Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

I znowu Real wygra... Wihu, dasz radę ? :grin:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
I znowu Real wygra... Wihu, dasz radę ? :grin:

okrutne to było .... :polew:

Opublikowano

kur...ale karny powinien byc ja pier....:facepalm: Sedziowie jacys slepi :facepalm:

Opublikowano

andrzej twarowski w C+

"dzisiaj Norwich zatruło się kuchnią japońską"

no kocham tego gościa :grin:

Opublikowano

Kagawa Hat trick :kox::kox::kox:

Opublikowano
Kagawa Hat trick :kox::kox::kox:

pierdolish :decayed:

Opublikowano

Twarowski jest przehooj :polew:

Opublikowano

Oglądałem ostatni mecz Lecha i nasunęło się jedno stwierdzenie,polska piłka umie grać tylko z kontrataku. Słaby przeciwnik=słaby meczyk.

Opublikowano
Twarowski jest przehooj :polew:

amen

ten koleś jest po prostu nie z tej ziemi

a jak śpiewa :decayed:

"Twaro" śpiewa - YouTube

Opublikowano

Masakra :decayed::decayed:

Opublikowano

Forza grande milan !!! Milan per sempre

Opublikowano

silvertdi

niezly podpis - chyba wczoraj to padlo w C+ ?

:polew:

Opublikowano
silvertdi

niezly podpis - chyba wczoraj to padlo w C+ ?

:polew:

Dokładnie podczas meczu City-Aston Villa :decayed:

Oglądał ktoś wczoraj Wisła-Podbeskidzie?

Ewidentny karny dla Wisły, faul na Boguskim, sędzia dyktuje karnego ale po konsultacji z arbitrem bramkowym zmienia decyzję i daje żółtą kartkę Boguskiemu za symulkę :facepalm:

Decyzja odważna ale niestety błędna :thumbdown:

Opublikowano

Jak tam typujecie kto awansuje dzisiaj?

Opublikowano

Chciałbym żeby BVB i ManU awansowały ale coś mi podpowiada, że jednak Real ogra ManU.

Mecze tylko na n-ce? Jest możliwość obejrzenia na jakimś egzotycznym kanale w cyfrze + ???:eusathink:

Opublikowano
Chciałbym żeby BVB i ManU awansowały ale coś mi podpowiada, że jednak Real ogra ManU.

Mecze tylko na n-ce? Jest możliwość obejrzenia na jakimś egzotycznym kanale w cyfrze + ???:eusathink:

Też mam taką nadzieję. Ale Real zawsze jest groźny:wink:

Mecze dostępne w telewizji N na kanale NsportHD oraz Npremium

Opublikowano

Całym sercem za MU. Rozum podpowiada, że będzie zayebiście cieżko o awans..

Opublikowano
Chciałbym żeby BVB i ManU awansowały ale coś mi podpowiada, że jednak Real ogra ManU.

Mecze tylko na n-ce? Jest możliwość obejrzenia na jakimś egzotycznym kanale w cyfrze + ???:eusathink:

Nasza TVP...trójka z Dortmundu :kwasny:

Opublikowano

Tutaj Panowie oglądniecie sobie mecz na Nce -> Telewizja przez internet, Telewizja na żywo - WEEB.TV - kanal-polsat discoverychannel housemd. Jest Nka, nie przycina i jakość jest akceptowalna.

Mam nadzieje, że dzisiaj Real odpada, a za tydzień Barca :decayed::kox::naughty:.

Opublikowano
  • Autor
kur...ale karny powinien byc ja pier....:facepalm: Sedziowie jacys slepi :facepalm:

W tej sytuacji tylko tyle pozostało... Karny się należał, co nie zmienia faktu iż wynik końcowy sprawiedliwy :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.