Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dobry moment po 16 latach aby Niebiescy z ekstraklasą się pożegnali :decayed:

nie grozi :fool:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

stanley, nam tez spadek nie groził, była mamona, był dobry trener (Henio Kasperczak :grin:) a jakos udało mu sie spuścić KSG do 1 Ligi

Opublikowano

wczoraj Bale w meczu derbowym Tottenhamu

ostatnia brama

no co ten facet wyczynia w tym sezonie, to jest niewiarygodne ...

Opublikowano

Witamy go w madrycie w nowym sezonie.:decayed:

Opublikowano
wczoraj Bale w meczu derbowym Tottenhamu

ostatnia brama

no co ten facet wyczynia w tym sezonie, to jest niewiarygodne ...

aż mi szkoda było wczoraj Młotów w szczególności Jakalainena- facet zagrał mecz sezonu, jak nie mecz życia :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Witamy go w madrycie w nowym sezonie.:decayed:

Lubię to :grin:

Opublikowano
Witamy go w madrycie w nowym sezonie.:decayed:

tez mi sie tak wydaje

nie ma sily by prezes Levy sie oparl

za duzo Real wylozy na stol

cos czytalem gdzies o 50 bankach funciakow

wierzyc sie nie chce ....

taka kasa :facepalm:

Opublikowano
Witamy go w madrycie w nowym sezonie.:decayed:

tez mi sie tak wydaje

nie ma sily by prezes Levy sie oparl

za duzo Real wylozy na stol

cos czytalem gdzies o 50 bankach funciakow

wierzyc sie nie chce ....

taka kasa :facepalm:

Niech sobie wydają te mln :grin: jak skończą znowu na 1/8 LM to będzie płacz :decayed:

żeby osiągnąć sukces potrzeba też kilka innych rzeczy, ważniejszych niż kasa...

Opublikowano

Panowie dzisiaj o 21 puchar hiszpani barca-real a wy tu jakiegoś garetha do realu chcecie ;)

jak przyjdzie to się nie będzie łapał do składu i po roku lub dwóch odejdzie jak większość z wysp

Opublikowano
Panowie dzisiaj o 21 puchar hiszpani barca-real a wy tu jakiegoś garetha do realu chcecie ;)

jak przyjdzie to się nie będzie łapał do składu i po roku lub dwóch odejdzie jak większość z wysp

mnie ten mecz akurat nic nie obchodzi :decayed::thumbdown:

Opublikowano

kurna

Suarez potrafi zachwycic, na serio

potrafi tez wqrwic do bialosci nie podajac reki temu czy innemu graczowi

ale tez potrafi po prostu zniesmaczyc zachowaniem

co za imbecyl ...

Suarez stepped on Hubocan - YouTube

Opublikowano

Dla mnie ten piłkarz to totalny idiota, w głowie chyba siano pomimo tego, że poziom prezentuje dosyć wysoki jest dla mnie dnem.. No i w dodatku z Liverpoolu

Opublikowano

a tam zaraz nic nie obchodzi ;)

ostatnie mecze wieją nudą ale zawsze może nas zaskoczyć jeden lub drugi idiota jak np. Pepe i mecz się ożywia

Opublikowano
  • Autor

Real gra bez Ramosa ? W ostatnim meczu czerwień dostał czy dwie żółte ? Czy coś pomylilem...?

Opublikowano

niop chyba masz rację

Opublikowano

Ramos jest w kadrze na ten mecz i prawdopodobnie wyjdzie w pierwszej jedenastce :wink:

Osobiście wierzę, że David Villa dzisiaj błyśnie i da awans Blaugranie :naughty:

Opublikowano

skład +-

Lopez - Arbeloa, Ramos, Pepe, Coentrao - Xabi Alonso, Khedira - Di Maria, Ozil, Ronaldo - Benzema

Opublikowano

Za Coentrao i Di Marie spodziewałbym się Varane i Kaki :wink:

Opublikowano

poki co Jose znowu zaczyna wojenke ...

za spokojnie bylo ostatnio :polew:

Opublikowano
  • Autor

Di Maria dostal dwie żółte, co niekoniecznie może oznaczać jego pauze w meczu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.