Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Ruscy nas zleją jak psa :decayed:

:facepalm:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Ruscy nas zleją jak psa :decayed:

:facepalm:

patrząc jak ruscy grają z czechami to mozna odnieść takie wrażenie :decayed:

Opublikowano

choć czasem można się pomylić i oby tak było z ruskami że polacy wygrają.:naughty:

Opublikowano

Ruscy nas pożrą.... przeżują i wyplują.

Opublikowano

Nie można jednego zaprzeczyć, mecze są bardzo widowiskowe :kox:

Czekam na jutrzejszy drugi mecz :kox:

Opublikowano
  • Autor
trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Ruscy nas zleją jak psa :decayed:

:facepalm:

patrząc jak ruscy grają z czechami to mozna odnieść takie wrażenie :decayed:

Czesi prowadzą grę, Ruskie dwie zabójcze akcje i tyle. Ja tu nie widzę jakiejś mega dominacji...

Opublikowano
Ruskie cisną jak my w pierwszej połowie :naughty:

I ku^wa powinniśmy strzelić drugą bramkę w 1 połowie tak jak Ruskie teraz i byśmy mecz kontrolowali!!!!

no dokladnie kto to zj***l perquis ??? a patrzac jak graja ruscy to stawiam kase na nich , sercem za naszymi ale finanse trzeba podreperowac :grin:

Opublikowano

Dominacji wielkiej nie ma statystyki lekka przewaga Rosjan, ale tempo jest za***iste i wątpię aby któryś z tych zespołów się wypompował po pierwszej połowie jak nasi z Grekami.

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano

Jeszcze jedną niech strzelą i będzie remis :banan:

Opublikowano

My - Rosja jak dla mnie 0:3

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

Ale jak tak pacze to Czesi dupeczki tez maja fajne :kox:

Opublikowano
:banan::banan:
Opublikowano

Nie ma szans nie wyjdziemy z grupy 4:1 brawo Rosja :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Czesi dobry początek drugiej połowy, wyszumieli się po czym przeszedł po nich Ruski taran...

Opublikowano
a0c6223082fe8aec31f6df2f9d0c83c7.png?1339178830
Opublikowano

Polacy wogole za wolno pilke rozgrywaja taki spacerek prezentuja :facepalm: wogole ich gra w 2 polowie to masakra.Niby mecz wygrany mieli po czerwonej kartce a tu ledwo remis uratowal tyton:kwasny:.Mysle ze slabe punkty druzyny to murawski na pewno rybus szalu nie robil no i ten perQis :decayed: tez jakos za bardzo nie bylo go widac.Prawie wszystkie akcje to prawa strona 2 z dortmundu i 3 wykanczal tzn lewy.No ja wogole myslalem ze ten sedzia jest z nasza druzyna w 1 polowie meczu :grin:Nie widze ich z ruskimi.

Opublikowano

ciekawe jakie stawki beda u bukow :eusathink:

Opublikowano

grupa A już ukształtowana;

Rosja

CZechy

Grecja

Polska

PS. jak zwykle "... nic się nie stało":wink:

Opublikowano

Polacy powinni strzelić na 2:0, żeby uspokoić grę i kontrolować mecz. Nie strzelili i to się zemściło, w dodatku Smuda zapomniał o zmianach... Brakowało Grosickiego w drugiej połowie... :facepalm:. Mecz był spokojnie do wygrania przez Polskę, ale jak to zwykle bywa przepierdzielili sprawę... :facepalm::kwasny: .

Z Rosjanami będzie ciężko... Klepali jak Hiszpanie :decayed: i te prostopadłe podania... :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.