Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy naprawdę tak ciężko jest wrzucić mecze w typerze np 3 dni wcześniej...?

kiedyś ustaliliśmy, że minimum dzień wcześniej i tak też wstawiamy.

W miarę możliwości będę wrzucał zestaw wcześniej :wink4:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powinien być jeden zestaw na miesiąc :good:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Juve na mistrza :naughty: Z Lazio będzie ciekawie :) a z Napoli znowu jest przełożony mecz :kwasny:

Opublikowano

Juve na mistrza :naughty: Z Lazio będzie ciekawie :) a z Napoli znowu jest przełożony mecz :kwasny:

Juve ma duże szanse wygrać z Lazio. Odszedł Mauro Zarate, ale za to przyszli Djibril Cisse i Miro Klose. Mecz z Napoli ma być rozegrany 29 listopada :hi:.

Opublikowano

Wisła Skisła :decayed: jakim cudem oni wierzą w mistrzostwo?

Wierzą bo jedynie tyle mogą zrobić kibice. Sam nim nie jesteś ? Kibic zawsze wierzy, mimo że zdrowy rozsądek mówi inaczej.

Opublikowano

Wisła Skisła :decayed: jakim cudem oni wierzą w mistrzostwo?

Będzie nowy mistrz Legia albo Śląsk :naughty:

Wisła skisła :D a pewnie, ze skisła i bardzo dobrze !!! Niech w druzynie gra wiecej zagranicznych grajkow!!! Mistrzem bedzie LEGIA!!! Sląsk mistrzem jesieni, LEGIA MISTRZEM POLSKI !!!

Opublikowano

Na www.livesports.pl jest podane, że mecz 29.11 pomiędzy Juve, a Napoli jest przełożony :kwasny:

Opublikowano

Na www.livesports.pl jest podane, że mecz 29.11 pomiędzy Juve, a Napoli jest przełożony :kwasny:

To nie jest zbyt wiarygodne źródło. Na 99% zagrają 29 listopada :hi:.

Opublikowano

Nie bo Zawisza :decayed:

widzę że leki działają bo zaczynasz myśleć :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Juve :notworthy:

Opublikowano

Nie bo Zawisza :decayed:

widzę że leki działają bo zaczynasz myśleć :polew: :polew: :polew:

profil/usuń konto proszę Cie Panie organizatorze ;( :kox: :kox:

Opublikowano

Wisła Skisła :decayed: jakim cudem oni wierzą w mistrzostwo?

Będzie nowy mistrz Legia albo Śląsk :naughty:

Wisła skisła :D a pewnie, ze skisła i bardzo dobrze !!! Niech w druzynie gra wiecej zagranicznych grajkow!!! Mistrzem bedzie LEGIA!!! Sląsk mistrzem jesieni, LEGIA MISTRZEM POLSKI !!!

Raz na ruski rok to nawet zwierzęta mówią ludzkim głosem.

Wez sobie ostatnie 15 lat i zobacz ile raz Wisła była mistrzem a ile Twoja Legia, poniekąd to też tłumaczy Twoje podniecenie. :polew:

Mnie te długie lata kibicowania nauczyły troche pokory i respektu do rywala ale widze że coniektórzy to jarają sie jak małpa dynamitem.

Opublikowano

coniektórzy to jarają sie jak małpa dynamitem.

Jak Makaveli ZAwiszą :decayed:

Opublikowano

Wisła Skisła :decayed: jakim cudem oni wierzą w mistrzostwo?

Będzie nowy mistrz Legia albo Śląsk :naughty:

Wisła skisła :D a pewnie, ze skisła i bardzo dobrze !!! Niech w druzynie gra wiecej zagranicznych grajkow!!! Mistrzem bedzie LEGIA!!! Sląsk mistrzem jesieni, LEGIA MISTRZEM POLSKI !!!

Raz na ruski rok to nawet zwierzęta mówią ludzkim głosem.

Wez sobie ostatnie 15 lat i zobacz ile raz Wisła była mistrzem a ile Twoja Legia, poniekąd to też tłumaczy Twoje podniecenie. :polew:

Mnie te długie lata kibicowania nauczyły troche pokory i respektu do rywala ale widze że coniektórzy to jarają sie jak małpa dynamitem.

Można by zaśpiewać: "gdzie Twoje berło...", ale po co? :hi:

Opublikowano

w Zawiszy w przerwie zimowej już szykują zmiany :

sprzedaż 7 piłkarzy i pozyskanie w ich miejsce 3 klasowych graczy

bramkarz,stoper i pomocnik :cool1:

Osuch twierdzi że spełni każde warunki finansowe żeby na te pozycje pozykać dobrych kopaczy :gwizdanie:

odchodzi m.in. Imeh,Maziarz,Kanik,Okińczyc,Chałas

Opublikowano

Osuch w koszulce "kibole" :polew:

P1140143.JPG

Opublikowano

Tottenham ładnie ciśnie Aston Villę :) , 2-0 po 45min.

Opublikowano

no dobrze grają

Opublikowano

coniektórzy to jarają sie jak małpa dynamitem.

Jak Makaveli ZAwiszą :decayed:

jak ty tą śmieszną barceloną :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.