Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

500km na baku tylko po Krakowie, wyszło mi 10,8 :evil:

a mi z tego wychodzi 14... (70l / 500 km * 100)

czyli realnie :th:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

500km na baku tylko po Krakowie, wyszło mi 10,8 :evil:

a mi z tego wychodzi 14... (70l / 500 km * 100)

to może być równie dobrze 60L / 500km * 100, czyli około 12L na 100

:)

Opublikowano

a dokładnie weszło 54,14 :kox:

gdyby mi weszło 70 musiałbym pachać auto do stacji :wink4:

Opublikowano

no to jaki to pełen bak, te 54 litry? :D a nawiasem mówiąc to pali Ci to prawie jak diesel :rolleyes: 10,5 to dla mnie absolutne minimum w mieście ale przy PSJ wieczorem/w nocy :kwasny:

Opublikowano

o w morde jeża, no rezerwa się zapaliła, to nalałem do pełna :wallbash::kox:

trudno wyjeździć paliwo do 0, żeby było bardziej wiarygodnie :evil::wink4:

Opublikowano

spalanie średnie 7,2 a prędkość 95 km :)

więc nie tak żle :th: po prostu miasto robi swoje :thumbdown:

Opublikowano

Ostatnie 3 baki po 700-720km. 75% trasy, 25% miasta. Wychodzi ~8,6/100.

Opublikowano

755 km (90% trasa, 10% miasto), weszło do baku 50 l co daje srednia 6,6 l/100km. FIS pokazał 6,7.

Opublikowano

Przejechany cały bak 100% miasto (klima + korki) spalanie na FIS: 10,1 l :gwizdanie: tiaaa

Opublikowano

A mi dzis spalil 11,5 w trasie, caly czas 190-210 km/h :) ...z malymi przerwami na zlapanie oddechu :tongue4:

Opublikowano

caly czas 190-210 km/h :) ...z malymi przerwami

a gdzie? bo tez bym chcial :polew:

Opublikowano

Przejechany cały bak 100% miasto (klima + korki) spalanie na FIS: 10,1 l :gwizdanie: tiaaa

no wreszcie jakiś konkretny post odnosnie spalania :th: czyli Waski nie jestesmy sami :wink4:

Opublikowano

a gdzie? bo tez bym chcial :polew:

Płońsk > W-wa :tongue4:

Opublikowano

Płońsk > W-wa :tongue4:

pamietaj,ze po GAME OVER niema NEXT GAME,ale :punk:

Opublikowano

Bez obaw... 2 pasy, w miare pusto, troche bezkolizyjnych odcinkow. EOT :)

Opublikowano

A mi dzis spalil 11,5 w trasie, caly czas 190-210 km/h :) ...z malymi przerwami na zlapanie oddechu :tongue4:

spalanie spore, jednak na tę prędkość normalne.

Tyyyyle, że Ty podajesz średnią z trasy, więc podaj też średnią prędkość z trasy :)

Bo to nie będzie 200 przecież :>

Opublikowano

spalanie: same miasto to 8L/100km przy dosc dynamicznej jezdzie ....

w sumie to przewaznie but w podlodze

Opublikowano

mi na gazie pali 15l /100 km czy to nie za duzo? jeżdze bez klimy

Opublikowano

mi na gazie pali 15l /100 km czy to nie za duzo? jeżdze bez klimy

myslę ze w normie :gwizdanie:

Opublikowano

spalanie spore, jednak na tę prędkość normalne.

Tyyyyle, że Ty podajesz średnią z trasy, więc podaj też średnią prędkość z trasy :)

Bo to nie będzie 200 przecież :>

No nie 200. Trasa 65km, caly czas 190-200, momentami 210, a najwolniej 130-140 gdy musialem zwalniac jak ktos mi kulturalnie zjechal z prawego pasa na lewy :)

Pozniej jak zrobilem 15km w miescie, to spalanie spadlo do 10. Byly tez ze 3 razy swiatla, czyli jedynka i ogień :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.