Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co ten Arsenal gra:kox:

Trza podpis zmienic:decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam nadzieję, że już niedługo :wink:

Gdzieś mi się obiło o uszy, że z pewnych względów ten film nie wyjdzie.. :whistling: a co do Boruca.. Zdarza się. Jedna wpadka i już śmiechu warte, tak? Dla mnie to nadal najlepszy bramkarz w PL, jeden z lepszych w Premier League a że źle obliczył lot piłki.. Błędy się każdemu zdarzają.

Opublikowano
Ciekawe co Lewy pokaże w Bayernie...

Ciekawe co Lewy pokaże u Nawałki. :wink:

Opublikowano

mam nadzieję, że już niedługo :wink:

Ja też. :wink4: Kilka trailerów można jeszcze znaleźć. :good:

---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:34 ----------

To jeszcze dobry film. Warto zobaczyć. :guma:

Opublikowano

Dzisiejszy szlagier w EPL Everton - Tottenham zawiódł, ale za to Atletico - Athletic, Torino - Roma, Malaga - Betis, oraz Lille - Monaco nie rozczarowały :) Wiele się działo, była dramaturgia, sporo ciekawych akcji no i bramki ;)

Grzelczak ładnie urzerzył :naughty:

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:2 (03.11.2013) - skrót meczu

Opublikowano
Ciekawe co Lewy pokaże w Bayernie...

Ciekawe co Ley pokaże u Nawałki. :wink:

Prędzej bym się bał co Nawałka pokaże:grin:

Opublikowano

20:45

JUVENTUS - Real Madryt :decayed::kox:

Oby dzisiaj były 3pkt.

Opublikowano

Dziś nie gra samo Juve... :cool::wink4: [TABLE=class: league-table]

[TH=colspan: 4]Champions League - Group A November 5

[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd] 20:45

[/TD]

[TD=class: fh] Real Sociedad

[/TD]

[TD=class: fs] ? - ?

[/TD]

[TD=class: fa] Manchester United

[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd] 20:45

[/TD]

[TD=class: fh] Shakhtar Donetsk

[/TD]

[TD=class: fs] ? - ?

[/TD]

[TD=class: fa] Bayer Leverkusen

[/TD]

[/TABLE]

[TABLE=class: league-table]

[TH=colspan: 4]Champions League - Group B November 5

[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd] 20:45

[/TD]

[TD=class: fh] FC Kobenhavn

[/TD]

[TD=class: fs] ? - ?

[/TD]

[TD=class: fa] Galatasaray

[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd] 20:45

[/TD]

[TD=class: fh] Juventus

[/TD]

[TD=class: fs] ? - ?

[/TD]

[TD=class: fa] Real Madrid

[/TD]

[/TABLE]

[TABLE=class: league-table]

[TH=colspan: 4]Champions League - Group C November 5

[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd] 20:45

[/TD]

[TD=class: fh] Olympiakos

[/TD]

[TD=class: fs] ? - ?

[/TD]

[TD=class: fa] Benfica

[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd] 20:45

[/TD]

[TD=class: fh] Paris Saint Germain

[/TD]

[TD=class: fs] ? - ?

[/TD]

[TD=class: fa] Anderlecht

[/TD]

[/TABLE]

[TABLE=class: league-table]

[TH=colspan: 4]Champions League - Group D November 5

[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd] 20:45

[/TD]

[TD=class: fh] Manchester City

[/TD]

[TD=class: fs] ? - ?

[/TD]

[TD=class: fa] CSKA Moscow

[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd] 20:45

[/TD]

[TD=class: fh] Viktoria Plzen

[/TD]

[TD=class: fs] ? - ?

[/TD]

[TD=class: fa] Bayern Munich

[/TD]

[/TABLE]

Opublikowano

W tej chwili Ruch - Zawisza :naughty:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Mnie jako kibica Juve mecz z Realem interesuje najbardziej chyba że będzie wiało nudą to zmienię na jakis inny meczyk.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Mnie jako kibica Juve mecz z Realem interesuje najbardziej chyba że będzie wiało nudą to zmienię na jakis inny meczyk.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

No to rzeczywiście jesteś kibic Juve. :wink4:
Opublikowano
20:45

JUVENTUS - Real Madryt :decayed::kox:

Oby dzisiaj były 3pkt.

Zapomnij... !!:decayed:

Opublikowano
Mnie jako kibica Juve mecz z Realem interesuje najbardziej chyba że będzie wiało nudą to zmienię na jakis inny meczyk.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

No to rzeczywiście jesteś kibic Juve. :wink4:

Nie oglądam u siebie więc nie mam zamiaru rządzić pilotem od tv :P Będą trzy punkty ! :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Aha... :grin:

Ja liczę na dobre mecze, oby było co oglądać. :good:

Opublikowano

no ja też jestem dziś ciekaw MU na wyjeździe

w lidze jakby coś tam drgnęło

w sumie, pomiędzy 2 a 8 miejscem w tabeli, są 3 punkty różnicy :grin:

zobaczymy

cudów się nie spodziewam, ale może będę przyjemnie zaskoczony ??

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

qr** jasna, Giggs na murawie

no i jestem zaskoczony :facepalm:

Opublikowano

Nudny mecz w Turynie.. :thumbdown:

Opublikowano

Nudny, nudny ale teraz karny...

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

I 1:0 dla Juve... ALe ruszaja się na tym boisku jakby im się nie chciało. :thumbdown:

Opublikowano
20:45

JUVENTUS - Real Madryt :decayed::kox:

Oby dzisiaj były 3pkt.

Zapomnij... !!:decayed:

Na razie 1:0 dla JUVE

Kopenhaga wygrywa 1:0 z Galatasaray

Oby w drugiej połowie JUVENTUS dołożył jeszcze 2 :decayed:.

Opublikowano

1:1 na Juve! Real nic nie gra i strzela bramkę po błędzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.