Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Gość -makaveli-

dobra koniec tej pyskówki wobec mojej szanownej osoby

coś dla Skylinera

"Mirko Vucinić został nowym zawodnikiem Juventusu Turyn. Bianconeri zapłacą Romie za 27-letniego reprezentanta Czarnogóry 15 milionów euro. Piłkarz podpisał czteroletni kontrakt."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra koniec tej pyskówki wobec mojej szanownej osoby

coś dla Skylinera

"Mirko Vucinić został nowym zawodnikiem Juventusu Turyn. Bianconeri zapłacą Romie za 27-letniego reprezentanta Czarnogóry 15 milionów euro. Piłkarz podpisał czteroletni kontrakt."

mam wątpliowści czy ten grajek jest tyle warty :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam jak w tym roku PZPN i ekstraklasa utrzymaja Cracovię :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam jak w tym roku PZPN i ekstraklasa utrzymaja Cracovię :decayed:

Myśl dalej i jak wpadniesz na jakiś ekscytujący pomysł to zachowaj go dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Tylko dlatego że się nie znam na Polskiej Lidze i dlatego piertole te konkursy i już nie startuje :kox:

Jakby ktoś inny był ostatni to byś tego frajerze nie napisał :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że w końcu sie obrazi... Jak panienka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Jakby ktoś inny był ostatni to byś tego frajerze nie napisał :evil:

teraz to masz z liścia .... ale ze stopy a nie ręki :angry:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 18:46_________________________________________________
normalnie gorzej jak za komuny :wallbash:

jeb*ć policje z całego serca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 18:57_________________________________________________

Środowy mecz Pucharu Polski: Gryf Wejherowo - Zawisza Bydgoszcz nie odbędzie się.

Do miejscowego klubu wpłynęło pismo z Urzędu Wojewódzkiego z zakazem organizowania tego meczu na wniosek Komendanta Wojewódzkiego Pomorskiej Policji oraz Urzędu Miasta Wejherowo.

Działacze Gryfa są zaskoczeni taką informacją dzień przed planowym rozpoczęciem spotkania.

- Zakaz rozegrania meczu na terenie Wejherowa jest całkowity - powiedział Roman Nowak, rzecznik prasowy Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku.

komunizmu ciąg dalszy :wallbash:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 21:33_________________________________________________
Wiadomym było że do Wejherowa zjedzie dość liczna grupa kibiców Zawiszy. W Wejherowie nie ma tyle policji którzy zapewnili by bezpieczeństwo. Owszem można było ściągnąć posiłki z Gdyni ale tego nie zrobiono Komendant chucha na zimne.
:wallbash: :wallbash: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...