodego Droga to nawet fajnie wyszło ale też musiał szpachlą poprawiać.

Masz jeszcze jakies inne aukcje ?? i gdzie masz te komentarze ze wszystko jest och i ahh ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, te audi co kolo w tenneco ma ze niby Twoje stare.. miales tam szare zaciszki?

Pomalowane były na taki srebrny kolor ( HAMMERITE ) , teraz może są już szare :gwizdanie:

Ma z przodu ATE PD ?

Czyli chyba moja "była" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robert zrób formata i po reinstalce systemu od razu zaopatrz się w jakiś antywirus i tego typu bajery, to na trochę będzie spokój. Ewentualnie przeskanuj teraz jakimś dobrym antywirem typu Kasperski albo NOD32. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem AVASTA , ale moja przyniosła w jakiejś gazecie KASPERSKI'ego wersja na 90 dni no go zainstalowałem , od tego czasu tak mu jebie się we łbie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...