Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a kogo byscie uznali za najlepszego gracza meczu w naszej reprezentacji? wg mnie Polanski. Robil taka robote,ze to szok. B.dobry w defensywie jak zawsze a teraz w dodatku ofensywa stala u niego na wysokim poziomie. Brawo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Fajna grupa i wszystko wyjaśni się w ostatnim meczu. :good: I co ważne! Mamy wszystko w swoich rękach!!! :good: Nie będziemy musieli czekać na wynik innego spotkania tylko musimy wygrać! A przypomnijcie sobie jak było na poprzednich wielkich imprezach... ME, MŚ... Ostatnie mecze w fazie grupowej to były tylko mecze o honor, nic więcej a tutaj jest inaczej!

Zauważcie, że graliśmy teraz dwa mecze. Oba zakończyły się takimi samymi wynikami a jednak oba inne i inne odczucia mamy po tych meczach. Oba przyniosły Nam albo TYLKO po 1 punkcie albo AŻ po 1 punkcie... Jestem zadowolony z wczorajszego meczu z Rosją! :good: Wszyscy twierdzili, że sromotnie przegramy a były szanse nawet na wygraną.

Ważne, że wszystko mamy w swoich rękach! A dawno tego nie było. :good: I jeszcze ważniejsze mam bilet właśnie na ten meczyk, który okazuje się być najważniejszym! :kox: Do tej pory byłem na meczu Czechy-Grecja i Rosja-Grecja ale ten będzie wyjątkowy i oby wynik był dla Nas! POLSKAAA!!!!!!!! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęsny wraca na bramkę , co myślicie o tym nie lepiej jak by Tytoń został ,jest wgrany i podbudowany obronionym karnym i remisem z ruskimi. Moim skromnym zdaniem Tytoń powinien zostać przynajmniej jeszcze na ten mecz z Czechami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęsny wraca na bramkę , co myślicie o tym nie lepiej jak by Tytoń został ,jest wgrany i podbudowany obronionym karnym i remisem z ruskimi. Moim skromnym zdaniem Tytoń powinien zostać przynajmniej jeszcze na ten mecz z Czechami.

masz racje, na Czechy Tyton powinien zostac w Naszej bramce a Szczesny ewentualnie w next

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest normalne, że wraca bramkarz nr 1 do bramki po meczu np. po czerwonej kartce tak jak jest w tym wypadku. :wink4: Choć uważam, że Tytoń nie jest słabszy i pokazał na co go stać. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest normalne, że wraca bramkarz nr 1 do bramki po meczu np. po czerwonej kartce tak jak jest w tym wypadku. :wink4: Choć uważam, że Tytoń nie jest słabszy i pokazał na co go stać. :cool:

Szczęsny to nie Buffon czy Casillas żeby o Nim mówić nr 1, jest jeszcze na to za młody. Tytoń zagrał jak profesor z Rosjanami i to już nie chodzi o ten karny obroniony. Zawsze pewny i dobrze ustawiony, przy straconej bramce bez szans... Powinien bronić dalej, do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniesza była obrona w meczu z Rosją i to ona spisała się wzorowo. Szczęsny czy Tytoń są świetnymi bramkarzami i nie mamy się co martwić.

Będzi dobrze, wygramy 3:0.

Błaszczykowski walnie jedną i Lewy dwie bramy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest normalne, że wraca bramkarz nr 1 do bramki po meczu np. po czerwonej kartce tak jak jest w tym wypadku. :wink4: Choć uważam, że Tytoń nie jest słabszy i pokazał na co go stać. :cool:

Szczęsny to nie Buffon czy Casillas żeby o Nim mówić nr 1, jest jeszcze na to za młody. Tytoń zagrał jak profesor z Rosjanami i to już nie chodzi o ten karny obroniony. Zawsze pewny i dobrze ustawiony, przy straconej bramce bez szans... Powinien bronić dalej, do końca.

A jednak jest nr 1... :cool: Tak jak powiedziałem. Tytoń pokazał na co go stać i nie uważam, że jest słabszy niż Szczęsny ale jednak takie jest zachowanie wszystkich trenerów, że wracają do bramki golkiiiperzy z numerem 1 i tak też będzie teraz. :wink4:
Najważniesza była obrona w meczu z Rosją i to ona spisała się wzorowo. Szczęsny czy Tytoń są świetnymi bramkarzami i nie mamy się co martwić.

Będzi dobrze, wygramy 3:0.

Błaszczykowski walnie jedną i Lewy dwie bramy :kox:

Optymistycznie ale ja też wierzę w wygraną Polski w meczu z Czechami, może nie tak ostro ale wierzę. :good: Co do bramkarzy to masz rację! Obaj są bardzo dobrzy i musi być dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem przynajmniej na remis z Rosjanami i się udało :decayed:. Ja się cały czas zastanawiam dlaczego Smuda nie wpuszcza Grosickiego na lewą pomoc :facepalm:. On byłby idealny na zmęczonych Rosjan w 50-60 min meczu..., ale Mierzejewski też dał dobrą zmianę :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem przynajmniej na remis z Rosjanami i się udało :decayed:. Ja się cały czas zastanawiam dlaczego Smuda nie wpuszcza Grosickiego na lewą pomoc :facepalm:. On byłby idealny na zmęczonych Rosjan w 50-60 min meczu..., ale Mierzejewski też dał dobrą zmianę :wink:.

