Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a084.gif
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie dane mi było oglądać Man City-Spurs ale z tego co mi kumpel napisał to był pogrom (6:0) :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Do 60 min w meczu Livorno - Juventus nie dało się oglądać :facepalm:, ale wygrali 0:2.

Teraz czas na Kopenhagę :wink:

Opublikowano

City i Juventus wszedł i Górnik wszedł i nawet Hamburg wszedł a Manchester którego byłem pewien to remis...

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

Sevilla łoi Betis ;) 62min. Jest 3:0 Paulao osłabił Betis niepotrzebnym faulem i czerwoną kartką po koniec 1.połowy.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No oglądam właśnie, ta czerwona kartka niepotrzebna bo może by coś Betis powalczyła a teraz to tylko pytanie czy nie będzie więcej bramek dla Sevilli. :wink4:

Opublikowano

Szkoda bo zrobił się jednostronny meczyk :/ Było blisko 4:0. Jeszcze 20min; Sevilla na pewno ich przyciśnie :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No i 4:0...

Opublikowano
No i 4:0...

Było blisko wyrównania rekordu z 1943 roku :) szkoda Betisu bo w Lidze Europejskiej zajmują 1.miejsce w swojej grupie, a w PD na ostatnim miejscu.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dokąłdnie. Cisnęli żeby włożyć 5 bramkę ale zabrakło trochę szczęścia i było parę spornych sytuacji, w których sędzia pokazał spalonego a spalonego nie było...

Opublikowano

No mecz ciekawy bardzo byl ;) mnie osobiscie zawiodl inter jeszcze.

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

Nikt dziś nie ogląda LM? :cool: CIekawe spotkania. :wink4:

Opublikowano
:kox::kox: Dortmund.. !:wink:
Opublikowano

Jaki mecz na BVB! Kuba bramka! :kox:

Opublikowano

Ajax:kox:

Opublikowano

Kuba bramka.. a Lewy udział przy wszystkich 3 bramkach.. :kox:

Opublikowano

Barca grała w przewadze całą drugą połowę i nie dała rady wyrównać. :shock3:

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

Reszta wyników... :whistling:

[TABLE=class: league-table, width: 468]

[TH=bgcolor: #333333, colspan: 4, align: left]Champions League - Group ENovember 26[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd]FT[/TD]

[TD=class: fh, align: right]Basel[/TD]

[TD=class: fs, align: center]1 - 0[/TD]

[TD=class: fa]Chelsea[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd, bgcolor: #CFCFCF]FT[/TD]

[TD=class: fh, bgcolor: #CFCFCF, align: right]Steaua Bucuresti[/TD]

[TD=class: fs, bgcolor: #CFCFCF, align: center]0 - 0[/TD]

[TD=class: fa, bgcolor: #CFCFCF]Schalke 04[/TD]

[/TABLE]

[TABLE=class: league-table, width: 468]

[TH=bgcolor: #333333, colspan: 4, align: left]Champions League - Group FNovember 26[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd]FT[/TD]

[TD=class: fh, align: right]Arsenal[/TD]

[TD=class: fs, align: center]2 - 0[/TD]

[TD=class: fa]Marseille[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd, bgcolor: #CFCFCF]FT[/TD]

[TD=class: fh, bgcolor: #CFCFCF, align: right]Borussia Dortmund[/TD]

[TD=class: fs, bgcolor: #CFCFCF, align: center]3 - 1[/TD]

[TD=class: fa, bgcolor: #CFCFCF]SSC Napoli[/TD]

[/TABLE]

[TABLE=class: league-table, width: 468]

[TH=bgcolor: #333333, colspan: 4, align: left]Champions League - Group GNovember 26[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd]FT[/TD]

[TD=class: fh, align: right]Zenit Petersburg[/TD]

[TD=class: fs, align: center]1 - 1[/TD]

[TD=class: fa]Atletico Madrid[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd, bgcolor: #CFCFCF]FT[/TD]

