Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak tym co sąd uchylił wyrok będą musieli dać albo 1 mld. zł albo równowartość w ziemi albo udziały w obiekcie pod warunkiem że wygrają to teraz w sądzie. Płacił będzie oczywiście skarb państwa.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Tak tym co sąd uchylił wyrok będą musieli dać albo 1 mld. zł albo równowartość w ziemi albo udziały w obiekcie pod warunkiem że wygrają to teraz w sądzie. Płacił będzie oczywiście skarb państwa.

Juz znalazlam to w internecie...wczoraj zapadl wyrok sadu.

Spadkobiercy terenu pod Narodowym wygrali w sądzie

Opublikowano

Oddał bym wszystko żebym tak mógł z żona o piłce porozmawiać :kox:

Opublikowano
:naughty::kox:
Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Ale życie w tym przypadku jest brutalne:decayed:

Dawaj k**wa pilota:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ----------

Proponuje zakończyć temat "patologicznie dotkniętej" polskiej piłki bo póki lesne dziady rządzą inaczej nie będzie:facepalm:

Kluby się wzmacniają a chyba najbardziej Chelsea:kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

www.chamsko.pl/demot/0_0_599966185_LOL__przez_Dexter_middle.jpg

Opublikowano
  • Autor

Sorry kolego, ale zdecydowanie wolę rozmawiać o Polskiej kopanej jak takie foty podziwiać... :whistling:

Opublikowano

Międzynarodowa Rada Piłkarska FIFA (IFAB) na specjalnym posiedzeniu w Zurychu zaakceptowała wprowadzenie technologii "goal-line" do rozgrywek piłki nożnej. Innowacyjna technologia ma opierać się na dwóch systemach: Hawk-Eye, przy pomocy kamer rozstawionych na boisku generuje on komputerową powtórkę obrazu. GoalRef, wykorzystuje pole magnetyczne, w przypadku gdy piłka ze specjalnie zainstalowanymi w niej czujnikami przekroczy linię bramkową, sędzia otrzymuje elektroniczny sygnał. Pierwszym testem mają dla niej być grudniowe Klubowe Mistrzostwa Świata i MŚ w Brazylii 2014.

Opublikowano

Jak zwykle będą i zwolennicy i przeciwnicy tematu... :whistling:

Opublikowano

no i mamy nowego selekcjonera.. ciekawe na jak długo :whistling: kontrakt ma obowiązywać do końca eliminacji MŚ 2014

Opublikowano

Pupilek PZPNu... :facepalm::doh:

Opublikowano
Pupilek PZPNu... :facepalm::doh:

nie pier**l głupot

PS. Szkoda, że odchodzi z Ruchu :kwasny:

Opublikowano

No właśnie, tego szkoda! Życzę mu jak najlepiej! :good:

Opublikowano
Pupilek PZPNu... :facepalm::doh:

nie pier**l głupot

PS. Szkoda, że odchodzi z Ruchu :kwasny:

Nie pier**le głupot... Wiem, że prawda boli...

Do póki W PZPNie jest Lato, Piechniczek i kilka innych starych dziadów nic nie nie zmieni!!!

Będzie to samo gówno co przez ostatnie lata :). Polska piłka się stacza...

Wprowadzić kuratora, rozwiązać to gówno i zacząć od nowa -> To jedyne wyjście.

Potraficie tylko bluźnić trzy po trzy... :facepalm::doh:

Opublikowano
Pupilek PZPNu... :facepalm::doh:

nie pier**l głupot

PS. Szkoda, że odchodzi z Ruchu :kwasny:

Nie pier**le głupot... Wiem, że prawda boli...

Do póki W PZPNie jest Lato, Piechniczek i kilka innych starych dziadów nic nie nie zmieni!!!

Będzie to samo gówno co przez ostatnie lata :). Polska piłka się stacza...

Wprowadzić kuratora, rozwiązać to gówno i zacząć od nowa -> To jedyne wyjście.

Potraficie tylko bluźnić trzy po trzy... :facepalm::doh:

czyli wg Ciebie Fornalik jest **uja wartym trenerem... :whistling: piszesz mi tu o starych dziadkach co mnie w ogóle nie interesuje :thumbdown: a wcześniej napisałeś totalną brednie, że jest pupilem PZPNu :grin:

A kogo Ty bys widział na tym stanowisku ?:naughty:

Opublikowano
Pupilek PZPNu... :facepalm::doh:

nie pier**l głupot

PS. Szkoda, że odchodzi z Ruchu :kwasny:

Nie pier**le głupot... Wiem, że prawda boli...

Do póki W PZPNie jest Lato, Piechniczek i kilka innych starych dziadów nic nie nie zmieni!!!

Będzie to samo gówno co przez ostatnie lata :). Polska piłka się stacza...

Wprowadzić kuratora, rozwiązać to gówno i zacząć od nowa -> To jedyne wyjście.

Potraficie tylko bluźnić trzy po trzy... :facepalm::doh:

Nie no bez przesdy. :cool: Fornalik zrobił wynik bez większych grajków i gwiazd więc nie mów, że wybór na selekcjonera to tylko dlatego bo tam są leśne dziadki... :cool:
Opublikowano
Pupilek PZPNu... :facepalm::doh:

nie pier**l głupot

PS. Szkoda, że odchodzi z Ruchu :kwasny:

Nie pier**le głupot... Wiem, że prawda boli...

