Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A mój AJM pali 3,2 litra.

oleju? :decayed:

Oleju napędowego ale na 50 km :polew:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moja spala hmmmmm :mysli: ale po co to pisać ? niewazne bo też mam to gdzieś że wypuszczam przez wydechy rocznie B5 po II lifcie jak mi to ktoś zarzucił :polew:

Jakbys zaczal jezdzic PKSami, to za pare lat byloby RS4 :polew:

EOT

Opublikowano

Jakbys zaczal jezdzic PKSami, to za pare lat byloby RS4

Dokładnie !!!! Wiec co, moze Flyer zaczniemy tak robic to za jakiś czas będziemy smigac eRSami :polew:

Opublikowano

To panowie może zakład :gwizdanie: do wygrania pełny bak stawiam :) co Wy na to :)

sprawdzimy komu i ile pali :gwizdanie:

podaj jakie stawiasz warunki :mysli:

i co kolego :gwizdanie: podwajam stawkę :wink4:

ponieważ nie wiem, w jaki sposób chcesz sprawdzić, komu i ile pali, proponuje zejść na ziemie i spróbować czegoś innego a mianowicie "VAG PRAWDE CI POWIE"

-logujemy grupy 006 007 015

-napewno znajdzie się ktoś, kto zrobi z tego, wykresik na podstawie, którego odczytamy spalanie

-zróbmy z tego konkurs (mamy już sponsora-i myślę, że to nie jest jego ostatnie słowo)

-powiedzmy na najmniej spalające oraz najszybciej przyspieszające :a4fan:

-na początek ogólnopolskie eliminacje z VAG-a

-na koniec finał w Krakowie (tu ukłon w stronę ludzi z Krka) i tu już lejemy pod korek.

Co Wy na to, jeśli to jest lipa to piszcie-usune post, a może urodzi się coś ciekawego?

Opublikowano

dokładam zapach vaniliowy dla zwycięzcy ...

i 2 nie używane kijki narciarskie...

Opublikowano

:mysli:

Już nie długo sprawdzę wybieram się na Węgry z czterema osobami na pokładzie :)

Tylko problem z tą prędkością 150 km :mysli:

Opublikowano

dokładam zapach vaniliowy dla zwycięzcy ...

i 2 nie używane kijki narciarskie...

to miło tylko może powiedz o tym później, bo to nam zawodników nie przysporzy i zapach się ulotni.[br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 12:11 _________________________________________________

:mysli:

Już nie długo sprawdzę wybieram się na Węgry z czterema osobami na pokładzie :)

Tylko problem z tą prędkością 150 km :mysli:

po co tam zaraz na Węgry !

-zrób jak będziesz wyjeżdżał z garażu tak z 10 min.

-po mieście z 10 min.

-po trasie z 10

Opublikowano

MOj kolega ma b6 i przejechal na baku 1430 km i jeszcze cos bylo w zbiornku. WIec jest mozliwe- padalo na banie wiec jechal 100-110

Proponuje na jakiś czas przenieść ten temat do humorku :cool1:

wychodzi na to że spalanie twojego kolegi to 4,5l , nieźle :polew:

Wg moich wyliczeń (ja na dużej rezerwie wlewam 60L) to wychodzi 4,2l/100km - nodan proszę Ciebie, daj to do humoru, bo po prostu jesteś zdecydowanie naiwny, łatwowierny i dajesz się ogłupiać przez innych.

Opublikowano

Się mi podoba pomysł na konkurs z finałem w Grodzie Kraka :evil: => Piatek przejazd z północy na południe Krakowa w godzinach 10-17 zobaczymy wtedy te Wasze spalania w miescie po 7-8 litrów :kox:

traske tez walniemy z prędkosciami do 160 km/h w cztery osoby z bagazami i zobaczymy te spalania 5,7 l a potem opijemy te wszystkie wyniki :good:

Opublikowano

już mi ślinka leci :drunk:

to co robimy to?

bez Waszej aprobaty to nici :wallbash:

Opublikowano

dorzucam Cole 2 litry

Opublikowano

ostatnio zrobiłem 490 km na baku i byłem w szoku, że aż tak dużo :decayed:

Opublikowano

kurde, wrócił mój znajomek z Wenezueli.... Benzina im tak w mordę zdrożała... kosztuje już 0,50zł za 1L !!

Niedobrze, niedobrze się robi na tym świecie. Taka droga benzynka....

Opublikowano

w ramach rozwijającego się trendu musze dodać, że moja a4 zeszła do 7 po mieście :naughty:

a tak troche bardziej serio to udało mi się równe 10, miasto i ogromna trasa kraków tarnów kraków :>

ale nie ma się co dziwić, wiozłem 9 dniowego syna i żonę i daaaleki byłem od ryzyka, wracałem żwawiej i późnym wieczorem :>

jeszcze tylko 5 litrów i Wam dorównam :naughty:

Opublikowano

A może konkursik kto najmniej przejedzie na baku ( az zgasnie :tongue4: diselki), do 500km dociągnę jak spac mi sie chce.

Opublikowano

kurde, wrócił mój znajomek z Wenezueli.... Benzina im tak w mordę zdrożała... kosztuje już 0,50zł za 1L !!

pre_pl, ludzi byś nie denerwował :evil:

Opublikowano

w ramach rozwijającego się trendu musze dodać, że moja a4 zeszła do 7 po mieście :naughty:

a tak troche bardziej serio to udało mi się równe 10, miasto i ogromna trasa kraków tarnów kraków :>

ale nie ma się co dziwić, wiozłem 9 dniowego syna i żonę i daaaleki byłem od ryzyka, wracałem żwawiej i późnym wieczorem :>

jeszcze tylko 5 litrów i Wam dorównam :naughty:

Ciekawe tylko jak :gwizdanie: moje nie spada poniżej 12 L :mysli: [br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 08:55 _________________________________________________

dokładam zapach vaniliowy dla zwycięzcy ...

i 2 nie używane kijki narciarskie...

a ja frytki w MC :polew:

Opublikowano

( az zgasnie :tongue4: diselki)

Przestań pleść takie głupoty - jesteś świadomy czym grozi takie coś w dieslu z VP ?

Opublikowano

( az zgasnie :tongue4: diselki)

Przestań pleść takie głupoty - jesteś świadomy czym grozi takie coś w dieslu z VP ?

Nie zabardzo chyba bo ma bp ...

Opublikowano

Już nie długo jest zlot letni :)

Może zrobimy pomiary i sprawdzimy co gdzie i ile :gwizdanie:

Niektórzy całą Polskę przejadą :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.