Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj jak jechałem 200 km z prędkościami 180-200 to średnia wyszła mi 9,3

na 19tkach :decayed:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja mam fele 18 i na pelnym baku zrobilem 700 km,w wiekszosci trasa ,ale w miescie nie oszczedzalem auta,zauwazylem,ze jak podpompowalem kolka ,to pali mniej,srednio w trasie ok 7,5a, w miescie,to dyszka leciutko... :tongue4:

Opublikowano

Dystans:854km

zuzyte paliwo: 60,25l

czyli srednia: 7,055l / 100km :good:

Autostrada 85%

miasto pozostale 15%

styl jazdy rencista w kapeluszu, zaliczany do gatunku "zwloki za kierownica", czyli 120km/h, tempomat i bron Boze wiecej :>

Mysle, ze na ten motor to dosc dobre osiagniecie :good:

Opublikowano

Kraków--------Lubin 360 km -7,8 l

Sporo :shocked:

Moje 2,5 Quattro tyle nie pali na trasie - oczywiście normalnie jadąc.

Opublikowano

Dziś trasa Kozia Wulka- Spytkowice - 6,1/100km

Opublikowano

Mysle, ze na ten motor to dosc dobre osiagniecie :good:

Moim zdaniem nie do konca dobre...

Przy tempomacie ustawionym na 120km/h spokojnie schodze ponizej 7l, a mam Q, starszy silnik, ciezszy samochod.

Opublikowano

Mysle, ze na ten motor to dosc dobre osiagniecie :good:

Moim zdaniem nie do konca dobre...

Przy tempomacie ustawionym na 120km/h spokojnie schodze ponizej 7l, a mam Q, starszy silnik, ciezszy samochod.

Nie pisalem o spalaniu chwilowym pokazywanym przez FIS ( tam nawet 5,5l pokazuje). Jest to spalanie wyliczone.

Do tego ciężaru masz wiecej mocy, wiec chyba sie to rownowazy :cool1:

Pozdr.

Opublikowano

ehm ja mam chyba cos skopane bo w zeszly pon kupilem a4 1.8 i jak mi ja podstawil pod dom byla juz na rezerwie dolalem za 100zl i nie oszukujmy sie nie oszczedzalem jej :kox: i po przejechaniu 112km zapalila sie rezerwa :shocked: czyli wyszlo jakies 20/100 w miescie audi jest na obnizonym zawiasie i na 16` ale to nie powinno miec jakiegos większego wpływu chyba

Opublikowano

Kraków--------Lubin 360 km -7,8 l

Sporo :shocked:

Moje 2,5 Quattro tyle nie pali na trasie - oczywiście normalnie jadąc.

no niestety jak sie ma ciezka noge 160-200 to 7,8 i tak dobry wynik :tongue4:

Opublikowano

Polska: Głogów - Zgorzelec

Niemcy: Zgorzelec - Vohburg niedaleko Monahium

razem: 650km

jazda max. 130km/h chwilami 190km/h

spalił: 32 litry :>

Jazda mix: 280km

spala: 20 litrów ;(

Opublikowano

Wieczorny pedał w podłodze po miescie... 11.6 :tongue4:

Opublikowano

Wieczorny pedał w podłodze po miescie... 11.6 :tongue4:

to chyba miałeś cegłe pod pedałem :polew: :polew:
Opublikowano

Wieczorny pedał w podłodze po miescie... 11.6 :tongue4:

eeee to zamulałeś :decayed:

Opublikowano

Panowie a jak u was jest z tym FISem? zawyża komuś??

Opublikowano

Panowie a jak u was jest z tym FISem? zawyża komuś??

Mi pokazywal 7,2l a wyliczone spalanie 7,005

Opublikowano

Milówka - Milówka Zabawa 6,15/100km

Opublikowano

ja w ostatni łikend zrobilem 508 kilometrów na 45 litrach LPG :tongue4: czyli 8,8 / 100

Opublikowano

Panowie a jak u was jest z tym FISem? zawyża komuś??

Nam w Krakowie wszystkim :gwizdanie: i co z tym zrobić :mysli:

Opublikowano

eeee to zamulałeś :decayed:

No wlasnie nie... :naughty:

Spalil tyle co przy porannym zamulaniu do pracy :polew:

Opublikowano

kozystajac z tematu ile powinien palic silniczek 1,9 tdi 90KM 1Z na automacie w miescie przy spokojnej jezdzie dodam tylko ze mam kolka 17" 225/45 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.