Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

też byś trochę żonce dał dychnąć :decayed:, a nie cały wieczór i z rana abarot od nowa :cool1::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

też byś trochę żonce dał dychnąć :decayed:, a nie cały wieczór i z rana abarot od nowa :cool1::wink4:

Ona ma mnie w D.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie z wlepy wynika tarcze mom:

p 1LG - WG ETKI 320X30MM (musza kupic klocki)

t 1KD - nieznalozlezlech w etce ;/ oznaczenia (jeszcze poczatkujacy jestech) :good:

1LG:

33816671.jpg

1KD :

92866966.jpg

ty mosz robert jakos zacno ta etka :) :>co trza zrobic by tako przygarnyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty mosz robert jakos zacno ta etka :) :>co trza zrobic by tako przygarnyc

Jest to 7.2 od Wieśka :wink4: , mam jeszcze 7.0 ale jest troszkę starsza i ma mniej funkcji

[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 14:07_________________________________________________Wchodzisz w ETKA >>> w Twoim przypadku wyszukujesz i zaznaczasz A6Q >>> rok modelowy ( 2003 ) >>> informacje katalogowe >>> opisy wyposażenia dodatkowego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bydzie ktoś szybci dzisio na spocie :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 14:12_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-s4-2001-2004-rok-komplet-bixenonow-i1482477978.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę być,a o której :?:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 14:13_________________________________________________16:30 ?[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 14:14_________________________________________________pamietacie "ludziska" moją prośbę o jakieś ciekawe filmy na kompach,może się dzisiaj powymieniamy :naughty::wink4: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty mosz robert jakos zacno ta etka :) :>co trza zrobic by tako przygarnyc

Jest to 7.2 od Wieśka :wink4: , mam jeszcze 7.0 ale jest troszkę starsza i ma mniej funkcji

[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 14:07_________________________________________________Wchodzisz w ETKA >>> w Twoim przypadku wyszukujesz i zaznaczasz A6Q >>> rok modelowy ( 2003 ) >>> informacje katalogowe >>> opisy wyposażenia dodatkowego :wink4:

ja teraz ja :> teraaz to mom thx :cool1:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 14:26_________________________________________________

mogę być,a o której :?:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 14:13_________________________________________________16:30 ?[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 14:14_________________________________________________pamietacie "ludziska" moją prośbę o jakieś ciekawe filmy na kompach,może się dzisiaj powymieniamy :naughty::wink4: ?

mom cos na lapku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ETKA dla Wszystkich

http://www.etka-online.net/

Wchodzicie na Скачать программу ETKA 7.2 бесплатно. i ściągacie program później mozolnie aktualizacje i już macie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w ETKA >>> w Twoim przypadku wyszukujesz i zaznaczasz A6Q >>> rok modelowy ( 2003 ) >>> informacje katalogowe >>> opisy wyposażenia dodatkowego :wink4:

ja teraz ja :> teraaz to mom thx :cool1:

W ETCE trzeba troszkę posiedzieć , poszperać i wszystko bezproblemowo można znaleźć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ETKA dla Wszystkich

http://www.etka-online.net/

Wchodzicie na Скачать программу ETKA 7.2 бесплатно. i ściągacie program później mozolnie aktualizacje i już macie :good:

już ciągnę :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ETKA dla Wszystkich

http://www.etka-online.net/

Wchodzicie na Скачать программу ETKA 7.2 бесплатно. i ściągacie program później mozolnie aktualizacje i już macie :good:

me too :good::notworthy:

już ciągnę :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już wiem czemu mi prędkość spadła :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później jeszcze musicie pościągać troszkę aktualizacji żeby wszystko śmigało , ja mam aktualnie AUDI 843 , VW 843 , Skoda 377, Seat 371 ... a dawno nie sprawdzałem czy nie ma nowych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Vivie fajna muza leci Farna :slina::good: i TeDe :good:

A INNA :rolleyes::slina:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 15:02_________________________________________________Wczoraj już to widziałem :naughty::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...