Do póki W PZPNie jest Lato, Piechniczek i kilka innych starych dziadów nic nie nie zmieni!!!

Będzie to samo gówno co przez ostatnie lata :). Polska piłka się stacza...

Wprowadzić kuratora, rozwiązać to gówno i zacząć od nowa -> To jedyne wyjście.

Potraficie tylko bluźnić trzy po trzy... :facepalm::doh:

czyli wg Ciebie Fornalik jest **uja wartym trenerem... :whistling: piszesz mi tu o starych dziadkach co mnie w ogóle nie interesuje :thumbdown: a wcześniej napisałeś totalną brednie, że jest pupilem PZPNu :grin:

A kogo Ty bys widział na tym stanowisku ?:naughty:

Tego nie powiedziałem, że jest ujowym trenerem... ale został namaszczony przez Piechniczka...

Jak leśne dziadki się zaczną wpierdzielać i dadzą swoich ludzi (m.in. ten sam sztab szkoleniowy zostanie) to będzie kiepsko...

Jak Fornalik będzie miał wolną rękę w podejmowaniu decyzji, w wybraniu sobie ludzi do sztabu szkoleniowego to spoko.

Liczyłem na Fornalika, Kasperczaka lub Nowaka :hi:

Opublikowano
Pupilek PZPNu... :facepalm::doh:

nie pier**l głupot

PS. Szkoda, że odchodzi z Ruchu :kwasny:

Nie pier**le głupot... Wiem, że prawda boli...

Do póki W PZPNie jest Lato, Piechniczek i kilka innych starych dziadów nic nie nie zmieni!!!

Będzie to samo gówno co przez ostatnie lata :). Polska piłka się stacza...

Wprowadzić kuratora, rozwiązać to gówno i zacząć od nowa -> To jedyne wyjście.

Potraficie tylko bluźnić trzy po trzy... :facepalm::doh:

czyli wg Ciebie Fornalik jest **uja wartym trenerem... :whistling: piszesz mi tu o starych dziadkach co mnie w ogóle nie interesuje :thumbdown: a wcześniej napisałeś totalną brednie, że jest pupilem PZPNu :grin:

A kogo Ty bys widział na tym stanowisku ?:naughty:

Tego nie powiedziałem, że jest ujowym trenerem... ale został namaszczony przez Piechniczka...

Jak leśne dziadki się zaczną wpierdzielać i dadzą swoich ludzi (m.in. ten sam sztab szkoleniowy zostanie) to będzie kiepsko...

Jak Fornalik będzie miał wolną rękę w podejmowaniu decyzji, w wybraniu sobie ludzi do sztabu szkoleniowego to spoko.

Liczyłem na Fornalika, Kasperczaka lub Nowaka :hi:

napisałeś, że pupilek PZPNu, czyli każdy wybrany przez tych ludzi trener byłby ich pupilkiem tak?

Mogli sobie brać Engela, Kasperczaka czy kogokolwiek.... szkoda, że wybrali Fornalika :kwasny:

Opublikowano
Pupilek PZPNu... :facepalm::doh:

nie pier**l głupot

PS. Szkoda, że odchodzi z Ruchu :kwasny:

Nie pier**le głupot... Wiem, że prawda boli...

Do póki W PZPNie jest Lato, Piechniczek i kilka innych starych dziadów nic nie nie zmieni!!!

Będzie to samo gówno co przez ostatnie lata :). Polska piłka się stacza...

Wprowadzić kuratora, rozwiązać to gówno i zacząć od nowa -> To jedyne wyjście.

Potraficie tylko bluźnić trzy po trzy... :facepalm::doh:

czyli wg Ciebie Fornalik jest **uja wartym trenerem... :whistling: piszesz mi tu o starych dziadkach co mnie w ogóle nie interesuje :thumbdown: a wcześniej napisałeś totalną brednie, że jest pupilem PZPNu :grin:

A kogo Ty bys widział na tym stanowisku ?:naughty:

Tego nie powiedziałem, że jest ujowym trenerem... ale został namaszczony przez Piechniczka...

Jak leśne dziadki się zaczną wpierdzielać i dadzą swoich ludzi (m.in. ten sam sztab szkoleniowy zostanie) to będzie kiepsko...

Jak Fornalik będzie miał wolną rękę w podejmowaniu decyzji, w wybraniu sobie ludzi do sztabu szkoleniowego to spoko.

Liczyłem na Fornalika, Kasperczaka lub Nowaka :hi:

napisałeś, że pupilek PZPNu, czyli każdy wybrany przez tych ludzi trener byłby ich pupilkiem tak?

Mogli sobie brać Engela, Kasperczaka czy kogokolwiek.... szkoda, że wybrali Fornalika :kwasny:

Poniosło mnie dlatego tak napisałem... Fornalik został namaszczony przez Piechniczka, a jak wiadomo Piechniczek ma siłę przebicia.

Pupilkiem PZPN to prędzej byłby Engel.

Szczerze to wolałbym bardziej na stanowisku selekcjonera Nowaka lub Kasperczaka.

Opublikowano

Jest dobrym trenerem ale to nie znaczy że będzie dobrym selekcjonerem bo to całkiem co innego.

Choć życze mu oczywiście sukcesów. No i szkoda troche Ruchu bo mają grać w pucharach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.