Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wihu się zezłościł bo Wisła nie gra o mistrza Polski :grin:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wihu się zezłościł bo Wisła nie gra o mistrza Polski :grin:

bynajmniej patrze na cała lige.Nie kibicuje żadnej polskiej drużynie :wink:

Opublikowano
  • Autor
Nie kibicuje żadnej polskiej drużynie :wink:

I to mnie się podoba. Moda na Wisłę się skończyła to i kibice powoli kruszeją :decayed:

Opublikowano

Arsenal 2:0 z Liverpool'em No to w końcu nowe transfery pokazały ze nawet bez songa i rvp dobrze grają :kox:

Opublikowano

Udinese 1:4 JUVENTUS

RvP się rozstrzelał w Man Utd -> dzisiaj hatrick

:decayed:

Opublikowano
Nie kibicuje żadnej polskiej drużynie :wink:

I to mnie się podoba. Moda na Wisłę się skończyła to i kibice powoli kruszeją :decayed:

Ja tam nie wymiękam :wink:

Pozatym nie zauważyłem... tych co znam, nikt sie nie wyłamał.

Opublikowano
Arsenal 2:0 z Liverpool'em No to w końcu nowe transfery pokazały ze nawet bez songa i rvp dobrze grają :kox:

Abou Diaby rozegral mecz zycia, a Gerrard wrecz odwrotnie (przemilcze Reine w bramce...)

Arsenal wygral, ale pomimo mojej calej symaptii, nie wydaje mi sie zeby dziura po odejsciu Songa i RvP byla latwa do zalatania

no chyba, ze Giroud zacznie laskawie grac w pilke, bo to co na razie pokazuje to wakacje w pelni ...

---------- Post dopisany at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------

nie no sorry, ale musze to tutaj wrzucic

poplakalem sie ze smiechu, po prostu

w sumie - chyba bardziej do "wszystko co nas smieszy" by sie nadawalo :decayed:

Paweł Brożek "polskim Ronaldo" - Sport - WP.PL

Opublikowano
  • Autor
Nie kibicuje żadnej polskiej drużynie :wink:

I to mnie się podoba. Moda na Wisłę się skończyła to i kibice powoli kruszeją :decayed:

Ja tam nie wymiękam :wink:

Pozatym nie zauważyłem... tych co znam, nikt sie nie wyłamał.

To przeczytaj jeszcze raz co Wihu napisał, no chyba że do osób które znasz go nie wliczasz :decayed:

Opublikowano

hahahahaha mecz naszych kopaczy podobno ma byc w pay-per-view

Opublikowano

chyba cos wkoncu pierdyknie - to juz przesada

Opublikowano

Tylko 1300 biletów się sprzedało :grin::decayed::naughty::kox:

Opublikowano
Nie kibicuje żadnej polskiej drużynie :wink:

I to mnie się podoba. Moda na Wisłę się skończyła to i kibice powoli kruszeją :decayed:

Ja tam nie wymiękam :wink:

Pozatym nie zauważyłem... tych co znam, nikt sie nie wyłamał.

To przeczytaj jeszcze raz co Wihu napisał, no chyba że do osób które znasz go nie wliczasz :decayed:

Prawdę mówiąc nie znam go, jedynie kojarze z tego tematu.

W sumie bez przesady, może jest cieniutko ale bez przesady, bywało gorzej... żeby tak odrazu porzucać ulubiony klub... w sumie człowiek przez te lata nauczył sie pokory. Zresztą jak każdy polski kibic ostatnio :facepalm: oglądając poczynania naszych celebrytów.

Opublikowano

hm

zastanawiam sie czy to zasluguje jeszcze na okreslenia "uczyc pokory"

na moje to juz chyba nie

teraz to juz wstyd po prostu, czy mi sie tak tylko wydaje ?

Opublikowano

Ciekawi mnie czy zapłacicie 20 zł za oglądanie dzisiejszego meczu naszych kopaczy z Czarnogórą? :facepalm:

Co ja mogę zrobić jeśli mam Cyfrę + a oni nie będą pokazywać meczu w pej(czymś tam) :facepalm: zostaje tylko net albo na żywo? :grin:

Takie rzeczy chyba tylko w naszym "pięknym" kraju :thumbdown:

Opublikowano
Ciekawi mnie czy zapłacicie 20 zł za oglądanie dzisiejszego meczu naszych kopaczy z Czarnogórą? :facepalm:

Co ja mogę zrobić jeśli mam Cyfrę + a oni nie będą pokazywać meczu w pej(czymś tam) :facepalm: zostaje tylko net albo na żywo? :grin:

Takie rzeczy chyba tylko w naszym "pięknym" kraju :thumbdown:

Ja 20 zł wolę wydać na O.5 :decayed::naughty::kox: i tak o tej porze będę rozgrywał Orlikowe MŚ :decayed:

Opublikowano

pawel

prosta sprawa - za 2 dychy mozna sobie kupic mala przyjemnosc w szkle, ktore trzeba przynajmniej do polowy wysuszyc przed meczem

nastepnie mecz tzreba odpalic w kompie majac w zasiegu reki mysz

gdy poziom futbolu bedzie taki, jak oczekiwany, nalezy kliknac X w prawym gornym rogu

po czym dokonczyc pozostalosci dobrze wydanych 20 zlotych

mysle ze to optymalna wersja :naughty:

Opublikowano

a po co oglądać tych pseudopiłkarzy? ciekawsze mecze są dziś w eliminacjach. I nie trzeba płacić.. Ale znając życie sam odpale meczyki i trochę pooglądam. I będzie zwycięstwo 2-1 naszych:grin:

Opublikowano

no to prawda

najciekawiej chyba zapowiada sie Holandia Turcja

to co sie ostatnio dzieje z pomaranczowymi to jakas masakra .... :thumbdown:

Opublikowano

Czarnogóra - Polska 0:1 :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.