Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ronaldo w 95min na 1-0 dla Portugalii.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pan Piłkarz Sebastian Mila :grin:

swoją drogą - niezła akcja :naughty:

Szkoda tej akcji...

Jaja :D. W 94 min John O'Shea i w meczu Niemcy 1:1 Irlandia

tym bardziej szkoda, że nie wygraliśmy :kwasny:

Ronaldo w 95min na 1-0 dla Portugalii.

też szkoda :decayed:

Opublikowano

Mila znowu dał świetną zmianę! Świetny drybling, podania... :brawo: Zabrakło trochę zimnej krwi przy tym jak po strzale Grosika piłka wróciła do Sebastiana odbita od słupka... Ale taka jest piłka! :wink4:

BTW Takie tam z wczoraj... Znowu udało mi się być na narodowym i dopingować Naszą Ekipę! :naughty:

bf35d107b2b64faf.jpg

378ac783c06df269.jpg

7a92c5eee88e51df.jpg

Szkoci miłe ludziska w spódnicach! :decayed:

Edytowane przez akjam

Opublikowano

Mila znowu dał świetną zmianę! Świetny drybling, podania... :brawo:

Z twarzy podobny trochę do innego znanego piłkarza, Waldusia Kiepskiego.

:wink:

Wysłane batonikiem Kitkat

Opublikowano

Znowu udało mi się być na narodowym

grześ

wqrzasz mnie

jak Ty to robisz ?

Opublikowano

Daj znać następnym razem to się coś ogarnie! Miałem teraz jeden bilet na Niemcy i na Szkocję też... :whistling:

Opublikowano

Daj znać następnym razem to się coś ogarnie! Miałem teraz jeden bilet na Niemcy i na Szkocję też... :whistling:

ale przecież były imienne... :wink:

nie było by problemów z wejściem? bo kumpla legitymowali....

Opublikowano

Stan przecież biletu bym Ci nie proponował jakby był problem. :wink4:

Legitymowali ale nie wszystkich a jak już to... "kolega zachorował i nie mógł przyjechać"... : :naughty:

Od nowego roku ma niby znowu pojawić się karta kibica ale podejrzewam, że też będzie jakaś opcja. :wink4:

Opublikowano

Stan przecież biletu bym Ci nie proponował jakby był problem. :wink4:

Legitymowali ale nie wszystkich a jak już to... "kolega zachorował i nie mógł przyjechać"... : :naughty:

Od nowego roku ma niby znowu pojawić się karta kibica ale podejrzewam, że też będzie jakaś opcja. :wink4:

pytam tylko z ciekowości :wink:

Opublikowano

Spoko, spoko :wink4: Widzieliście dzisiaj na spokojnie ten faul na Lewym? Nie rozumiem sędziego, który tego nie zauważył!

Opublikowano

Spoko, spoko :wink4: Widzieliście dzisiaj na spokojnie ten faul na Lewym? Nie rozumiem sędziego, który tego nie zauważył!

widziałem gdzieś wczoraj stop-klatke - miał szczęście, że skończyło się tylko na stłuczeniu

Opublikowano

widocznie qtas nie chciał widzieć :wallbash:

Opublikowano

Niestety miał kilka "pomyłek" na Naszą niekorzyść! :angry: Szkoci po takim zagraniu (j.w.) i braku reakcji sędziego później mogli czuć się bezkarnie i grali ostro!

Opublikowano

widocznie qtas nie chciał widzieć :wallbash:

BTW

Dev, jutro Ci spr temacik :wink:

Opublikowano

THX, bedę ciąglę Cię molestował, ten tiguan i Q5 juz mi sie po nocach snią :facepalm:

Opublikowano

THX, bedę ciąglę Cię molestował, ten tiguan i Q5 juz mi sie po nocach snią :facepalm:

:decayed:

https://www.youtube.com/watch?v=eFr0XQAXWEE

:grin::grin:

Opublikowano

Podobno po meczu z Polską w Niemczech wycofują silniki 2.0 :)

Opublikowano

fajny artykul i porownanie Chelsea Wielkiej Japy sprzed paru lat i teraz

http://londynskie-metro.przegladsportowy.pl/2014/10/16/nowa-a-stara-chelsea-jose-mourinho/

polecam, jakby nie bylo, pisanina o przyszlorocznym majstrze Anglii

:naughty:


MC Tottenham
Zaczęło się bardzo obiecująco...
Opublikowano

:good: właśnie oglądam, co prawda ta ''11' kontrowersyjna ale to też wpisane jest w piłkę nożną. Ciekawe co z Lampardem?


Czwarty karny w tym spotkaniu! :kox:

Opublikowano

Southampton rozgromiło Sunderland 8-0

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.