Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Według mnie piłka nożna poszła za daleko! Taki Samuel Eto'o odchodzi z dużego klubu jakim jest Inter do jakiejś tam Ruskiej Anźi Machaczkała i będzie zarabiał 20mln euro ma sezon czyli będzie najlepiej opłacanym piłkarzem świata. Pojepane :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek (26 sierpnia 2011 roku) na antenie otwartego Polsatu UEFA Super Cup. Triumfator Ligi Mistrzów UEFA kontra zwycięzca Ligi Europejskiej UEFA. W walce o miano najlepszej drużyny starego kontynentu FC Barcelona zmierzy się z FC Porto. Początek transmisji o godzinie 20.

Jednak wcześniej na polskich kibiców będą czekały kolejne emocje. Już we wtorek (23 sierpnia 2011 roku) na Cyprze rewanżowe spotkanie Apoel Nikozja - Wisła Kraków.

Z kolei w czwartek (15 sierpnia) rewanżowe spotkania w ramach Ligi Europejskiej. Od godziny 16.30 (w Polsat Sport i Polsat Futbol) spotkanie Spartak Moskwa - Legia Warszawa, z kolei od godziny 20 (w otwartym Polsacie, Polsacie Sport i Polsacie Futbol) mecz Rapid Bukareszt - Śląsk Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki sens jest puszczać jeden mecz na 3 kanałach tej samej platformy :D

W polsacie sport moze dadzą wiecej wywiadów a w polsacie futbol dadzą ładniejsze studio :D

Niech dadzą już całe studio w otwartym polsacie, kazdy chce obejrzeć Gmocha i te jego rysunki no i Kołtońka czy Borusia i jego kilo żelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem kiedy jakiś Szejk zainwestuje w polski klub :decayed::naughty:.

Wisła Kraków jest najbliżej od czasu dwu meczu z Panathinaikosem, żeby w końcu dostać się do upragnionej Ligi Mistrzów. Wystarczy strzelić bramkę albo zremisować. Może być ciężko, ale wierze, że się uda :decayed:. 1.0l już się chłodzi :przebiegly:.

Ostatnio pojawia się wiele informacji na temat zainteresowania Spasem Delewem ze strony Wisły. Podobno Wisła daje 2mln euro. Fajnie by było jak by przeszedł, bo Genkov jest za słaby. Dziwi mnie to, że gra w pierwszym składzie, a nie Dudu Biton...

Legia ma jakieś szanse na awans

Śląsk raczej nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli zagra :) życzę mu jak najlepiej, wreszcie wiślak w kadrze :)

Dokładnie, uważam że powołał go bo uległ presji jaka wywierali dziennikarze i nie tylko, nie lubi go i tyle, zagra klika minut i pózniej już go w kadrze nie zobaczymy, chociaż ja osobiście uważam że powinien być w kadrze teki zawodnik jak Małecki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat uważam że Nam jest nie potrzebny... Wiele bardziej wolałbym Boguskiego, ale po kontuzji ciężko mu będzie w Wiśle formę odbudować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Małecki to jest prosty chłopek, ja znam go jeszcze jak grał w młodej ekstraklasie czy tam w rezerwach, miał za sobą debiut w I lidze i 1 piękną brame.

Mało kto wie że gościu chodzi codziennie do kościoła. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kto wie że gościu chodzi codziennie do kościoła. :notworthy:

Jeden były też chodził (chodzi) i za wiele z tego dla kadry nie wyniknęło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomnik trza mu postawić... Do kościoła chodzi, a na boisku kawał chama i prowokator...

Hipokryta :?: Do Citki mu trochę jeszcze brakuje...

edycja Dopisany: 22 Sierpień 2011, 19:53

Jest ktoś chętny przy pomocy w prowadzeniu typera i aktualizowaniu tabelek w pierwszym poście :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kur..a pomnik ?

Nie o to mi chodzi człowieku. A ty chodzisz ? Bo ja nawet co tydzien nie czy nawet co miesiąc bo mi sie nie chce.

Poprostu chodzi z własnej woli i już.

A to że na boisku tak sie zachowuje to inna sprawa, przecież to jest gra dla mężczyzn nie panienek. Zobaczcie jak grają włosi. To są dopiero prowokatorzy i aktorzy.

Jak grało Lazio z Wisłą i co robili ? Już nikt nie pamięta ile dostali żółtych kartek w tamtych meczach i jak kosili na zmiane Kosowskiego czy Uche, każdy pamięta że wygrali i koniec tematu.

To wszystko jest elementem gry w piłkę, taką obrali strategię i wygrali.

Kosić, przeszkadzać, spowalniać, prowokować. Cel osiągneli i po temacie.

Ja nawet nie chce żeby Wisła grała tak jak za Kasperczaka, pięknie skrzydłami, zadowole się nawet przegraną 2:1 - za słabe mamy drużyny i nie mamy efektów, więc dobrze by było nawet po trupach ale żeby coś ugrać i wreszcie coś osiągnąć jako klub z naszej marnej ligi.

Teraz jest szansa to zmienić, ale jak sie nie uda to też nic sie nie stanie. Poprostu nic sie nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomnik trza mu postawić... Do kościoła chodzi, a na boisku kawał chama i prowokator...

Hipokryta :?: Do Citki mu trochę jeszcze brakuje...

edycja Dopisany: 22 Sierpień 2011, 19:53

Jest ktoś chętny przy pomocy w prowadzeniu typera i aktualizowaniu tabelek w pierwszym poście :?:

w miarę możliwości mogę Ci pomóc :wink4:

już dawno nie wygrałem :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kur..a pomnik ?

Nie o to mi chodzi człowieku. A ty chodzisz ? Bo ja nawet co tydzien nie czy nawet co miesiąc bo mi sie nie chce.

Poprostu chodzi z własnej woli i już.

Ogarnij że sie w końcu z tymi nerwami na forum... Nic Ci nie można napisać bo zaraz toczysz pianę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...