Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

(d^^B) wtf.......

Krzysztof logi rób a nie pierdołami się zajmujesz :gwizdanie: :cool1::wink4:

zitra lub czwartek byda nowe na seriiii...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

jutro w nałężu :gwizdanie: :naughty:

jutro trening,.... co tam z oponkami wiesz coś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no:,jutro zadzwonię ,się przypomnę jeszcze [br]Dopisany: 24 Maj 2011, 22:51_________________________________________________daj mi tego bau na 3 dni ,będzie chodził jak nówka sztuka :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 22:55_________________________________________________mój po wyprawie do Rewala nawet "komin" ma delikatnie wyproszczony :naughty::wink4:

tam 7h05min,z powrotem 6h20min :evil:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 22:57_________________________________________________no i prawie 3 baki zupy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no:,jutro zadzwonię ,się przypomnę jeszcze [br]Dopisany: 24 Maj 2011, 22:51_________________________________________________daj mi tego bau na 3 dni ,będzie chodził jak nówka sztuka :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 22:55_________________________________________________mój po wyprawie do Rewala nawet "komin" ma delikatnie wyproszczony :naughty::wink4:

tam 7h05min,z powrotem 6h20min :evil:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 22:57_________________________________________________no i prawie 3 baki zupy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nice .... ;d u mnie je inny problem cos niedomaga jo go usz dobrze gonia ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój po wyprawie do Rewala nawet "komin" ma delikatnie wyproszczony :naughty::wink4:

tam 7h05min,z powrotem 6h20min :evil:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 22:57_________________________________________________no i prawie 3 baki zupy

Zapomniałeś jeszcze o pamiątkowych zdjęciach z fotoradarów. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój po wyprawie do Rewala nawet "komin" ma delikatnie wyproszczony :naughty::wink4:

tam 7h05min,z powrotem 6h20min :evil:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 22:57_________________________________________________no i prawie 3 baki zupy

Zapomniałeś jeszcze o pamiątkowych zdjęciach z fotoradarów. :gwizdanie:

3 baki zupy u mnie minimum 1800km :) ty mosz smoka :tongue4: :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 baki zupy u mnie minimum 1800km :) ty mosz smoka :tongue4: :tongue4:

u mnie trzy baki zupy to ponad 2.5 kkm :decayed:

[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 23:26_________________________________________________

Zapomniałeś jeszcze o pamiątkowych zdjęciach z fotoradarów. :gwizdanie:

Nooo :gwizdanie: :cool1:

[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 23:27_________________________________________________Wiesiek ściągam AM 6.8.1 EU ( tylko za***iście szybki net mam :wallbash: ) , namiary zapodał mi PABLO z forum , podobno tamta wersja zj***na , tak jak kombinowaliśmy wtedy u Pepików czasu nie da się przestawić , w tej nowej podobno ustawia się nawet strefy czasowe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam 6.7 bo czytalem ze 6.8 jeszcze nie dopracowali.. :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój po wyprawie do Rewala nawet "komin" ma delikatnie wyproszczony :naughty::wink4:

tam 7h05min,z powrotem 6h20min :evil:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 22:57_________________________________________________no i prawie 3 baki zupy

Zapomniałeś jeszcze o pamiątkowych zdjęciach z fotoradarów. :gwizdanie:

ja tak ale myślę ,ze strażacy miejscy będą pamiętać o dosłaniu "pozdrowień" pocztą :naughty::kox:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 23:55_________________________________________________

AM na androida nima jeszcze ?

navigon :good:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 23:56_________________________________________________

mój po wyprawie do Rewala nawet "komin" ma delikatnie wyproszczony :naughty::wink4:

tam 7h05min,z powrotem 6h20min :evil:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 22:57_________________________________________________no i prawie 3 baki zupy

Zapomniałeś jeszcze o pamiątkowych zdjęciach z fotoradarów. :gwizdanie:

3 baki zupy u mnie minimum 1800km :) ty mosz smoka :tongue4: :tongue4:

nie jechałem jak Ty tylko jak ja :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :wink4:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 23:57_________________________________________________160 czasem się rozkulałem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba chciales napisac " zwolnia do 1,60zł " :tongue4: :tongue4: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ,że bez gonitwy ale równo cały czas[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 00:28_________________________________________________

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bede mial tą manetkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek ściągam AM 6.8.1 EU ( tylko za***iście szybki net mam :wallbash: ) , namiary zapodał mi PABLO z forum , podobno tamta wersja zj***na , tak jak kombinowaliśmy wtedy u Pepików czasu nie da się przestawić , w tej nowej podobno ustawia się nawet strefy czasowe :wink4:

Adres znam to CBŚie Cie odwiedzą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koza będzie miała wielu ,nowych ,przypakowanych adoratorów :kox::decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie u kogo wymienić rozrząd i czy u toma77 dostanę najtaniej i czy aby na pewno ORI :mysli:

u Toma ORI nie kupisz tylko zamienniki ... jak chcesz ORI pisz do tego gościa >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178596.225 ceny ma dobre :good:

swego czasu była promocja na rozrząd w ASO i nawet cenowo dobrze to wyglądało, zapytaj w magro ile wołają :)

:hi: wiem że była promocja i wołali 1300pln za komplet z robotą :shocked: niestety było minęło, a znocie kogoś mądrego co to wymieni :mysli:

jo znom :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...