Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wygraja 2-1 waldoch i kozminski strzela

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam nadzieję ze ktoś ogląda mecz Chorwacja Belgia

miazga

trudno oczywiście powiedzieć jak będzie wyglądać losowanie w Brazylii itd itp

ale na chwile obecna, Belgia z tym składem - Top 4

graja fenomenalnie

Opublikowano

Mam nadzieje, że nie spieprzą tego i wygrają 0:2 :decayed:

Opublikowano
:facepalm: wole nie patrzeć////////
Opublikowano

jak na razie - bez jaj

Opublikowano
:facepalm::thumbdown:
Opublikowano

a czego sie spodziewaliście Panowie, ja obstawiałem niestety ale 2-0 dla UKR na razie 1-0 i maja jeszcze 10 minet

Opublikowano

qr**

stracilem tylko 2 godziny czasu

żenada

cały czas

i tak jeszcze będzie przez następne lata

Opublikowano
max 1-1 :decayed:
chyba byłem zbytnim optymistą :polew:
Opublikowano

Teraz zobaczycie,mecz z angolami bedzie MEGA,mecz życie zagrają

Opublikowano

Panowie piłkarze zostawili jak zawsze jajca w szatni.

Dla mnie założenia taktyczne WF były z d*py, jak cały mecz w wykonaniu naszych kopaczy.

Opublikowano

Odkąd zwolnili Leo Beenhakkera to gra Naszej Reprezentacji jest coraz gorsza... :facepalm::hi:. Po prostu WSTYD. Dziady za dużo zarabiają. W klubie zapierdzielają, a na Polskę mają wyj.....

Nie przypominam sobie meczu z ostatnich lat, który by mnie przykuł do telewizora. Przyznam szczerze, że zasnąłem na meczu... :whistling:

Dopiero gol Ukrainy mnie obudził... :grin:

Opublikowano

szkoda gadac,,,,,,,,,niech reklamują proszki:facepalm:

Opublikowano

Zaraz po meczu Ukraina - Polska przełączyłem na Szwecja - Austria i od 55min. działo się więcej niż w Charkowie przez cały mecz.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
Odkąd zwolnili Leo Beenhakkera to gra Naszej Reprezentacji jest coraz gorsza... :facepalm::hi:. Po prostu WSTYD. Dziady za dużo zarabiają. W klubie zapierdzielają, a na Polskę mają wyj.....

Nie przypominam sobie meczu z ostatnich lat, który by mnie przykuł do telewizora. Przyznam szczerze, że zasnąłem na meczu... :whistling:

Dopiero gol Ukrainy mnie obudził... :grin:

Ostatni mecz reprezentacji, który sprawił że czułem jakiekolwiek emocje, to mecz z Niemcami jak wygrywalismy i chwilę przed końcem Odonkor zrobił rajd skrzydłem i reprezentacja niemiec wyrównała. Teraz oglądam mecze polaków tylko po to żeby obserwować reakcje mojego taty :smile:

Opublikowano

Szkoda czasu. :thumbdown:

Opublikowano

ale angolom na wembley to już na pewno pokażemy !!!

:polew:

Opublikowano

Ostatni mecz reprezentacji, który sprawił że czułem jakiekolwiek emocje, to mecz z Niemcami jak wygrywalismy i chwilę przed końcem Odonkor zrobił rajd skrzydłem i reprezentacja niemiec wyrównała.

Wtedy było 0 - 0 i Odonkor zrobił swoje i Niemcy wygrały 1 - 0. A był to mundial 2006 :grin::grin::grin:

2006-06-14: Mundial 2006: Niemcy 1-0 Polska - Wikinews, wolne źródło informacji

---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ----------

mam nadzieję ze ktoś ogląda mecz Chorwacja Belgia

miazga

trudno oczywiście powiedzieć jak będzie wyglądać losowanie w Brazylii itd itp

ale na chwile obecna, Belgia z tym składem - Top 4

graja fenomenalnie

Też oglądałem ostatnio kilka spotkań (recenzji) Belgii i grają dobrze i za***iście dla oka:wink:

No ale poza Chorwatami to oni w tej grupie nie mają z kim grać za bardzo:wink:

Czas pokaże ale nie odważył bym się nazwać ich czarnym koniem MŚ2014 jak to kiedyś powiedział Twarowski:decayed:

Opublikowano

oj wiesz

zagalopowałeś się z lekka - Twaro wie co mówi

no dobra, może nie zawsze :grin:

(kocham tego gościa)

niemniej jednak, nie mów że mieli łatwą grupę, bo z serbią nie grało się nigdy nikomu łatwo

walia i szkocja to rzeczywiście żadne top przeszkody, ale u siebie zawsze "angole" nieźle grają

a jednak beldziumy dały wszystkim radę i naprawdę - jest na co patrzeć

samo to co wyczyniają w mojej ukochanej EPL, to już o czymś świadczy

swoją drogą, co się dzieje z portugalią???

jak zawsze, murowani faworyci, do dania doopy, za przeproszeniem .....

Opublikowano

Fajnie by było nie oglądać Ronaldo i spółki na mistrzostwach :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.