Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
średnia z baku 160 to było by coś :wink4:

To by było :shocked::polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w ubiegły weekend też robiłem trasę Wawa-Olsztyn-Wawa i widziałem jak śmigają tymi megankami, z tyłu od wydechu cały zderzak obkopcony, na szczęście zaopatrzyłem się w CB i już na wyjeździe z Wawy wszystko było wiadomo gdzie misiaczki latają :evil:

nie draznia Cie kable? tez sie zastanawiam na takim radyjkiem bo kosztuje znacznie mniej niz jeden mandat... nie wspomne juz o pkt... mam juz 20 (bralem kolegow bo bylem nieuchwytny... :polew: . az do czasu...)

Opublikowano

Rzeszów-Warszawa 300 km - 7,2

Opublikowano

Kraków = > Warszawa 8,5 l / dwie osoby , prędkosci hmmm różne :kox:

Warszawa => Kraków 7,4 l / dwie osoby , prędkosci do 160 km/h

Opublikowano

Kraków--------Lubin 360 km -7,8 l

Opublikowano

Czyli 1.9 pali w trasie tyle, co 2.5Q... :)

Opublikowano

Rajcza Górna- Rajcza Dolna - spalanie 6,3l :tongue4:

Opublikowano

w ubiegły weekend też robiłem trasę Wawa-Olsztyn-Wawa i widziałem jak śmigają tymi megankami, z tyłu od wydechu cały zderzak obkopcony, na szczęście zaopatrzyłem się w CB i już na wyjeździe z Wawy wszystko było wiadomo gdzie misiaczki latają :evil:

nie draznia Cie kable? tez sie zastanawiam na takim radyjkiem bo kosztuje znacznie mniej niz jeden mandat... nie wspomne juz o pkt... mam juz 20 (bralem kolegow bo bylem nieuchwytny... :polew: . az do czasu...)

tez na początku myślałem że bedą drażnić mnie kable, ale funkcje jaką spełnia radyjko w trasie rekompensują to 100 krotnie -- to że wiesz gdzie stoją misiaczki z suszarką lub krecą się tajniacy to pikuś, masz przede wszystkim rozeznanie w trasie, co się dzieje na drodze przed tobą, jak ominąć korki, no i czasami kupa śmiechu z tekstów jakie lecą w eter :) jednym słowem polecam jeszcze nie zdecydowanym na CB.

Opublikowano

Czyli 1.9 pali w trasie tyle, co 2.5Q... :)

no przecież są tutaj tacy co pisza że pali 5 litrów :gwizdanie:

oczywiscie ze mozna było zejsc z moim spalaniem na trasie do 6,5 ale po co ? wlec sie i robić korki jak połowa ludzi na trasie i zaoszczędzic te 10 zł na trasie.... wole dodać i jakos w miare jechac :evil:

Opublikowano

ja na swoim 1 zbiorniku tzn. zalalem do pelna i wyzerowalem licznik zrobilem w jezdzie mieszanej 580km no i zostalo jeszcze 20 km jak tankowalem to chyba normalnie.obroty w granicach ktorych nie ma na obrotomierzu, no chyba ze na autobahnie normalna jazda z pewna iloscia niedozwolonych redukcji ale to takie tam emocje na drodze. drugi bak juz sie konczy jutro bede tankowal jezdzilem spokojniej i mam juz nastukane 600km i na rezerwie 70km ale glownie trasa. co o tym sadzicie chyba jest ok, a moze nie? pozdrawiam :good:

Opublikowano

10,17 bez zmian.

miasto i znów przejechałem kawał drogi do Tarnowa.

W mieście bez szarży ułańskich, w trasie nie przypominam sobie, żebym był wyprzedzany, tak dla sportu, bo czasami te harce nie mają jakiegokolwiek sensu :wink4:

tak wiem, Cuber i tak mi zaraz powie że takie rzeczy to tylko w erze :>

Opublikowano

10,17 bez zmian.

miasto i znów przejechałem kawał drogi do Tarnowa.

W mieście bez szarży ułańskich, w trasie nie przypominam sobie, żebym był wyprzedzany, tak dla sportu, bo czasami te harce nie mają jakiegokolwiek sensu :wink4:

tak wiem, Cuber i tak mi zaraz powie że takie rzeczy to tylko w erze :>

czekam aż przyjedziesz na spota to szybko się to zweryfikuje :naughty::evil:

Opublikowano

63l - 790km czyli 8l/100km

lane pod korek,pol na pol miasto i trasa,

jestem w szoku,decydujac sie na ten silnik liczylem na srednie spalanie ok.10l/100,

a tu mile zaskoczenie

Opublikowano

10,17 bez zmian.

miasto i znów przejechałem kawał drogi do Tarnowa.

W mieście bez szarży ułańskich, w trasie nie przypominam sobie, żebym był wyprzedzany, tak dla sportu, bo czasami te harce nie mają jakiegokolwiek sensu :wink4:

tak wiem, Cuber i tak mi zaraz powie że takie rzeczy to tylko w erze :>

obawiam się że nie szybko podjedzie :) weryfikacja może byc bolesna :polew:

Bardzo miłe spalanie :)

U mnie ostatnio coś spadło spalanie :gwizdanie: o 1L

Opublikowano

63l - 790km czyli 8l/100km

lane pod korek,pol na pol miasto i trasa,

jestem w szoku,decydujac sie na ten silnik liczylem na srednie spalanie ok.10l/100,

a tu mile zaskoczenie

innego BDG masz u takiego gościa pre_pl pod nickiem, o tuu, zaraz obok.

Te 9L :) Tyle, że praktycznie 100% miasto

Kilka tanńkowań pełnego baku

Opublikowano

a mnie dzisiaj FIS w chu*a zrobił niesamowicie :shocked: jazda 70/30 trasa/miasto - wg FIS 11,2, po wyliczeniu na stacji 9.13 !!! ostatni raz był kasowany przy poprzednim tankowaniu, na pewno nie był skasowany w trakcie robienia przebiegu.

Opublikowano

Rajcza Dolna- Rajcza Górna spalanie 6,23/100km

Opublikowano

Kurza d*p*a , dziś klima na full, korki i średnie spalanie 16,8 :wallbash:

Opublikowano

dobry masz wynik:D ja ostatnio to tak za 100zl robie 300km:D he

Opublikowano

A mnie nie interesuje spalanie i ceny paliw ,bo i tak zawsze tankuję za 100zł :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.