Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Stary 10pkt przewagi prawdopodobnie da Wam mistrzostwo w tym sezonie, ale możecie to zawdzięczać tylko i wyłącznie perfidnym wpadkom Barcy, :wink4: no ale nie mamy co gadać, Real też gra dobrze ale wątpię aby wygrał z Barca :) Bieniek ja czytam to co piszesz z uwaga ale z oczywistych przyczyn sobie z Realu żartuje a ty się napinasz, luz :) Jeśli Real wygra w przyszłych 3 sezonach tyle co Barca w 3 ostatnich to będziecie wielcy ale póki co to trochę pokory :)

Co kur**? :polew: :polew: bedziemy? do Realu to Barcy jeszcze torche brakuje nawet po tych wszystkich latach..:))) wiec narazie to i tak Real jest gora i tak :)) :kox: :kox:

jak zdobedziecie tyle razy puchar LM co Real to wtedy zasiadziemy do dysksji :gwizdanie: :gwizdanie:

ale napinka hahah :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hutnik zaciera juz ręce :decayed:

No to teraz senior żeś wymyślił :rolleyes: Pojechałeś gruuuubo...

to był yoke :naughty:

Wiem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę Barcelonie bardziej zależy w tym sezonie na biciu Realu niż na mistrzostwie... jednak jeszcze jest czas...

muszą czuć ogromny niedosyt kibice Realu, 10 pkt przewagi i same upokorzenia w derbach...

dla kibiców Barcelony jedynie na pocieszenie fakt że mimo mistrzostwa (99%) Realu i tak są najlepszą drużyną w Hiszpanii...

bardziej niż rozkminka czy Real i czy Barcelona interesuje mnie na jakiej podstawie (!) szanowny komentator C+ ogłosił że Krystiana jest o klasę wyżej niż Król Raul I z Madrytu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście napinka jest. :decayed: Ale po co? :cool1: Ostatnie lata są dla Barcy i chyba nikt nie chce z tym dyskutować? :wink4: A czy to już koniec dominacji w Hiszpani i nie tylko? Czas pokaże. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tego, że Kryptyna strzela tuzin goli więcej ale nie widzi tego że połowę z karnych :decayed:

Karne tez trzeba umiec strzelac:)) przez taki rzut karny mozna nie zdobyc mistrzostwa swiata :kox: :kox: paru wielkich pilkarzy cos o tym wie :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ronaldo duzo strzela z karnych i dostawia noge no ale mimo wszystko jest maszynka do strzelania zreszta zobaczcie ile real i barca maja goli juz nastrzelane :gwizdanie: ta liga jest zdecydowanie za slaba dla tych druzyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Messi też regularnie strzela karne, swoją drogą już kilka zmarnował w tym sezonie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy wszyscy z tym realem i barceloną? To już wolę Arsenal z naszym bramkarzem oglądać, a najlepiej naszą klepaną ligę hehe nie dosyć że nikt mistrzostwa nie chce z górnej tabeli może oprócz Polonii bo tylko ona wygrała w ten weekend a tak to remisy, Wisły, Śląska i Legii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy wszyscy z tym realem i barceloną? To już wolę Arsenal z naszym bramkarzem oglądać, a najlepiej naszą klepaną ligę hehe nie dosyć że nikt mistrzostwa nie chce z górnej tabeli może oprócz Polonii bo tylko ona wygrała w ten weekend a tak to remisy, Wisły, Śląska i Legii...

Legia to by pewnie chciała remis :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wolę Arsenal z naszym bramkarzem oglądać

Niom, w Londynie to dopiero mają wesoło :naughty:

9c16ad7e-e3c5-4af3-a700-b8be1b0144f4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wolę Arsenal z naszym bramkarzem oglądać

Niom, w Londynie to dopiero mają wesoło :naughty:

9c16ad7e-e3c5-4af3-a700-b8be1b0144f4.gif

i weź tu przejedź z pd Londynu na pn, w szaliku Watfordu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w wakacje jadę do Londynu i na 1 dzień jadę do Manchesteru (wycieczka po Old Trafford :kox: :kox: :kox: ) i koszulki Man Utd raczej tam nie ubiorę bo zrobią mi "uśmiech Chelsea" jak w Hooligansach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myslałem ze tak jak w Krakowie Wisła Cracovia i Hutnik to nigdzie tak ostro nie ma :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myslałem ze tak jak w Krakowie Wisła Cracovia i Hutnik to nigdzie tak ostro nie ma :mysli:

W Trójmieście mają wesoło jeszcze, Kadłuby tam podobno ostro podskakują :naughty:

Ale na świecie... Jest wiele takich miast z kilkoma klubami... Spójrz na Moskwę, tam też musi być ciekawie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam na Śląsk :naughty:

Jak nie było jeszcze pedalskiego układu: żabole - gieksa, to było bardzo ciekawie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja tylko weźcie pod uwagę że taki Londyn ma tylu "stałych" mieszkańców co 8 razy Warszawa i 10 razy Kraków.

A mają z tego co widać "tylko" 15 klubów :decayed:

Jeśli byłoby takie zagęszczenie jak np w Krk to Londyn miałby 33 kluby czyli 2 razy więcej niż obecnie :naughty:

(nie liczyłem Kabla, Garbarni, Clepardii, Jutrzenki, Nadwiślan, Wawelu, Prokocimia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...