Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

polski kibic dzieli się na 3 grupy :

1.bandyta (pseudokibic) - 30%

2.miłośnik klubów zagranicznych z tv - 60%

3.koneser polskiej piłki i fanatyk klubu ze Swojego miasta/regionu - 10% .... a powinno być minimum 70% :wallbash:

o czym Ty piszesz... Ja ogladam pilke bo lubie ten sport i lubie ogladac jak sie gra klei . Nie po to poswiecam swoj czas na ogladanie meczu, by widziec jak goscie kopia sie po nogach na boisku jest chaos nikt nie panuje nad tym co sie dzieje i gra sie Karola do przodu moze cos wpadnie...

Mnie osobiscie takie cos nie bawi... Trudno napawac sie gra podobna do tej ktora klepie sie z chlopakami na podworku ... nie mam czasu i nerwow na takie cos . Pozatym mnie nudza takie spotkania a tak niestety wyglada POLSKA LIGA. :good: .

Co do pkt 3ciego... prosze Cie... Myslisz ze fajnie sie oglada zespoly z 2,3 ciej ligi polskiej skoro w ekstraklasie (wciaz nie moge pojac kto wymyslil tak durna nazwe dla tak slabej ligi :wink4:), ciezko na nie patrzec ?

Kazdy lubi to co lubi. Jakby u Nas grano na poziomie napewno chetnie bym na mecz sie przeszedl a nie jezdzil po Europie zeby zobaczyc na zywo jak sie fajnie gra w pileczke...

Fakt jest jeden doping na Naszych stadionach jest naprawde dobry w porownaniu z reszta (np Hiszpania), mysle ze nawet jest lepiej niz w Angli ... tyle ze tam rozumiem czemu gardla zdzieraja jak widza fajne spotkanie a u Nas ...niedokonca. Prawda jest taka ze Ci najbardziej gorliwi kibice nie chodza ogladac meczu tylko zrobic oprawe i kogos sponiewierac :polew: :polew:

p.s. makaveli jedno Ci przyznam masz fajny podpis tzn ta krecaca sie pupe :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Jarko ale zobacz... miec dobry jeden sezon to nie sztuka (jak pokazal Inter, czy Bayern) ale trzymac forme 5, 6 , 7 zkolei sezon to cos po czym poznaje sie dobre druzyny (ManU , Barca). Real dopiero teraz zagral w LM bardzo dobrze . Bo nie mozna im umniejszac ze pieknie rozprawili sie z Totenhamem i ogolnie grali bardzo dobrze.

Przecież cały czas piszę że chłopaki wracają na salony, a skoro mieli dobry sezon i lepszą wiosnę jak jesień to można się domyślać że przyszły rok będzie jeszcze lepszy... I wcale tak nie jest że MU czy Barca maja dobre 5,6,7 sezonów z kolei i tylko one się liczą - obie drużyny miały słabsze okresy podobnie jak Real ostatnio :gwizdanie:

BTW jak już tak mądrze polemizujesz to wybierz się na mecz Pogoni Miechów ( masz blisko ) i napisz Nam tu później czy jest naprawdę tak fatalnie :gwizdanie: Pooglądaj trochę polskiej piłki, nie tylko ekstraklasy, zanim wysnujesz pewne teorie... Nie każdy ma czas i kasę żeby bujać się co week po europie mecze oglądać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadza się, długo trwał... Ale chyba nie są wyjątkiem wśród najlepszych drużyn świata :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW jak już tak mądrze polemizujesz to wybierz się na mecz Pogoni Miechów ( masz blisko ) i napisz Nam tu później czy jest naprawdę tak fatalnie :gwizdanie: Pooglądaj trochę polskiej piłki, nie tylko ekstraklasy, zanim wysnujesz pewne teorie...

Chodzilem ... nie ma co ogladac, nawet jak bylo za friko to nie bylo zabardzo na co patrzec .

Mam takie a nie inne zdanie o Polskiej pilce i ciezko je zmienic. A nie mam az tak duzo czasu zeby go tracic na mecze ekstraklasy ktore i tak czasem ogladam . Jedyne co to atmosfera na meczu jest warta tego by tam byc(oczywiscie mowie o ekstraklasie) . Dlatego jedyne co robie to chodze na mecze Naszej reprezentacji , tyle ze co pojde to przegrywaja :polew: :polew:

p.s. nie mam juz tak blisko do Miechowa ... to juz bym wolal Wisle ogladac :wink4:

Zeby nie bylo ... szanuje ludzi ktorzy chodza ogladac Polska pilke bo jednak dzieki nim ten sport ma wogole prawo sie rozwijac u Nas w kraju (jesli np wszystkiego nie rozkradna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś chodziłem na mecze TKS Skawinka Skawina z kolegami. Jeździliśmy na wyjazdy. Ta było od 2008 do 2010 roku, później drużyna się rozpadła. Wartościowi zawodnicy poodchodzili i zaczęli grać same młodziki. Dostawali od każdego... :hi:. W 2002 roku to nawet w III lidze byli, tylko później zaczęli sprzedawać mecze i trener, który ich doprowadził do III ligi, niestety zmarł... :confused4:. Teraz szwendają się po V lidzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma czas i kasę żeby bujać się co week po europie mecze oglądać :gwizdanie

o tym nawet nie ma mowy . takie wyjazdy to 1-2 razy w roku i tyle :confused4: :confused4: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Nie każdy ma czas i kasę żeby bujać się co week po europie mecze oglądać :gwizdanie

o tym nawet nie ma mowy . takie wyjazdy to 1-2 razy w roku i tyle :confused4: :confused4: .

Pamiętaj :kox: :kox: :kox: :kox:

Jarko a kiedy to Barca albo MU miały słaby sezon??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko a kiedy to Barca albo MU miały słaby sezon??

Poszperaj w rocznikach bo mi się nie chce :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądacie MU -S04 :?: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa, wczoraj Barce oglądałem na jakieś chińskiej stronie, fajny komentarz był, tak jakby strejlau komentował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nocke do tyry :wallbash:

ja też w robocie siedzę :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.interia.pl/euro-2012/news/tylko-staruch-jest-gotowy-na-euro-2012,1633197

Podoba mi sie ostatni akapit :kox: Autorytet nr 1 :polew: :polew: :polew: :polew:

dobry artykuł

PS. Chociaż wiem jak wygląda "staruch" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic tam wiecej nie bedzie

looozik :decayed:[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:07_________________________________________________pomyliłem się :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:14_________________________________________________co ja się tak mylę dzisiaj ???????????? :naughty: :naughty: :naughty::decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: No leją ich strasznie...

Jestem już ciekaw finału. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...