Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogólnie budować historię? Z Chelsea? Skończy się Romek skończy się klubik. Wątpię, żeby ktoś chciał w to coś tyle inwestować. Życzę Jose wszystkiego najlepszego, ale nie z tym klubem.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Akurat Romek jest najbardziej utożsamiony z klubem... Widać, że tym żyje.

Tak długo jak będzie go stać to będzie i Chelsea.

Zobacz na innych właścicieli. Kolejna inwestycja i zero zaangażowania...

Opublikowano

Dokładnie, już były dużo chudsze lata i jakoś nie zostawił klubu. Bardziej zaangażowany i utożsamiony, jak pisze Bieniek, jest Abramowicz niż szejkowie czy amerykańce. Jose zostanie w CFC mam nadzieję jak najdłużej bo jemu "leży" ten zespół a przede wszystkim ta liga.

Opublikowano

Fiu fiu...nie płakałbym :D

...niestety takich hot newsów będzie teraz na pęczki a prawdy w tym może być niewiele ;)

Opublikowano

A sezon na te długie zielone dopiero się zacznie

Opublikowano

Fiu fiu...nie płakałbym :D

...niestety takich hot newsów będzie teraz na pęczki a prawdy w tym może być niewiele ;)

Dokładnie

Ale fajnie by było gdyby to był prawda :thumbup1:

Udowodni tylko to że odnajdzie sie w każdej lidze!!!

Opublikowano

Świetny artykuł o wyjątkowym piłkarzu... :brawo: Dla Stevena Gerrarda

Opublikowano

Ogólnie budować historię? Z Chelsea? Skończy się Romek skończy się klubik. Wątpię, żeby ktoś chciał w to coś tyle inwestować. Życzę Jose wszystkiego najlepszego, ale nie z tym klubem.

Ken Bates inwestował 21 lat nim odsprzedał Abramowiczowi klub. Gdy odchodził Chelsea należała wtedy do czołówki więc wątpię by nie znalazł się ktoś kto w razie "w" nie zechce zainwestować w tę drużynę :)

Jak Józek poleci po jednym szpilu to przestanę oglądać piłkę nożną. Nierealne, chyba, że Pan Roman zamierza zrównać się z poziomem niektórych właścicieli klubów piłkarskich w naszym kraju :)

Wiem, że Stanley ogląda Ruch to napiszę: ładnie Grodzicki ze szczupaka wsadził w okno :) Komiczna sytuacja z wykonaniem tego rożnego była :)

Opublikowano

Dawid, oglądałem pierwszą połowę, później pojechałem na spota :wink:

Opublikowano

Równie dobrze Romek mógł zainwestować w Westbrom. Nagle miliony fanów itd. Zero jakieś historii, zero w sumie osiągnięć. Do mnie Chelsea nie przemawia. No, ale każdy widzi to na swój sposób

Opublikowano

Historia nie opiera się tylko i wyłącznie na zdobywanych trofeach. Sezonowców ubywa i przybywa i tego się nie zmieni.

Piast - GKS 6:3! :)

Vassiliev dwa gole w dwie minuty z rzutów wolnych! Pirlo not impressed? :D Wilczek cztery gole! Aż przypomniał mi się mecz pomiędzy Lechią a Ruchem (4:4) :)

Opublikowano

GKS poleci do I ligi, pytanie kto jeszcze, Łęczna? Zawisza ?

Opublikowano

W nowym sezonie awans wywalczyło Ingolstadt w Niemczech do Bundesligi.Kibicujemy :decayed:

Opublikowano

Ja czekam aż RB Lipsk awansuje do Bundesligi :grin:

Opublikowano

Bełchatów wydaje się pewniakiem do spadku. Przedostatnie miejsce zajmie ktoś z trójki Zawisza, Korona, Górnik, ale do zdobycia jest jeszcze 12 punktów i ciężko typować. Może w ostatnich czterech meczach GKS Bełchatów zdobędzie komplet punktów? :D

Dzisiaj Sunderland walczy o utrzymanie w Premier League i finał Coppa Italia!

Opublikowano

10 PUCHAR WŁOCH dla Juve :kox: ,

a Wisła 10 raz frajersko remisuje i już 12 pkt straconych.... :facepalm:

Opublikowano

Karny w 99 minucie - to rzeczywiście może zirytowac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.