Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja niunia bierze 7l/100km w cyklu mieszanym i gdy jezdze do 150km/h

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja ostatnio na 53 litrach przejechałem 690 km. Jazda mieszana, z przewagą pozamiejskiej. Za miastem także ostre wyprzedzanie.

Opublikowano

Witam,

moja b5 1.8 T Quattro Avant spala po mieście 12,5 litra mniej wiecej, przebieg 154000 rok 99 i wcale go nie cisne z obrotami nie przekraczam 3000 :(

powiedzcie czy to dużo czy normalnie?? bo nie wiem czy mam szukać teraz dziury w calym czy przywyknąć do tego spalania:) mam ja tydzień i to moje pierwsze audi:) wiec zbytnio sie nie orientuje jak powinno palic:)

Opublikowano

Ja ostatnio na 53 litrach przejechałem 690 km. Jazda mieszana, z przewagą pozamiejskiej. Za miastem także ostre wyprzedzanie.

AKE jest mniej ekonomiczne. Na 53l (czyli tuz przed zapaleniem sie rezerwy) przejezdzam max. 630-640.

Opublikowano

Ja ostatnio na 53 litrach przejechałem 690 km. Jazda mieszana, z przewagą pozamiejskiej. Za miastem także ostre wyprzedzanie.

AKE jest mniej ekonomiczne. Na 53l (czyli tuz przed zapaleniem sie rezerwy) przejezdzam max. 630-640.

To chyba nie tylko o to chodzi. Mam wrażenie, że ja wolniej jeżdzę. Szczególnie gdy jadę z żoną :naughty:

6 bieg, 100km/h, niecałe 2 tys. obr. i "cerber" siedzący obok :polew:

Opublikowano

Nie katuj biedaka, przy 100km/h to lepiej latac na V-tce.

Ja mam 120km/h na VI-tce przy 2000 obr. Ponizej tych obr. nie jezdze.

Opublikowano

Witam,

moja b5 1.8 T Quattro Avant spala po mieście 12,5 litra mniej wiecej, przebieg 154000 rok 99 i wcale go nie cisne z obrotami nie przekraczam 3000 :(

powiedzcie czy to dużo czy normalnie?? bo nie wiem czy mam szukać teraz dziury w calym czy przywyknąć do tego spalania:) mam ja tydzień i to moje pierwsze audi:) wiec zbytnio sie nie orientuje jak powinno palic:)

normalne, moja też tak bierze (1.8T 180KM quattro)

Opublikowano

a ja ostatnio robię 500-560km na baku

:embarrassed:

Opublikowano

a ja ostatnio robię 500-560km na baku

:embarrassed:

heh poodobnie jak ja bo ja ok 600-650 :gwizdanie:

Opublikowano

a ja ostatnio robię 500-560km na baku

:embarrassed:

heh poodobnie jak ja bo ja ok 600-650 :gwizdanie:

Co tak cieniutko chłopaki.Ja na ostatnim baku zrobiłem 815km i to większość jazda po mieście :decayed:

Opublikowano

Mi autko spala miedzy 6 a 6.5 litra na setke (obliczenia po przejechamiu 7000 km)

50% miasto 50 % trasa

Styl jazdy: w granicach zdrowego rozsądku

Przykładowa trasa: Łódz-Kalisz=5,5 litra na setke

Autko po chipie Moc 139 koników:)

Opublikowano

a ja ostatnio robię 500-560km na baku

:embarrassed:

heh poodobnie jak ja bo ja ok 600-650 :gwizdanie:

Jak sie zap****ala, to sie placi... :kox:

Opublikowano

a ja ostatnio robię 500-560km na baku

:embarrassed:

heh poodobnie jak ja bo ja ok 600-650 :gwizdanie:

Co tak cieniutko chłopaki.Ja na ostatnim baku zrobiłem 815km i to większość jazda po mieście :decayed:

łeee, słabiutko mistrzu :) Ja na 17kach robiłem sporo ponad 800 (rzędu 900), wszystko w mieście

:tongue4:

:laghing2:

Opublikowano

Trzeniowi pali więcej na trasie niż wam w mieście, ale tak juz jest jak się zapi...la ponad 200km/h gdzie się da :gwizdanie:

Opublikowano

a ja ostatnio robię 500-560km na baku

:embarrassed:

heh poodobnie jak ja bo ja ok 600-650 :gwizdanie:

Co tak cieniutko chłopaki.Ja na ostatnim baku zrobiłem 815km i to większość jazda po mieście :decayed:

łeee, słabiutko mistrzu :) Ja na 17kach robiłem sporo ponad 800 (rzędu 900), wszystko w mieście

:tongue4:

:laghing2:

Zrób to samo na v6 tdi .... :naughty:

Opublikowano

8l/100 km ... tylko Warszawa w godzinach najbardziej pojebanych .... zapieta klima i jak moglem to deptalem ... :naughty:

Opublikowano

8-9,5 z klimą ale tyle widocznie musi palic :polew: :polew: ale jak spokojnie to 7,5 :gwizdanie:

Opublikowano

8-9,5 z klimą ale tyle widocznie musi palic :polew: :polew: ale jak spokojnie to 7,5 :gwizdanie:

No chociaz jeden który pisze normalnie :naughty:

Panowie tak szczerze to nie za bardzo chce mi sie wierzyc ze B6 w TDI w miescie w godzinach miedzy 8-18 stą spali mniej niż 7,5 litra....

Da sie spalic mniej ale chyba w nocy i muskając pedal gazu :gwizdanie:

Opublikowano

albo z żaglem i z dużej góry :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Miasto miastu nierówne :)

Mi wychodzi po mieście jakieś 7-7,5 poza miastem około 6.5-7

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.