Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Silva ośmieszył obronę Irlandi :decayed:

Trzeciak mnie rozwalił :polew: powiedział: "w meczu z Włochami fabregas zagrał bardzo dobry mecz a dzisiaj praktycznie go nie widać na boisku"

Przecież on wogóle nie gra :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Mam bilety na Niemcy-Dania na Niedzielę :wink:

Był ktoś z was we Lwowie na meczu?

Chodzi mi jak z parkowaniem auta?

Gdzie najbezpieczniej jest zaparkować auto?

Jakieś uwagi szczególne?

Ile godzin wcześniej być pod stadionem?

Co mogę, a czego nie mogę wnieść na stadion?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vdm na pewno lepiej byc sporo wczesniej przed meczem.No i zmien sobie troche kasy na wieksza gotówke...Bo pewnie trzeba dac w łape na granicy policajom jak Cie bezczynnie zatrzymaja :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vdm na pewno lepiej byc sporo wczesniej przed meczem.No i zmien sobie troche kasy na wieksza gotówke...Bo pewnie trzeba dac w łape na granicy policajom jak Cie bezczynnie zatrzymaja :wink:

:hi:

Ogólnie byłem na Ukrainie 2 razy autem, tylko nie we Lwowie i tego się najbardziej obawiam :kwasny:. Hrywien trochę się zakupi co by ułatwić sobię podróż. Najbardziej obawiam się o auto, a w sieci o informacji o parkingach jest jedo wielkie g...o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strefa kibica we Wrocku jakaś fajna jest ? Wybiera się ktoś jutro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strefa kibica we Wrocku jakaś fajna jest ? Wybiera się ktoś jutro ?
Byliśmy dwa razy ale nie na Rynku tylko niedaleko stadionu w strefie Fun Zone Carlsberg.... Mniej ludzi niż na Rynku a emocje takie same! :good:Byliśmy na obu meczach grupowych Rosja - Czechy i Czechy - Grecja na stadionie Wrocka i do strefy o której mowa dojechaliśmy zartramwajem - 3 przystanki. :good: Blisko stadionu i dużo ludzi... Atmosfera jak wszędzie! :good: A jeśli chodzi o Rynek to dojazd... Trzeba dużooooo wcześniej tam być żeby mieć jakieś sensowne miejsce i bez spinki. :wink4: Dojzad do stadionu jest rewelka! Dolatujesz autostradą do samego Wrocka i później obwodnicą Wrocławia i parkingi są 5 minut drogi od stadionu! Na serio rewelacja! :good: Co do strefy to płaci się tam albo żetonami (wymiana kasy na strefie) albo PayU. :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy? :naughty:

Pablo, ja jadę :)

---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:39 ----------

Strefa kibica we Wrocku jakaś fajna jest ? Wybiera się ktoś jutro ?
Byliśmy dwa razy ale nie na Rynku tylko niedaleko stadionu w strefie Fun Zone Carlsberg.... Mniej ludzi niż na Rynku a emocje takie same! :good:Byliśmy na obu meczach grupowych Rosja - Czechy i Czechy - Grecja na stadionie Wrocka i do strefy o której mowa dojechaliśmy zartramwajem - 3 przystanki. :good: Blisko stadionu i dużo ludzi... Atmosfera jak wszędzie! :good: A jeśli chodzi o Rynek to dojazd... Trzeba dużooooo wcześniej tam być żeby mieć jakieś sensowne miejsce i bez spinki. :wink4: Dojzad do stadionu jest rewelka! Dolatujesz autostradą do samego Wrocka i później obwodnicą Wrocławia i parkingi są 5 minut drogi od stadionu! Na serio rewelacja! :good: Co do strefy to płaci się tam albo żetonami (wymiana kasy na strefie) albo PayU. :good:

Dzięki za wyczerpujące info. Jedna z osób ma bilet na mecz, cztery pozostałe będą właśnie w strefie kibica melanżować. I na to wygląda że opcja carlberg zone jest najlepsza. A na rynek to raczej po meczu jak coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja jade wlasnie jutro rano na meczyk , mam bilety :) , moze bysmy sie przed meczem gdzies spikneli na jakies piwko ?? wybiera sie ktos ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy? :naughty:

Pablo, ja jadę :)

---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:39 ----------

Strefa kibica we Wrocku jakaś fajna jest ? Wybiera się ktoś jutro ?
Byliśmy dwa razy ale nie na Rynku tylko niedaleko stadionu w strefie Fun Zone Carlsberg.... Mniej ludzi niż na Rynku a emocje takie same! :good:Byliśmy na obu meczach grupowych Rosja - Czechy i Czechy - Grecja na stadionie Wrocka i do strefy o której mowa dojechaliśmy zartramwajem - 3 przystanki. :good: Blisko stadionu i dużo ludzi... Atmosfera jak wszędzie! :good: A jeśli chodzi o Rynek to dojazd... Trzeba dużooooo wcześniej tam być żeby mieć jakieś sensowne miejsce i bez spinki. :wink4: Dojzad do stadionu jest rewelka! Dolatujesz autostradą do samego Wrocka i później obwodnicą Wrocławia i parkingi są 5 minut drogi od stadionu! Na serio rewelacja! :good: Co do strefy to płaci się tam albo żetonami (wymiana kasy na strefie) albo PayU. :good:

Dzięki za wyczerpujące info. Jedna z osób ma bilet na mecz, cztery pozostałe będą właśnie w strefie kibica melanżować. I na to wygląda że opcja carlberg zone jest najlepsza. A na rynek to raczej po meczu jak coś :)

Ja z trzema kumplami mamy bileciki i idziemy na meczyk i kulku znajomych udaje się właśnie z Nami do Wrocka i Fun ZOne Carlsberg... :good:

Panowie ja jade wlasnie jutro rano na meczyk , mam bilety :) , moze bysmy sie przed meczem gdzies spikneli na jakies piwko ?? wybiera sie ktos ???

Ja jadę na meczyk. Będziemy już we Wrocku około 15ej, max 16ta. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a macie jakieś noclegi zabukowane już, czy po prostu wyposażeni w kierowców i wracacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekne to było wczoraj kibicowanie irlandczyków,a to co zrobili pod koniec,przegrywając 0-4,mistrzostwo nie europy,ale świata,szacun irisch:oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze kibicowanie Irlandczyków też było piękne... :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...