Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko Panowie :hi: bawi sie ktos z was w obstawianie meczy ??? Chetnie powymieniam sie typami z kims kto gra moze ogarnał by jakis fajny kuponik za dobre pieniadze i cos ugrał pozdrawiam all :wink: :wink: :wink: wczoraj troszke brakło szczescia :kwasny:

Szczegóły kuponu

  • lost.LJRn9_.png Hamilton Academical - Hearts FC (Ile goli zostanie zdobytych?)
  • Więcej niż 2,5
  • Mniej niż 2,5
  • won.o_JA1E.png Sampdoria Genua - SSC Napoli (Ile goli zostanie zdobytych?)
  • Więcej niż 2,5
  • Więcej niż 2,5
  • won.o_JA1E.png Racing Club Ferrol - Pena Sport (Ile goli zostanie zdobytych?)
  • Więcej niż 2,5
  • Więcej niż 2,5
2016-01-25 11:22 Zakład kombi
  • won.o_JA1E.png Iraklis FC - Platanias (Ile goli zostanie zdobytych?)
  • Mniej niż 2,5
  • Mniej niż 2,5
  • won.o_JA1E.png Achilles 29 - Fortuna Sittard (Ile goli zostanie zdobytych?)
  • Więcej niż 2,5
  • Więcej niż 2,5
  • won.o_JA1E.png Jong Ajax Amsterdam - NAC Breda (Uda się obydwu drużynom strzelić gola?)
  • Tak
  • Tak
  • won.o_JA1E.png Matera - Fidelis Andria (Ile goli zostanie zdobytych?)
  • Mniej niż 2,5
  • Mniej niż 2,5
  • won.o_JA1E.png Clermont Foot - Le Havre AC (Ile goli zostanie zdobytych?)
  • Więcej niż 2,5
  • Więcej niż 2,5
  • won.o_JA1E.png AS Livorno - Como (Uda się obydwu drużynom strzelić gola?)
  • Tak
  • Tak
  • won.o_JA1E.png Levante - UD Las Palmas (Uda się obydwu drużynom strzelić gola?)
  • Tak
  • Tak
  • lost.LJRn9_.png Curzon Ashton - Stalybridge Celtic (Ile goli zostanie zdobytych?)
  • Więcej niż 2,5
  • Mniej niż 2,5
10,00 75.93

Edytowane przez Daniel85

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co tam Panowie?
Lewandowski przejdzie do Realu? :decayed:

Opublikowano

Lepiej nie bo pewnie jego kariera się zakończy,nie tacy w Realu się kończyli.

Wysłane z Nexusa 6

Opublikowano

Moim zdaniem mógłby spróbować w Realu, myślę, że świetnie pasowałby do tej drużyny.

Opublikowano

Myślę i nad tym.

Jak na moje to kwestia bycia Roberta w Bayernie - to kwestia czasu.

Jest za młody i za ambitny. W Niemczech nie ma z kim grać, a ile można się pasjonować występami w CL.

Odejdzie prędzej czy później.

Mógłby do EPL bo to futbol o wiele bardziej siłowy niż w La Liga.

Ale jak będzie to pewnie Ania zdecyduje :wink:

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Ania będzie chciała do Hiszpanii,EPL nie ten klimat.

Wysłane z Nexusa 6

Opublikowano

no z moich doświadczeń co do UK i Hiszpanii, to rzeczywiście nie ma czego porównywać :grin:


.

poyebancy :decayed:

Opublikowano

Z LvG jest jak ze swinia. Za ryj od koryta nie odciagniesz :-)

Opublikowano

Beztytulu_sepeqrn.png


Beztytulu_sepwxpp.png

Veni, Vidi, Vidic :)

Opublikowano

Guardiola w City :facepalm: teraz czekam na info o Rzoze w Utd i znowu beda sie molestowac

Opublikowano

Guardiola w City
25 mil za sezon :decayed:
Opublikowano

Hajs sie musi zgadzac...

Opublikowano

Dobry komentarz:

"Jego" Barcelona miała taki skład, że w lidze tylko Real mógł z nimi konkurować - i konkurował.

"Jego" Bayern ma taki skład, że "wciąga ligę nosem".

W City będzie miał skład do walki "jak równy z równym" z Chelsea czy United - i tak będzie walczył. A że trenerem jest kiepskim, to nie wygra.

Opublikowano

No nie da się ukryć że teraz Zobaczymy jaki z Niego trenejro.

Wysłane z Nexusa 6

Opublikowano

No nie da się ukryć że teraz Zobaczymy jaki z Niego trenejro.

Wysłane z Nexusa 6

no narzekać nie będziesz

dostanie tyle kasy od włodarzy $ity ile będzie chciał

poukłada klocki po swojemu

co w sumie na pewno będzie ciekawym doświadczeniem

kolejny cudny sezon się zapowiada :banan:

Opublikowano

Sami najlepsi w tej lidze, ciekawe jak sobie poradzę z Hiszpańską potęgą, kto wie...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

jeszcze długo ich Hiszpanie będą rozstawiać po kątach

nie mam żadnych wątpliwości

Opublikowano

jeszcze długo ich Hiszpanie będą rozstawiać po kątach

nie mam żadnych wątpliwości

True

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.