Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, powiedz, że nie oglądałeś innych meczów, tylko manchester :-)

Ja oglądałem Liverpool, Arsenal czy manchester, teraz to nie mam siły na tę... Grę

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

oczywiście że tego nie powiem - oglądam w zasadzie całą angielską EPL, z różnymi sympatiami (choć jak wiadomo - król jest tylko jeden :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja

Felipe.jpg

Filip VI

:)

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się zastanawiam, która liga europeska jest najsilniejsza: może angielska, może hiszpańska ( bo włoska już nie, a niemiecka jeszcze nie teraz) Odpowiedzi chyba nie ma.

Dla mnie najciekawsza, najbardziej nieobliczalna jest właśnie angielska. Tutaj każdy wygra z każdym. Np głupi mecz WHU - Chelsea, potrafi być ciekawszym meczem niż nudne i aktorskie Gran Derbi.

A po czym poznać dobry mecz EPL : gdy nie ma czasu na powtórkę ostatniej, ciekawej akcji...no to znajdzicie teraz drugą, taką lige.... :naughty::naughty:


PS. ten mecz, razem z kumplem, oglądaliśmy w centrum handlowym ( też punkcie dystrybucji C+) na stojaka przez 90 minut. To były czasy :decayed:

Rok później, na szczeście mialem już C+ w domu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie da się na to patrzeć :facepalm::facepalm::facepalm:

nie wiem, czy oni zmienili nazwę na Manchester"W Poprzek"Utd czy Manchester"Do Boku"Utd

wiem że ten holenderski pajac zmienił ich grę we flaki z olejem

gdyby nie to że nie wypada - tylko siąść i płakać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy oni zmienili nazwę na Manchester"W Poprzek"Utd czy Manchester"Do Boku"Utd

niestety :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabił już, najgorszy futbol od czasów Ramona. Masakra. Forma Ronaldo to raz, dwa, że nie potrafi go wykorzystać jako maszyny do strzelania. On nawet bez formy trafiał bramki, a teraz to jest kryty przez dwóch czy trzech i nawet jego szybkości nie jest w stanie ruszyć. Do tego widać jak gra Realu pada po stracie bramki, nie potrafi Benitez zmotywować tak, że dalej chcą grać. No i wiadomo, że Casilla to nie Navas...

Kontuzje kontuzjami, ale ten klub w pełnym składzie nawet daleko nie zejdzie, jak się nie poprawi gra Odpowiednich formacji i Ronaldo. Za ławkę pewnie by się obraził, ale cóż jakoś trzeba sobie radzić.

Jak Benitez nie ogarnie na Barcelonę to liga przegrana. Śmiesznie to brzmi, ale tak to wygląda w La lidze.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie brzmi śmiesznie. To brzmi tak jak w rzeczywistości jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kinach niedługo film o Ronaldo pt: "Ronaldo"

:facepalm:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź co bądź zrobił wiele dla tej drużyny. Na pewno zapisał się w historii futbolu na zawsze. Obecnie jednak ma dołek a z tym słabym trenerem to ciężko będzie mu się odbić.

Ale to oczywiście na rękach Pereza.

Z jednej strony chciałbym, aby Real coś wygrał, z drugiej z tym trenerem to cud. Czekam na wymianę z wytesknieniem :-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha. Ma problemy w Chelsea i to duże. Ale dla mnie to był ideał, świetny trener, jeden z najlepszych w ostatnich latach. Nigdy nie chciałem, żeby odchodził.

A już w ogóle do Chelsea

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top Scorers w EPL

:grin:

1 Jamie Vardy Leicester 12

2 Odion Ighalo Watford 7

2 Riyad Mahrez Leicester 7

2 Romelu Lukaku Everton 7



Czekam na wymianę z wytesknieniem :-)

może na tego ?

http://www.przegladsportowy.pl/dzien-z-transferami-w-przegladzie-sportowym-,artykul,619494,1,1,1.html

:decayed:


.

oprócz naszego meczyku to na kompie chyba odpalę synów Albionu :wink: jak w tyłek dostaną

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale idzie - same niepowodzenia. Nawet sędzia ślepy i przeciwko nam.

I jeszcze w studio ten nieudacznik trener mówi że bardzo dobry mecz , przeciwnicy mieli tylko jedną akcję ... no przecież nóż w kieszeni się sam otwiera . Przecież wynik mówi zupełnie co innego . Gra swoją drogą też nie powala.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...