Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

będzie dobrze :rolleyes:

:polew: :polew:dobre dobre :decayed:
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

będzie dobrze :rolleyes:

tja :przebiegly:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

No co, z grupy wyjdziemy - będzie sukces :decayed:

Opublikowano

No co, z grupy wyjdziemy - będzie sukces :decayed:

eliminacyjnej :polew:
Opublikowano
  • Autor

W końcu to drugi raz jak jedziemy na Euro :naughty:

Opublikowano

w reprezentacji brakuje środkowego pomocnika z prawdziwego zdarzenia,co by kreował gre,wypracowywał sytuacje dla napastników.brak też walecznika jakim był (może nie idealnym) Krzynówek.

jak te braki zapełnimy to może Smuda ulepi coś z tego ustrojstwa :decayed:

Opublikowano

no to robimy casting na środkowego pomocnika do gry w naszej reprezentacji :kox::naughty: :naughty:

Polak czy Polskie korzenie? :tongue4:

Opublikowano

Polak czy Polskie korzenie? :tongue4:

jedno i drugie po kilku meczach się rozpije :polew:
Opublikowano

Polak czy Polskie korzenie? :tongue4:

jedno i drugie po kilku meczach się rozpije :polew:

no fakt :decayed: na onecie był artykuł ostatnio o tym jak to Boenisch się dobrze bawił na zgrupowaniu reprezentacji :naughty:

oby tylko nie zeszmacił się chłopak po wejściu do tego towarzystwa bo był jedną z wyróżniających się postaci w tych 2 meczach... nie zapeszajmy może :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

obcokrajowcy grający w reprezentacji Polski nic nie grają :mysli: a polacy w innych reprezantacjach są gwiazdami :mysli:

gdzie tu logika....czy to dlatego że tam im chlać nie pozwalają :mysli:

Opublikowano
  • Autor

A Murawski :?::!:

Mecz z Australią rewelka :good:

Opublikowano

A Murawski :?::!:

Mecz z Australią rewelka :good:

to raczej nie jest zbytnio turniejowy piłkarz :no: może kilka meczy udanych zaliczy :wink4:
Opublikowano
  • Autor

No co Ty, młody jest, rozwija się.

Wyjazd na wschód sporo mu pomógł :good:

Ja tam w niego wierzę :gwizdanie:

A może Roger się odnajdzie, talent A.Mierzejewskiego się rozwinie...

Mamy dobrych skrzydłowych: Obraniak, Błaszczykowski, Grosicki, Smolarek...

Powoli obrona z Boenischem zaczyna dobrze wyglądać, do tego Lewandowski, Jeleń...

Spokojnie, będzie kim pograć :wink4:

Poczekajmy do wiosny, wówczas będzie można wnioski wyciągać :cool1:

Opublikowano

Lewandowski to musi przede wszystkim grać w klubie :wink4: dużo więcej grać...

Błaszczykowski gra, plus jego talent i chłopak wyróżnia się swoją grą w praktycznie każdym meczu Reprezentacji... oby tak dalej :good:

dałbym szanse Grosickiemu... niech dłużej pogra w sparingu i zobaczymy czy rzeczywiście jego ostatnia forma nie jest przypadkiem... niech to potwierdzi dobrą grą w rep.

Murawski ok :wink4: dobrze zagrał, ale bez fajerwerków...

to fakt reprezentacji przydałby się ktoś bardziej kreatywny do środka pomocy... kto rozdzielałby piłki do napastników...

Opublikowano

heh Barca w plecy z Herculesem 0:2

a w debiucie Mourinho w lidze hiszpańskiej Real prowadzi od 49 minuty

Opublikowano

ten Hercules ma teraz kilka gwiazdek w składzie :naughty:

zapomniałeś dodać, że w debiucie u siebiee ;)

dobrze, że w tym tygodniu rozpoczyna się Liga Mistrzów :gwizdanie: będzie co oglądać :good: no i Lech z Juventusem hehe :naughty:

Opublikowano

milan i roma w plecy :polew: ale ze barca przegrala :shocked:

Opublikowano
  • Autor

heh Barca w plecy z Herculesem 0:2

a w debiucie Mourinho w lidze hiszpańskiej Real prowadzi od 49 minuty

Znaczy się wszystko jest jak być powinno :naughty:

Opublikowano

heh Barca w plecy z Herculesem 0:2

a w debiucie Mourinho w lidze hiszpańskiej Real prowadzi od 49 minuty

Znaczy się wszystko jest jak być powinno :naughty:

:wtf:

Opublikowano

milan i roma w plecy :polew: ale ze barca przegrala :shocked:

teraz wszystko jest możliwe w sporcie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.