Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka Legia :mysli::blink:

Nie znam takiego zespołu :decayed:

Ja już wiem o kogo chodzi !!

O tych, co z Cracovią 7.8.2011 przegrają na Kałuży :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda że mnie w kraju nie będzie bo bym się wybrał na ten meczyk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Ci się plany zmieniły - daj znać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Ci się plany zmieniły - daj znać :wink4:

Spoko, jak co roku na pewno na jakiś meczyk się wybiorę.

Może Śląsk, Lechia, Polonia lub Lech - którąś z tych ekip chętnie bym zobaczył w akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zrewanżuję wizytą na Suchych Stawach jak zaprosisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no jasne :good:

Pewnie jakiś meczyk przy jupiterach zagrają w któryś niedzielny wieczór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Ci się plany zmieniły - daj znać :wink4:

Spoko, jak co roku na pewno na jakiś meczyk się wybiorę.

Może Śląsk, Lechia, Polonia, Ruch Chorzów lub Lech - którąś z tych ekip chętnie bym zobaczył w akcji.

Ruch jest ok :good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda że słaby piłkarsko :tongue4:

Jak już mam iść na ekstraklasę to na coś konkretnego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda że słaby piłkarsko :tongue4:

Jak już mam iść na ekstraklasę to na coś konkretnego :wink4:

Ruch gra tak, jak wygląda wykres funkcji sinus, np świetny mecz z legią na wyjeździe czy wisłą u siebie, a zaraz porażka z polonią bytom :disgust:

Ruch czasem ( czyt. do 60 minuty) dobrze gra presingiem, później nogi z waty :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że jak się wybierasz na ekstraklasę to jest spora szansa że mecz będzie słaby dlatego stawiam na "pewniaków".

Dużą zagadką jest też dla mnie postawa Craxy na jesień, sporo zmian w zespole. Generalnie w tym roku w wielu klubach jest sporo zmian :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że jak się wybierasz na ekstraklasę to jest spora szansa że mecz będzie słaby dlatego stawiam na "pewniaków".

Dużą zagadką jest też dla mnie postawa Craxy na jesień, sporo zmian w zespole. Generalnie w tym roku w wielu klubach jest sporo zmian :mysli:

jestem ciekaw jak korona zagra, sprzedali lub sprzedadzą cały I skład, mają grać samą "młodzieżą".... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że jak się wybierasz na ekstraklasę to jest spora szansa że mecz będzie słaby dlatego stawiam na "pewniaków".

Dużą zagadką jest też dla mnie postawa Craxy na jesień, sporo zmian w zespole. Generalnie w tym roku w wielu klubach jest sporo zmian :mysli:

jestem ciekaw jak korona zagra, sprzedali lub sprzedadzą cały I skład, mają grać samą "młodzieżą".... :gwizdanie:

Wczoraj graliśmy z Nimi sparing.

Mecz w miarę równy, Korona lepsza w 1szej połowie, my w 2giej.

Tyle, że podobnie jak i w naszym, tak i Scyzorów przypadku to były składy raczej dalekie od tych, które wybiegną za niecały miesiąc.

Chociażby dziś - pozyskaliśmy Niedzielana z Korony właśnie (nie grał w sparingu).

O dnia dzisiejszego również jesteśmy na zgrupowaniu w Holandii i wróble ćwierkają, że ma tam być paru przyzwoitych grajków testowanych/zakontraktowanych.

Niestety na dzień dzisiejszy bez konkretnych nazwisk.

P.S. Wynik wczorajszego sparingu był z tego wszystkiego najmniej ważny, ale jeśli kogokolwiek to w ogóle interesuje :decayed: - wygraliśmy 1:0.

P.S. 2 jarko, apropos Jagi, wróć się na chwilę na stronę 248 tego wątku :decayed: Tak mniej więcej od połowy :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=140740.3705 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rex, to póki co pierwsze mecze. Franek mial dużo racji po pierwszym spotkaniu i jego obawy się sprawdziły. Tam gdzie grali jest ciężki klimat dla Naszych grajków, mnie ta porażka wcale nie dziwi. Przegrali ten dwumecz w Bałymstoku strzelając tylko jedną bramkę.

Wiosną Jaga była słabiutka, ale ja dalej uważam że potencjał mają spory. Widać że coś tam nie trybi, ale jak zaskoczy może być dobrze. Nie oceniałbym ich po tej kompromitacji względem Naszej ligi która wiadomo jaka jest :wink4:

edycja Dopisany: 07 Lipiec 2011, 23:22

Zaraz meczyk :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie znowu choroba rozkłada :wallbash:

Zostaję w domu i zaraz meczyk :kox::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rex, to póki co pierwsze mecze. Franek mial dużo racji po pierwszym spotkaniu i jego obawy się sprawdziły. Tam gdzie grali jest ciężki klimat dla Naszych grajków, mnie ta porażka wcale nie dziwi. Przegrali ten dwumecz w Bałymstoku strzelając tylko jedną bramkę.

Wiosną Jaga była słabiutka, ale ja dalej uważam że potencjał mają spory. Widać że coś tam nie trybi, ale jak zaskoczy może być dobrze. Nie oceniałbym ich po tej kompromitacji względem Naszej ligi która wiadomo jaka jest :wink4:

edycja Dopisany: 07 Lipiec 2011, 23:22

Zaraz meczyk :kox:

Mimo wszystko to straszny wstyd :thumbdown: az sie boje co pokażą nasze pozostałe druzyny łącznie z Legią. Mam nadzieję, ze przynajmniej jedna nam wstydu nie przyniesie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...