Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to teraz będzie mecz po meczu na zewnątrz stadionu :wink:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I co czytalem po innych forach polacy dadza d*py a tu moze i nie bylo idelanie ale walecznie!!!!

gratulacje...Polska Gola

Opublikowano

My lubimy czuć respekt przed przeciwnikiem wtedy nie dajemy d*py... Brawo !!!

Opublikowano
no to teraz będzie mecz po meczu na zewnątrz stadionu :wink:
czekam na jakieś fotorelacje...:decayed::wink:
Opublikowano

jak Ja sie ciesze z tego remisu calą drugą połowę chodziłem przed telewizorem i wychodzilem :)))))))

Opublikowano

Panowie gdzie można oglądnąć powtórkę meczu Anglia-Francja:eusathink:

Opublikowano
Panowie gdzie można oglądnąć powtórkę meczu Anglia-Francja:eusathink:

na YT:decayed:

Opublikowano

Mi tam się mecz podobał, widać było, że smuda postawił na obronę i jednak Lewandowski często zostawał sam z przodu. Plus z tego taki, że nie mogli przeprowadzić skutecznej kontry a minus taki, że Lewandowski często tracił piłkę zanim doszedł do bramki Rusków. Teraz Czechy 2-1 dla nas i będziemy happy :decayed:

Opublikowano

na YT:decayed:

Nie wiedziałem :decayed:

Nie ma tam full meczu.

Opublikowano

Tego w telewizji nie pokazują :)

Opublikowano

no ja postawilem rosja+x no i troche sary wpadlo :) , powiem tak wszyscy sie ciesza z tego remisu , a prawda jest taka ze wlasciwie nic nam tp nie daje, czy remis czy przegrana wyjscie z grupy (a chyba to jest celem) mamy tylko w przypadku wygranej w ostatnim meczu . I tego nie bardzo rozumiem dlaczego Smuda gral tak defensywnie. Powiem wiecej widzac ze dzis z ruskim mozna bylo wygrac powinien przeprowadzic wiecej zmian ofensywnych . Tak jak mowie remis tak naprawde niewiele zmienia. No chyba ze looo jest fajnie nie przegralismy, ale w perspektwie wyjscia z grupy whatever.

Opublikowano
no ja postawilem rosja+x no i troche sary wpadlo :) , powiem tak wszyscy sie ciesza z tego remisu , a prawda jest taka ze wlasciwie nic nam tp nie daje, czy remis czy przegrana wyjscie z grupy (a chyba to jest celem) mamy tylko w przypadku wygranej w ostatnim meczu . I tego nie bardzo rozumiem dlaczego Smuda gral tak defensywnie. Powiem wiecej widzac ze dzis z ruskim mozna bylo wygrac powinien przeprowadzic wiecej zmian ofensywnych . Tak jak mowie remis tak naprawde niewiele zmienia. No chyba ze looo jest fajnie nie przegralismy, ale w perspektwie wyjscia z grupy whatever.

dokładnie tak, dziwię się, że nie wpuścił np. Wolskiego za Murawskiego który był dzisiaj wybitnie cienki, może wtedy Robert miałby więcej wsparcia, mógł zaryzykować bo rosjanie byli pod ścianą w drugiej połowie, a tak jak mówisz czy remis czy przegrana, to niczego nie zmienia.

Opublikowano

Strefa kibica w Stolicy :wink:

IMAG0698.jpg

IMAG0699.jpg

IMAG0700.jpg

IMAG0701.jpg

Opublikowano
no ja postawilem rosja+x no i troche sary wpadlo :) , powiem tak wszyscy sie ciesza z tego remisu , a prawda jest taka ze wlasciwie nic nam tp nie daje, czy remis czy przegrana wyjscie z grupy (a chyba to jest celem) mamy tylko w przypadku wygranej w ostatnim meczu . I tego nie bardzo rozumiem dlaczego Smuda gral tak defensywnie. Powiem wiecej widzac ze dzis z ruskim mozna bylo wygrac powinien przeprowadzic wiecej zmian ofensywnych . Tak jak mowie remis tak naprawde niewiele zmienia. No chyba ze looo jest fajnie nie przegralismy, ale w perspektwie wyjscia z grupy whatever.

dokładnie tak, dziwię się, że nie wpuścił np. Wolskiego za Murawskiego który był dzisiaj wybitnie cienki, może wtedy Robert miałby więcej wsparcia, mógł zaryzykować bo rosjanie byli pod ścianą w drugiej połowie, a tak jak mówisz czy remis czy przegrana, to niczego nie zmienia.

co nam daje ten remis?

grecja juz nam nie zagraża,wynik grecja-rosja jest dla nas nie istotny,w przypadku naszej przegranej mielibyśmy dalej 1 punkt i bilans bramek ujemny,tak samo jak grecja,a przegrana większą ilością bramek niż -1,stawiałaby nas w gorszej sytuacji niż są grecy i w przypadku wygranej z czechami i wygranej grecji z rosją,to grecja jako druga wyszłaby z grupy.

także,wygrać z czechami trzeba tak czy inaczej,ale ten remis też jest ważny:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Rozum mówi 2-1 dla Nas, serce podpowiada że rozgromimy Bolszewików jakieś 5-0 :grin:

czas przejrzec na oczy takie cuda jak robilismy kazdego do zera to było z 40 lat temu :wink::kox: .Serce podpowiada aby wynik był jak najlepszy a rozum mówi jednak troche inaczej obstawiam 2:3 :decayed:

No i jak tam to przejrzewanie na oczy ?

Swoją drogą zastanwiam się jak Wy możecie kogoś dopingować do czegoś w co sami nie wierzycie że jest możliwe...

Taki straszny wpier..l miał być od ruskich :whistling:

Opublikowano

jarko zgadzam sie z Twoja wypowiedzia.

Ciagle tylko czytalem ze dostaniemy wp***dol i wogole jestesmy do bani,a tu prosze nie jest tak zle i chodz nie wroze nam zajebistej kariery to i tak cieszy mnie taki wynik i oby tak dalej a jak nam zloja tylek to nadal bede uwarzal ze fajnie zaczely sie te mistrzostwa.

Ps.nie jezdze z flaga na aucie ale i nie gadam ze skopia nad dupe.

Opublikowano

Ja jestem mega zaskoczony- przewidywałem baty a tu remis i druga połowa jakby nie nasi grali :thumbup1: .

Już mecz z czechami nie taki straszny się wydaje

Opublikowano

a jesli nawet przegramy to taka jets pilka a nasi jednak jak chca to umieja toczyc ta pilke

Opublikowano
  • Autor
Już mecz z czechami nie taki straszny się wydaje

Ale dlaczego miałby w ogóle straszny się wydawać ?! Nawet jakby Nas Ruscy ograli to przecież Czesi są cały czas spokojnie w Naszym zasięgu... Mamy dobrych piłkarzy i jeżeli treneiro ich dobrze poukłada to potencjał jest naprawdę ciekawy...

Opublikowano

Z Czechami pojedziemy delikatnie 1-0 i będzie :kox::banan:oby tylko Franc nic nie spier..lił

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.