Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak na 10 to było :good:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Uratowali remis...

Opublikowano

2 bramka dla Legi ewidentny spalony :decayed:

Opublikowano

Dobrze, że sędzia w Warszawie nie przerwał spotkania z powodu bydła rzucającego śnieżkami... Wisła pokazała charakter, wydawało się, że Standard strzeli jeszcze więcej goli i rewanż będzie formalnością :)

Opublikowano

Wisła pokazała (cyt). "krakowski, krakowsko-kataloński football"

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

Wisełce pomimo przeciwności losu udało się zremisować (w co bardzo wierzyłem).

:oklaski: za walkę do końca. Należała się ta bramka.

Niesłuszna czerwona kartka dla Czekaja. Maks żółta. Standard był spokojnie do ogrania. Było 12 na 10 :thumbdown::wallbash::kwasny::disgust::angry:.

Opublikowano

Żółtą kartka? Czerwo się należało, wychodził sam na sam a Czekaj nie interesował się piłka a przeciwnikiem więc co ty bredzisz?

Opublikowano

jak dla mnie tylko żółta, i tak już kara w postaci karniaka była... gdyby faul za polem karnym a był sama na sam to czerwień...

Opublikowano

Inter-Bologna 0-3 :shocked:

Szkoda, że Lech przegrał z Bełchatowem(0-1), puchary się oddalają i będzie po drużynie :thumbdown:

Opublikowano

jak dla mnie tylko żółta, i tak już kara w postaci karniaka była... gdyby faul za polem karnym a był sama na sam to czerwień...

To byłaby sytuacja sam na sam gdyby nie doszło do faulu. Po meczu tłumaczył się, że nie zasłużył bo co miał powiedzieć? Sędziego nie interesują intencje zawodnika broniącego...

Opublikowano

Żółtą kartka? Czerwo się należało, wychodził sam na sam a Czekaj nie interesował się piłka a przeciwnikiem więc co ty bredzisz?

:facepalm:. Oglądałeś w ogóle mecz? Podobna sytuacja była w drugiej połowie meczu, w polu karnym standardu i jakoś sędzia nie odgwizdał karnego dla Wisły... :kwasny::disgust::angry:.

Opublikowano

Oglądałem Synu mecz więc nie wyssałem sobie tego z palca, nawet nie trafił w piłkę która była 2m od Czekaja, słuszne czerwo :naughty:

Opublikowano

Dla Wisły też powinien być karny :gwizdanie:, a co zrobić jak sędzia był stronniczy...

Opublikowano

Tak samo jest w meczach Realu :decayed:

Opublikowano

Hertha Berlin - Borussia Dortmund 0:1

Dowieźli zwycięstwo do końca. :good:

Opublikowano
  • Autor

Tak samo jest w meczach Realu :decayed:

Tych z Barceloną :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Uratowali remis...

ja myśle ze go wywalczyli dobrą grą

Opublikowano

Uratowali remis...

ja myśle ze go wywalczyli dobrą grą

Zgadza się :good:. Wyrównująca bramka wisiała w powietrzu.

Juventus 3:1 Catania. W końcu wygrana z ogórkami i 3pkt :decayed:.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.