Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

8.4 -8.6 w trasie przy sredniej okolo 90-100km/h cykl mieszany jakies 9-9.5litrów tutaj raczej spokojnie :rolleyes:

Chyba go pchasz czasami :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

TRASA 3100 km Wieluń =>Dubrownik =>Rab =>Wieluń

autostrady---130-150 km/h (200 też było) jazda po górach bardzo dynamiczna (super frajda)

cztery osoby na pokładzie+bagarze

paliwo----verva+eurodizel

średnie spalanie 5,57 l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ostatnio ten wątek mam wrazenie, że prześcigacie sie koledzy w tym komu więcej spali, żeby przypadkiem nie byc wysmianym, że sie jezdzi jak emeryt.

sciemniaja ile wlezie mi tez sie wydaje ze nie idze zejsc ponizej 5,5 litra przy super wolnej jezdzie do 100/h

Ostatnio jechalismy Angeli AFN'em na trasie Rzeszów-Solina-Rzeszów, spalanie 5,2 (jazda na luzie bez pospiechu 90-120 km/h)

W trakcie meczu Niemcy-Polska na EURO wracałem z Warszawy (praktycznie pusta droga)..., Trasa Janki-Rzeszów 287 km przejechałem w 3 godz (80-200 km/h)-spalanie 6,5 l/100 (FIS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciemniaja ile wlezie mi tez sie wydaje ze nie idze zejsc ponizej 5,5 litra przy super wolnej jezdzie do 100/h

Glupoty opowiadasz kolego. AFNen spokojnie da sie osiagnac taki wynik.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa :

Kraków=> Piotrków Trybunalski=>Kraków pedkosci do 200 no moze czasami 220 km/h spalanie 8,4 l/100 km

Sławeq , poprostu piszą tutaj ludzie jakieś spalanie z kosmosu.... :gwizdanie: czyli masakrycznie niskie, chyba ze cały czas z górki zjeżdżaja :kox:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 21:59 _________________________________________________

Glupoty opowiadasz kolego. AFNen spokojnie da sie osiagnac taki wynik..

owszem da sie , tylko niech nie pisza ludzie ze jada z pełnym bagażem i 4 osobami + prędkosci do 150 a nawet 200 i spala 5 litrów no nie róbmy jaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :) a może coś z naszymi A4 coś nie tak ,w mieście niemożliwe jest mieć spalanie 6 l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis po 18 w stolicy...

Chomiczowka > Lukaszr > Janki > Lukaszr > Chomiczowka - wyszlo 9.8 (czyli jednak 2.5TDI moze spalic ponizej 10 w miescie :cool1: )

Jazda normalna, nieemerycka, normalne przyspieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :) a może coś z naszymi A4 coś nie tak ,w mieście niemożliwe jest mieć spalanie 6 l

możliwe w od 2 do 5 rano przy predkosciach do 60km/h :wink4:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 22:11 _________________________________________________

Jazda normalna, nieemerycka, normalne przyspieszenia.

a jaka to jest dokładnie jazda ? no jadąc najwolniej jak potrafie to i tak od świateł do swiateł w miesci jestem pierwszy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlatego tyle koszyuje ON przez takich jak MY :) nabijają kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi na swojej niuni jak narazie nie udalo sie zejsc ponizej 5.0L/100km, ale za to ostatnio w jakis gorący dzien, jak wyjechałem z parkingu i utknelem zaraz w korku to spalania bylo powyzej 20L/100km :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi na swojej niuni jak narazie nie udalo sie zejsc ponizej 5.0L/100km, ale za to ostatnio w jakis gorący dzien, jak wyjechałem z parkingu i utknelem zaraz w korku to spalania bylo powyzej 20L/100km :evil:

ale chwilowe :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codzienna jazda - Trojmiasto i okolice - 7.5 l/100km (wskazania na fis i obliczenia po wizycie na stacji)

trasa - ok 430 km - średnia prędkość wg fis 98 km/h spalania 5.9 (wskazania fis potwierdzone po tankowaniu)

ta sama trasa (akurat w przeciwnym kierunku) ze średnią 79 km/h - 5.5 (fis potwierdzone po tankowaniu)

trasa z przejazdem przez Warszawę

W sumie trasę tą przejeżdżam przynajmniej raz w miesiącu i nie miałem spalania średniego większego niż 6l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis po 18 w stolicy...

Chomiczowka > Lukaszr > Janki > Lukaszr > Chomiczowka - wyszlo 9.8 (czyli jednak 2.5TDI moze spalic ponizej 10 w miescie :cool1: )

Jazda normalna, nieemerycka, normalne przyspieszenia.

Tjjja, spróbuj to samo spalanie "wykręcić" w godzinach szczytu w sezonie pozawakacyjnym ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wtedy pewnie pekloby 15/100.

cuber, normalna jazda - czyli do 3 tys obr. i przemieszczanie sie po wszystkich pasach (ale bez przesady).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber[/b], normalna jazda - czyli do 3 tys obr. i przemieszczanie sie po wszystkich pasach (ale bez przesady).

no to przy takiej jeździe moje spalanie w miescie nigdy nie zeszło ponizej 8 litrów :gwizdanie:

no chyba ze po 2-giej w nocy

ps. w sumie mam argumenty które mówią ze moje powinno wiecej palić tzn kapcie 245 fela 18stka i kucyków troszke wiecej niz seria :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber[/b], normalna jazda - czyli do 3 tys obr. i przemieszczanie sie po wszystkich pasach (ale bez przesady).

no to przy takiej jeździe moje spalanie w miescie nigdy nie zeszło ponizej 8 litrów :gwizdanie:

no chyba ze po 2-giej w nocy

ps. w sumie mam argumenty które mówią ze moje powinno wiecej palić tzn kapcie 245 fela 18stka i kucyków troszke wiecej niz seria :evil:

ja mam 225 :) gażniki należy wyregulować kolego :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 22:29 _________________________________________________A może Sławek ma rację w tym wszystkim.Ile może my pisać jak jest naprawdę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda w wawie w korkach to masakra, bo chwilowe spalanie moze sie zamienic w godzinne spalanie a wtedy te 20L/100km nie jest juz smieszne :no:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 22:32 _________________________________________________panowie a jak jest z tym chiptuningiem versus spalanie, prawda to ze jak zapuscimy wirusika to spalanie jest mniejsze czy to mit??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a jak jest z tym chiptuningiem versus spalanie, prawda to ze jak zapuscimy wirusika to spalanie jest mniejsze czy to mit??

u mnie w B6 napewno tak nie jest :wink4:

jak miałem AHU 1,9 TDI 90 konne i zrobiłem chipsa na 117 kucyków to faktycznie było mniejsze spalanie ale gdzies o ok 0,5 litra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę róznicy :) przed i po :) po więcej ciśniesz na pedał gazu :) TO na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja napisze ze mi spalil na trasnie 4litry i co uwiezy ktos:D a mam 130km plus minus za niedlugo bedzie wykres heh wiec wedlug mnie kazdy wie ile kazde auto pali przed sprzedaza panie ono jezdzi na oparach a po kurde ale to mialo przepal dobrze ze sprzedalem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...