Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ManU nieźle ich leje

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kontuzja Tytonia:

RVLCGWcNJJI

Opublikowano

3-1 Tores :kwasny:

Opublikowano

Kontuzja Tytonia:

i znowu, nogi wyprostowane, atak na bramkarza, do aresztu :ranting1:
Opublikowano

Kontuzja Tytonia:

i znowu, nogi wyprostowane, atak na bramkarza, do aresztu :ranting1:

?

Zderzenie z zawodnikiem własnej drużyny.

PS

No i legła z Polonią :gwizdanie:

Opublikowano

Kontuzja Tytonia:

i znowu, nogi wyprostowane, atak na bramkarza, do aresztu :ranting1:

?

Zderzenie z zawodnikiem własnej drużyny.

PS

No i legła z Polonią :gwizdanie:

:facepalm::polew: jestem wkurzony, nie zauważyłem :kox:
Opublikowano

3-1 Tores :kwasny:

szkoda straconej bramki, ale w końcu jedyny właściwy klub dalej na fotelu lidera :good:

Opublikowano

dobrze ze Chelsea nie wygrala i dobrze ze City nie wygralo :) nie dla kasy ruska i arabow

Opublikowano

a nie czytaliście Panowie, że rodzina królewska z Arabii jest zainteresowana kupnem Man Utd? :decayed::kox:

Opublikowano

a nie czytaliście Panowie, że rodzina królewska z Arabii jest zainteresowana kupnem Man Utd? :decayed::kox:

dokładnie z kataru,

taka karma :gwizdanie:

Opublikowano

Kontuzja Tytonia:

RVLCGWcNJJI

"dobrze" że dostał kolanem a nie korami :kwasny:
Opublikowano

Real poracha

Opublikowano

Real :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Real :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Julo pohamuj się :evil:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 22:20_________________________________________________MADRID CABRON SALUTE EL CAMPEON :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 22:20_________________________________________________Milan z Napoli też nieźle wtopił :kox:

Opublikowano

:facepalm: bez Ibry Milan nie istnieje, żenada jak próbują zastąpić Pirlo kim się da, teraz padło na Seedorfa, dobry chłopak ale juz nawet przestał w boki biegać,

a Pato? jeden z najsłabszych w meczu, mam nadzieje że się jeszcze obudzi w tym sezonie,

czekałem na debiut El Shaarawy, jedynie w 90' oddał strzał z 25 metrów, grał od 75 chyba minuty

Opublikowano
  • Autor

Polonia :kox::notworthy: Real :polew:

Opublikowano

Niestety ale wina po stronie Mourinho. Zmiany masakryczne. Zaryzykuje stwierdzenie, że gdyby w ogóle ich nie było wymęczyli by jakieś 2:1. Bo Benzema, Kaka coś chociaż próbowali grać. Ronaldo był kompletnie nie przygotowany do meczu, Ozil to samo. A sam Higuain nie potrafi się cofnąć jak Benzema i czegoś ugrać. No i wyszło masakrycznie

Opublikowano

heh, oglądałem tylko 1 połowę derbów warszawskich, w których Legia była lepsza i zasłużenie prowadziła 1-0.

Patrze teraz na wynik a tu 2-1 dla Polonii :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.