Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Ale bzdury hehe :gwizdanie:

dokładnie

Polecam sobie przeczytać:

http://skwk.pl/wislaccy-patrioci/403-latwo-jest-kibicowac-wisle.html

Ciekawe fragmenty:

"Wisła była Gwardyjskim Towarzystwem Sportowym, a ja pytam, jakie ma to znaczenie dla kibicowania Wiśle Kraków? Czy kibice mieli jakikolwiek wpływ na przydzielenie ich do pionu gwardyjskiego? Oczywiście, że nie. Czy nie zrobili nic by przeciwstawić się opcji politycznej, jak i nadanemu z góry nam pionu politycznemu? Zrobili i to nie mało, by wspomnieć tylko, walki na ulicach nowej Huty z oddziałami Zomo, będąc jednym z pierwszych i najważniejszych w kibicowskim Krakowie orędownikiem walk za Solidarność i uwolnienie kraju z rąk komunistów. Nikt nie odbierze tego kibicom Wisły, że to oni byli jednym z ognisk zapalnych czynnie przeciwstawiających się władzy walcząc na ulicach Nowej Huty, zarówno za nas jak i wszystkich mieszkańców Krakowa."

"Wisła = Milicja, tak mawiają kibice zwaśnionych z nami drużyn nie tylko z Krakowa. A ja pytam gdzie byli, gdy walczono o wolność? Byli natomiast wtedy kibice Białej Gwiazdy, najmocniej walczył Gdańsk, był także Wrocław. Byłoby, to nie fair gdyby nie wspomnieć o Poznaniu i Warszawie, gdzie szczególnie kibice Legii, mimo, że byli znienawidzonym przez wszystkich CeWuKaesem walczyli również za naszą sprawę - wolność. Nie wydaje się wam znajome czytelnicy, że wiele osób wspomina, że na gruncie politycznym również powstała zgada między nami a Śląskiem i Lechią."

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Jeszcze Napisz że Wisła nigdy nie była Milicyjnym klubem i z Gwardią nie miała nic wspólnego :wallbash:

Walczyliście ? ( pokaż mi walczących w szalikach i pod sztandarami GTS-u w tych czasach ) A dlaczego nie walczyliscie za Wasz klub aby oddzyskac go z rąk MO i Komunistów ? Pytam się dlaczego nie okazaliście dezaprobaty dla Zarządu klubu i struktu w jakich był ? Walczyliscie w Hucie a na własnym podwórku to co ? :wallbash:

Zeszmaciliście się w latach 50-tych i tyle! Zamiast zostać pod skrzydłami Kolei to przyjeliście Gwardie w 1949 roku!

Walczyliscie :cool1: a Prezesem Wisły od 1985 do 1990 był niejaki Jerzy Gruba ,kim był poczytaj poniżej :cool1:

W latach 1979-1983- komendant wojewódzki MO województwa katowickiego (komendantowi podlegały wszystkie jednostki MO i SB województwa) W 1981 r. podległe mu jednostki ZOMO brały udział w pacyfikacji kopalni Wujek, podczas której zginęło 9 górników. W październiku 1982 r. awansowany do stopnia generała brygady MO. W latach 1983-1985 - zastępca komendanta głównego Milicji Obywatelskiej. Stał na czele zespołu, który tuszował dowody w sprawie zabójstwa przez funkcjonariuszy MO 18-letniego syna opozycjonistki Grzegorza Przemyka. W latach 1985-1990 - szef Wojewódzkiego Urzędu Spraw Wewnętrznych w Krakowie - podlegały mu wszystkie jednostki MO i SB województwa krakowskiego. Od stycznia 1990 roku w stanie spoczynku.

Nie wiem po co zacząłeś znowu ten temat. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Niektórzy mają klapki na oczy i głupio im że ich kluby się wtedy nie liczyły w tym ruchu. To wyszukują brudy na innych. :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mają klapki na oczy i głupio im że ich kluby się wtedy nie liczyły w tym ruchu. To wyszukują brudy na innych. :sick3:

Na drugi raz lepiej nic nie pisz albo przemyśl dwa razy co chcesz napisać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ps. widać że klapki masz Ty na oczach bo nie jesteś w stanie zrozumiec historii Swojego Klubu :thumbdown:

ps. czytaj z zrozumieniem bo najwyraźniej tego robic nie umiesz

Proponuję nie kontynuować tego tematu dalej bo to nie ma najmniejszego sensu! Tyle odemnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjąłem do wiadomości ale wchodząc tu postanowiłem sobie jedno...

Nic nie odpisywać.

Tylko nie myśl że uwierzyłem i zmieniłem zdanie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie myśl że uwierzyłem i zmieniłem zdanie :tongue4:

Nie śmiemy nawet podważać Twej wiary w jedynie słuszną prawdę... Ale tak to już jest, im dalej od owych dni tym fakty zaistniałych tam wydarzeń nabierają zupełnie nowego obrazu... Rozumiem że za 10 lat kolejnemu pokoleniu wmówiecie iż pomnik na os. Przy Arce to pomnik waszych braci po szalu tam walczących w ciężkich czasach komunizmu...

Niestety, nic się nie zmieniacie na lepsze... A wasza degrengolada takimi tekstami jest równie żałosna jak ta w pzpn-ie... Żeby wycierać se brudną doopę własnej historii ludźmi walczącymi o wolność ojczyzny :facepalm:

Słowo żenada zabrzmiało by tu raczej jak komplement...

I nie Julo, nie jestem przesiąknięty nienawiścią do Wisły do tego stopnia aby być stronniczym w owej sytuacji. Znam wielu kibiców Białej Gwiazdy mających poukładane pod kopułką ( chociaż można by przypuszczacz że te dwie sytuacje wzajemnie sie wykluczają ) i mam do nich spory szacunek bo wiem że w życiu by sie pod takimi głupotami nie podpisali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Cracovii 5000 ludzi a na Lechu 9000. :mysli:

Gdzie się podziali kibice sukcesu ?

Rozumiem że u Was frekwencja zawsze na wysokim poziomie :gwizdanie:

taaa chyba na 2 meczach w sezonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Cieczka w przypadku awansu będzie chciała grać w Nowej Hucie... W Tarnowie się nie dogadali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś o Barcelonie, na pewno zrobi się ciekawiej... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo wazny remis i wkoncu nie przegralismy z Napoli oraz z Palermo-klatwa tych druzyn sie skonczyla,ale widac za Napoli sie spina na mocnych bo wygrali z Milanem u siebie :decayed: z Man Shity :polew: ale przegrali z Parma :polew:

szukam w necie zeby sciagnac caly ten mecz bo niestety bylem w pracy i nie ogladalem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obstawiacie dzisiejszą potyczkę L vs PSV? :cool1:

Będzie remis :mysli: ciekawe jaką taktykę obierze Legia, może szansę dostaną Ci którzy do tej pory grali mniej i zawodnicy podstawowego składu będą odpoczywać :mysli: PSV tez może grać rezerwami, liczę na dobry meczyk :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...