Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Przednie lampy- co sądzicie? (Nowe Foty)


w00

Rekomendowane odpowiedzi

to dziady nie lampy.....zapewne SONAR.....jeśli nie chcesz ciąć błotników i zakładać ori valeo to FK chyba są najlepszym rozwiazaniem :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nuti popieram. Nie baw sie w eńdżel ajsy. Co ori to ori.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mialem angel eyes nie polecam ladnie wygladaly na zapalonych ringach i nic wiecej!!

A o dlugich to niewspomnie swiecily!!i to daleko ale w kosmos moglem ogladac samoloty jak lataly!!I teraz mam orginalne!!I jak kupywac to tylko valeo!!To jest moje zdanie :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w przypadku zalorzenia tych lamp http://cgi.ebay.co.uk/ANGEL-EYES-FK-HEADLIGHTS-AUDI-A4-1999-2001-BLACK-NEW_W0QQitemZ190137764546QQihZ009QQcategoryZ23009QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem z rocznika 99 do mojego 97 trzeba jeszcze jkakes wtyczki kupowac jak w przypadku valeo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k nie, pelny Plug&Play.. :rolleyes:

Z reszta nie chce Cie wprowadzac w blad. Najlepiej bedzie jak zapytasz tego kolesia.

Tu masz link do aukcji. To sa takie same tylko ze w chromie.

http://allegro.pl/item223658523_nowosc_audi_a4_99_01_4xringi_soczewki_chrom.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm na niektorych aukcjach widze take same lampy i pisze ze sa produkowane przez firme DEPO ...mam zamar kupic lampy zastanawiam sie wlasne nad tymi czarnym FK - czy sa faktycznie warte uwagi ? Posiada wogule je ktos na forum ? Nie chce zeby sie okazaly takm syfem jak Sonary na ktore kazdy narzeka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie wlasne nad tymi czarnym FK - czy sa faktycznie warte uwagi ? Posiada wogule je ktos na forum ? Nie chce zeby sie okazaly takm syfem jak Sonary na ktore kazdy narzeka ...

posiadam i jestem z nich zadowolony, chociaż ringi nie świecą tak ładnie jak w BMW :chytry:

603033c51be93ef5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem te lampy FK. Kolo wtorku, srody powinienem je juz miec. Jak je zamontuje dam pare fotek :)[br]Dopisany: 12 Sierpień 2007, 11:20 _________________________________________________Wrezcie przyszly lampy (FK) :dance:. Zamontowalem je. Dla mnie wygladaja super i tez bardzo przyzwoicie swieca. Jutro postaram sie podeslac jakies foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to ze i ja zamienie swoje popekane Sonary[delikatne gowno ..odkleilem brewki i zyłki powychodziły ] na FK ... Sonary mnie juz dobijaja ..mało widac , oczy sie mecza i w dodatku długie swieca w kosmos :evil:

Da sie je jakos poustawiać ??

Fk to dobra , sprawdzona firma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...