[TD=class: fh, bgcolor: #CFCFCF, align: right]FC Porto[/TD]

[TD=class: fs, bgcolor: #CFCFCF, align: center]1 - 1[/TD]

[TD=class: fa, bgcolor: #CFCFCF]Austria Wien[/TD]

[/TABLE]

[TABLE=class: league-table, width: 468]

[TH=bgcolor: #333333, colspan: 4, align: left]Champions League - Group HNovember 26[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd]FT[/TD]

[TD=class: fh, align: right]Ajax[/TD]

[TD=class: fs, align: center]2 - 1[/TD]

[TD=class: fa]Barcelona[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd, bgcolor: #CFCFCF]FT[/TD]

[TD=class: fh, bgcolor: #CFCFCF, align: right]Celtic[/TD]

[TD=class: fs, bgcolor: #CFCFCF, align: center]0 - 3[/TD]

[TD=class: fa, bgcolor: #CFCFCF]AC Milan[/TD]

[/TABLE]

Opublikowano

Basel atakowało od początku i bramka wisiała w powietrzu, aż wreszcie strzelili i to wystarczyło do zwycięstwa :). Chelsea słabo grała i stworzyła mało okazji do zdobycia gola.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No kilka niespodziewanych wyników było... Właśnie np. Basel, przegrana Barcy (pytanie czy Barca bezz Messiego taka słaba, bo już kolejny raz kiedy to bez niego przegrywają mecz?), i może wynik Porto u siebie z Wiedniem można zaliczyć do niespodizanki. :wink4:

Dziś kolejne potyczki i zapowiadające się ciekawie mecze. :good:

[TABLE=class: league-table]

[TH=colspan: 4]Champions League - Group A

[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd]20:45

[/TD]

[TD=class: fh]Bayer Leverkusen

[/TD]

[TD=class: fs]? - ?

[/TD]

[TD=class: fa]Manchester United

[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd]20:45

[/TD]

[TD=class: fh]Shakhtar Donetsk

[/TD]

[TD=class: fs]? - ?

[/TD]

[TD=class: fa]Real Sociedad

[/TD]

[/TABLE]

[TABLE=class: league-table]

[TH=colspan: 4]Champions League - Group B

[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd]20:45

[/TD]

[TD=class: fh]Juventus

[/TD]

[TD=class: fs]? - ?

[/TD]

[TD=class: fa]FC Kobenhavn

[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd]20:45

[/TD]

[TD=class: fh]Real Madrid

[/TD]

[TD=class: fs]? - ?

[/TD]

[TD=class: fa]Galatasaray

[/TD]

[/TABLE]

[TABLE=class: league-table]

[TH=colspan: 4]Champions League - Group C

[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd]20:45

[/TD]

[TD=class: fh]Anderlecht

[/TD]

[TD=class: fs]? - ?

[/TD]

[TD=class: fa]Benfica

[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd]20:45

[/TD]

[TD=class: fh]Paris Saint Germain

[/TD]

[TD=class: fs]? - ?

[/TD]

[TD=class: fa]Olympiakos

[/TD]

[/TABLE]

[TABLE=class: league-table]

[TH=colspan: 4]Champions League - Group D

[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd]18:00

[/TD]

[TD=class: fh]CSKA Moscow

[/TD]

[TD=class: fs]? - ?

[/TD]

[TD=class: fa]Bayern Munich

[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd]20:45

[/TD]

[TD=class: fh]Manchester City

[/TD]

[TD=class: fs]? - ?

[/TD]

[TD=class: fa]Viktoria Plzen

[/TD]

[/TABLE]

Opublikowano

dokladnie wczoraj kilka niespodzianek Panowie...

a jak dzisiaj obstawiacie?

uwazam, ze MU, Real z grupy A

juve i real z z grupy B

PSG i benfica lub remis z grupy C

city i bayern z grupy D

a jakie wasze typy? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.