Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak dla rozluźnienia, dziś jechałem z pracy (Kraków, rybitwy-ruczaj) 12 km w korku jakieś 47 minut, klima na maxa bo piękne słonko było, i spalanie średnie na fisie .............21,4 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak dla rozluźnienia, dziś jechałem z pracy (Kraków, rybitwy-ruczaj) 12 km w korku jakieś 47 minut, klima na maxa bo piękne słonko było, i spalanie średnie na fisie .............21,4 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ciekaw jestem ile by wziął KmKowy 2.0tfsi w w/w. warunkach :kox:

obstawiam, że mój diesel 12 :gwizdanie:

Opublikowano

Tak dla rozluźnienia, dziś jechałem z pracy (Kraków, rybitwy-ruczaj) 12 km w korku jakieś 47 minut, klima na maxa bo piękne słonko było, i spalanie średnie na fisie .............21,4 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

u mnie wyszło ok 11,5 l/100 km, dziś dokładnie pokonywałem tą samą trase ..... :gwizdanie: no ale przeciez TDI w miescie pali 7 :polew: ( ale chyba w godzinach nocnych )

Opublikowano

bo ludzie często pierd.... głupoty :cool1:

Opublikowano

bo ludzie często pierd.... głupoty :cool1:

tylko po co ?

no chyba ze jeżdża nocą lub wczesnym rankiem w miescie :decayed:

Opublikowano

bo ludzie często pierd.... głupoty :cool1:

tylko po co ?

no chyba ze jeżdża nocą lub wczesnym rankiem w miescie :decayed:

mnie tam pali 11-13 l w mieście i mam to w du... :wink4::decayed:

Opublikowano

na upartego w tych warunkach które opisał Truogr czyli jazda po Kraku :evil: to zmieszcze sie w 10-ciu ale to wszytsko ....

Opublikowano

U mnie 11,5 w miescie, 14 przy duzych korkach albo pałowanku. (ostatnie dni)

Opublikowano

mnie tam pali 11-13 l w mieście i mam to w du... :wink4::decayed:

dokladnie :th:

8,13 czy 15-co to tak naprawde zmienia? czesciej trzeba tankowac,nic pozatym :)

Opublikowano

Jeżdżąc z domu do roboty (15 km) w tygodniu większosc czasu po miescie w korkach na baku zrobię od 560 - do 650 km spokojna jazda max 3500 obrotów

Normalnie podczas dłuzszej jazdy potrafi do 800 km dobic

Rekord 1080 km na węgrzech spokojna jazda po autostradzie i bocznych przelotówkach przecietna predkośc od 90 - 120 km sam się zdziwiłem moze to ich paliwo albo drogi. W polsce tego rekordu na takiej trasie nie dobiłem. W sierpniu wybieram się na dłuzszą ( na koniec chorwacji) przewidywane do zrobienia w 14 dni 4500 - 5000 km wiec będę robił dokładne kalkulacje :)

Opublikowano

na upartego w tych warunkach które opisał Truogr czyli jazda po Kraku :evil: to zmieszcze sie w 10-ciu ale to wszytsko ....

no ja normalnie w 13 sie zamykam, ale tu miałem 30pare minut stania w korku bo wypadek był, i podjeżdżania po 3 metry, i to jeszcze pod górke wszystko :wink4:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2008, 08:52 _________________________________________________

mnie tam pali 11-13 l w mieście i mam to w du... :wink4::decayed:

też bym miał w d*p.. jakbym miał paliwo za darmo :gwizdanie:
Opublikowano

przejechałem tylko i wyłącznie po mieście 650km i zaswieciła się rezerwa.Minimalnie się rozczarowałem ale nie bardzo :)Nie wiem ile jeszcze dojade na rezerwie.

Opublikowano

ja po założeniu gazu mam spalanie w mieście 16-17 gazu a w cyklu mieszanym 50/50 15 litrów gazu, troche duzo:/ czasem z klima czasem bez ale to i tak sporo:)

Opublikowano

Ja ostatnio Swoszowice-Siepraw 12,5 l :gwizdanie:

Opublikowano

Ja ostatnio Swoszowice-Siepraw 12,5 l :gwizdanie:

:shocked:

W przypadku mojejgo auta (bez chipsa) zaobserwowałem jedną rzecz - po przejściu z 15 na 17" (225/45) spalanie poszło o 1,5l w górę.

Może na 18" + chips należałoby dodać jeszcze ze 2 literki na 100 :tongue4:

Opublikowano

z ostatnich 1560km wedlug FISa 8,6

70% miasto

Opublikowano

Ja ostatnio Swoszowice-Siepraw 12,5 l :gwizdanie:

chyba w korku przeciez tam jest ok 12-15 km :mysli:

Ja dzisiaj w godzinach"bez korkowych" w kraku ok 9,5 l

Opublikowano

Ja ostatnio Swoszowice-Siepraw 12,5 l :gwizdanie:

chyba w korku przeciez tam jest ok 12-15 km :mysli:

Ja dzisiaj w godzinach"bez korkowych" w kraku ok 9,5 l

Nie Zakopianką tylko wioskami :) A WIEM i dlatego tyle wyszło :polew: :polew: troszkę się spieszyłem :gwizdanie: :gwizdanie:

Ostatnio mi się spodobało to co zrobilismy na Nowohudzkiej :gwizdanie:

Opublikowano

Miasto z ostatnich 200 km wyszlo 9,5 :th:

Opublikowano

dzisiaj rano godz. 3:00 wyjazd z Kalisza do Tarnobrzega-7:00 na miejscu dystans 320 km, jazda na notlaufie (padł N75) prędkość do 130km/h spalanie 5.0 według fisa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.