Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kartofel coś nie tak masz z twoją niunią.W trasie z taką prędkością to może nawet S4 by tyle nie spaliła.Ja mało po mieście a dłuższą trasę raz w miesiącu.Poza tym 12km do pracy pól/pół miasto/trasa i czasem autostrada w porywach do 180 na odcinku 50km i średnia po każdym tankowaniu ostatnio wychodzi 7,4-8l/100km.Odkąd ją mam więcej niż 9,5l/100 mi nie spaliła tak,że musiałbyś chyba swoją sprawdzić czy coś jej ze spalaniem nie dolega.

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

975km na baku tj.do zapalenia rezerwy 2/3 trasa 1/3 po miejscu :gwizdanie:

Opublikowano

widzę w temacie przodują diesele :) spalania w ropniaku naprawdę zazdroszczę wam chłopaki , moja 1.8 t pali w mieście ok 12 na trasie ok 9 , na pewno da się zejść niżej ale mam dość ciężką nogę :decayed: wydaje mi się, że nie jest to dużo przy obecnych osiągach

Opublikowano

Ja powiem coś na temat LPG, 2.6V6 quattro oponki 225.

Miasto minimalnie około 12.5-13.5 maksymalnie 20.5;)

Traska spokojna około 12L ;)

LPG Prins to tyle w temacie spalania LPG :D

Opublikowano

mi z ostatnich 960km fis pokazuje 8,3

Opublikowano

a oto moje dzisiejsze srednie spalanie jeżdżąc po Krakowie :gwizdanie:

188641bbbedb8edc.jpg

ps. fajna temperatura dzisiaj była

Opublikowano

a ja ok 330 mil przejeżdzam w mieście :kox:

czyli ~10,5 :)

ani mało, ani jakoś dużo specjalnie

przy tym ani wolno ani szybko, staram się płynnie :>

Opublikowano

mi z ostatnich 960km fis pokazuje 8,3

ładnie :th:

miasto , trasa , mieszane?

Opublikowano

To fajne tam musicie mieć korki w tym Krakowie.Ale u mnie chyba nie lepiej.

Opublikowano

a oto moje dzisiejsze srednie spalanie jeżdżąc po Krakowie :gwizdanie:

188641bbbedb8edc.jpg

ps. fajna temperatura dzisiaj była

to niezle cisnoles :evil:

Opublikowano

to niezle cisnoles

spokojna jazda w miescie, w Kraku nie da sie cisnac o tej porze bo nie ma gdzie....a srednia predkosc była 19km/h wiec panowie miasto miastu nie jest równe i spalania równiez nigdy nie beda takie same !

Opublikowano

to niezle cisnoles

spokojna jazda w miescie, w Kraku nie da sie cisnac o tej porze bo nie ma gdzie....a srednia predkosc była 19km/h wiec panowie miasto miastu nie jest równe i spalania równiez nigdy nie beda takie same !

eeetam,wolal bym stac w Krakowie w korku,niz zapitalac w Warszawie,

bylem ostatnio tu i tu i powiem jedno-nie miasto miastu nie jest rowne,tylko ludzie ludziom.

Krakowiacy :th: :th: :th:

Opublikowano

Krakowiacy :th: :th: :th:

:hi:

Opublikowano

to niezle cisnoles

spokojna jazda w miescie, w Kraku nie da sie cisnac o tej porze bo nie ma gdzie....a srednia predkosc była 19km/h wiec panowie miasto miastu nie jest równe i spalania równiez nigdy nie beda takie same !

eeetam,wolal bym stac w Krakowie w korku,niz zapitalac w Warszawie,

bylem ostatnio tu i tu i powiem jedno-nie miasto miastu nie jest rowne,tylko ludzie ludziom.

Krakowiacy :th: :th: :th:

brawo ,ktoś powiedział prawdę :notworthy:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2008, 08:25 _________________________________________________

a oto moje dzisiejsze srednie spalanie jeżdżąc po Krakowie :gwizdanie:

188641bbbedb8edc.jpg

ps. fajna temperatura dzisiaj była

no Ciebie to nie dogonię :polew: ale miałem juz 10 :gwizdanie:

Opublikowano

no ale tez jest faktem ze jak rano zasuwałem do pracy to spalanie mialem 7 l/ 100 km tylko ze bez korków !

Opublikowano

No tak w korku klima i 1 i 1 i1 nie ma co się dziwić :thumbdown:

Opublikowano

No tak w korku klima i 1 i 1 i1 nie ma co się dziwić :thumbdown:

no ale wiesz, wszyscy pisza ze w miescie ( miasto , miastu nie jest równe ) pali autko max 8 litrów ( 1,9 TDI ) :gwizdanie:

Opublikowano

z żaglem :polew: :polew:

albo naprawde powoli jeżdzą :gwizdanie:

Opublikowano

z żaglem :polew: :polew:

albo naprawde powoli jeżdzą :gwizdanie:

powoli i Ja jeździłem w Kraku i co ? i 11 litrów sredniego :polew:

Opublikowano

moje spalanie w kraku, w 2.5 tdi czasem dochodziło do 14 l

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.