Zmiana Mierzejewskiego dała sporo ale Grosika zabrakło i jego rajdów na ledwo biegających kacapów to była by niezła taktyka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest normalne, że wraca bramkarz nr 1 do bramki po meczu np. po czerwonej kartce tak jak jest w tym wypadku. :wink4: Choć uważam, że Tytoń nie jest słabszy i pokazał na co go stać. :cool:

Szczęsny to nie Buffon czy Casillas żeby o Nim mówić nr 1, jest jeszcze na to za młody. Tytoń zagrał jak profesor z Rosjanami i to już nie chodzi o ten karny obroniony. Zawsze pewny i dobrze ustawiony, przy straconej bramce bez szans... Powinien bronić dalej, do końca.

A jednak jest nr 1... :cool: Tak jak powiedziałem. Tytoń pokazał na co go stać i nie uważam, że jest słabszy niż Szczęsny ale jednak takie jest zachowanie wszystkich trenerów, że wracają do bramki golkiiiperzy z numerem 1 i tak też będzie teraz. :wink4:

Jest nr 1 bo Ty tak mówisz czy ma taki numer na koszulce ? A może to i to...

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

Niemiecka machina rozgniata właśnie Holendrów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co w wypadku jak my wygrywamy i grecja wygrywa ? 3 druzyny maja po 4 pkt , co sie wtedy liczy bilans bramek > czy moze jakas mala tabelka z wynikami miedzy zainteresowanymi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak grecja wygra i my,to mamy 5 punktów a grecja 4

to właśnie dzieki wczorajszemu remisowi nie musimy sie martwić o wygrana grecji

wysoka wygrana grecji moze ud***ć ruskich:naughty:

a co do zasad, jeżeli punktów tyle samo,to bilans bramek,jeżeli taki sam,to miejsce w rankingu rozstrzyga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak grecja wygra i my,to mamy 5 punktów a grecja 4

to właśnie dzieki wczorajszemu remisowi nie musimy sie martwić o wygrana grecji

wysoka wygrana grecji moze ud***ć ruskich:naughty:

a co do zasad, jeżeli punktów tyle samo,to bilans bramek,jeżeli taki sam,to miejsce w rankingu rozstrzyga.

no tak jeszcze mam problemy z liczeniem do 5 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto co się działo wczoraj w stolycy...

Właśnie wróciłem z Warszawy. Nie wiem na ile media coś pokazały, ale ogólnie grubo było.

Po dotarciu przed 13 do Wawy dowiadujemy się o zbiórce w miejscu X. Podbijamy tam i rzeczywiście zbiera się dość konkretna banda głównie Motor i Śląsk, jednak zbiórka w zupełnie innym miejscu, niż Stadion Narodowy. Jedziemy zobaczyć na zbiórkę Rosjan. Ledwo wchodzimy, a Polacy tuż przed mostem Poniatowskiego uderzają w tył kordonu Rosjan, jednak będący dobrą bandą Rosjanie z łatwością odbijają ataki, które trwają non stop. Co chwila jakieś K.O. to z jednej, to z drugiej strony.

Wchodzimy prawą stroną na most i idziemy wzdłuż pochody Rosjan (psy oddzielają dwa marsze), tutaj non stop walka, albo Rosjanie podbijają, albo my i tak cały czas. Przedostaję się z ekipą Polonii Bydgoszcz i Stomilu prawdopodobnie na czoło pochodu i tam niespodzianka. Ruscy generalnie robią co chcą, głównie mega wkurwiony Spartak napierdala kogo popadnie bez psów, które widząc co się dzieje zatrzymują pochód. W tym czasie polska ekipa spod stadionu wbija na most i regularna walka z Ruskimi, leżą znokautowani goście po całej długości z obydwu stron. W końcu wpada kordon i uspokaja akcję. Pod stadionem czeka kolejna banda Polaków i tutaj Ruscy lani, jak ścierwo. Palone ich flagi, szale, etc. Policja widząc co się dzieje stłacza Ruskich od razu zejściem z mostu na drugą stronę stadionu. Po naszej stronie walka z Policją na rondzie przy stadionie i obijanie Ruskich w knajpach i zagubionych na ulicach.

W tym samym czasie po drugiej stronie mostu - w okolicach wymarszu rosyjskiego pochodu - także regularna wojna z Ruskimi, którzy trzeba przyznać byli dobrze zorganizowani, zadziorni i nie dali sobie w kaszę dmuchać. Bronili swoich pikoli i nawet jeżeli było ich mniej stawiali się i podejmowali walkę. Walki przenoszą się na mniejsze ulice. Godzina do meczu, więc zawijamy na Fan Zone. Podbijamy, a tam awantura z policją taka, że odcinają dojście do strefy, barykady płonące na ulicach(!) i regularna bitwa w ciągu całego meczu. W Fan Zonie race na hymnie i po bramce, troszkę Ruskich obijanych co jakiś czas.

Ogólnie starcia przy przemarszu na remis, choć kilka razy cofali się nasi, ale głównie dlatego, że sporo prowokacji policji, którzy nakręcali: jazda na ruskich i potem wszystkich na glebę, więc podczas walki trzeba było uważać, żeby nie podbił gość z blachą. To samo pod Fan Zoną, podbijali do awanturników i dając butelkę mówili: rzuć sobie. Kilka razy im nie poszło i zaliczali K.O. za takie akcje, jak zostali wyczajeni.

Z ekip widocznych:

Legia - wiadomo, Lech, Arka, Wisła, GKS Katowice, Resovia i pewnie w cholerę innych. Z nami także Czesi, widoczna głównie Sparta.

Dodam jeszcze, że mało polskiej tv, za to strasznie dużo zagranicznej.

Mój post nie nawołuje do przemocy, jedynie jest sprawozdaniem tego, co widziałem na ulicach Warszawy.

Violent Clashes Ahead Of Russia Poland Match - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...