Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Chip w AJM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KM może nieodczuwalne ale Nm jak najbardziej :evil:

Mi po wymianie turbawki na AWX w moim AFN po korekcie softu @1.45Bara podniósł się moment, oczywiście na plus mogło mieć wyczyszczenie kolektora ssącego..

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie ostatnimi dniami miałem pecha i moje turbo zesrało się.. :( Wciągnęło olej ale na szczęście silnika nie rozwaliło. I miałem dylemat nad wymianą turbiny. Zastanawiałem się nad Oryginalna AJM na AWX i ostatecznie BRD chciałem CAH ale nie osiągalne.. :( Autko jest po programie także chciałem wstawić mocniejszą, żeby nie była tak obciążona.. :( Miałem okazję kupić AWX ale odradzali mi ponieważ ciężko dostać w dobrym stanie bo dużo jest już zajeżdżonych.. :( Postanowiłem kupić BRD. I mam do was pytanie. Obecnie mam program zrobiony pod AJM i czy po wymianie turbiny na BRD trzeba jechać na korektę programu..??

Opublikowano

Panowie ostatnimi dniami miałem pecha i moje turbo zesrało się.. :( Wciągnęło olej ale na szczęście silnika nie rozwaliło. I miałem dylemat nad wymianą turbiny. Zastanawiałem się nad Oryginalna AJM na AWX i ostatecznie BRD chciałem CAH ale nie osiągalne.. :( Autko jest po programie także chciałem wstawić mocniejszą, żeby nie była tak obciążona.. :( Miałem okazję kupić AWX ale odradzali mi ponieważ ciężko dostać w dobrym stanie bo dużo jest już zajeżdżonych.. :( Postanowiłem kupić BRD. I mam do was pytanie. Obecnie mam program zrobiony pod AJM i czy po wymianie turbiny na BRD trzeba jechać na korektę programu..??

korekta programu obowiązkowa :good:

hyyyy ja bym wolał kupic awx bo brd bedziesz musiał jeszcze dac fmic itd to się wiąże z kosztami :gwizdanie:

Opublikowano

przy zamontowaniu BRD bedziesz musiał troche porezac + koszta

jesli masz czas i kase rezaj dalej bo warto

Opublikowano

przy zamontowaniu BRD bedziesz musiał troche porezac + koszta

jesli masz czas i kase rezaj dalej bo warto

Dokładnie jak Krzysiek mówi :kox:

ja szukam axw :decayed:

coś opornie mim to idzie ale nie mam az takiej dużej kasy na nią :embarrassed:

Opublikowano

ja bym "wolał" awx :wink4:

jak wsadzisz samo BRD to i tak Ci za dużo to nie da, bo "wąskim gardłem" będą wtryski :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 20:52_________________________________________________

przy zamontowaniu BRD bedziesz musiał troche porezac + koszta

jesli masz czas i kase rezaj dalej bo warto

Dokładnie jak Krzysiek mówi :kox:

ja szukam axw :decayed:

coś opornie mim to idzie ale nie mam az takiej dużej kasy na nią :embarrassed:

a Wy od kiedy jesteście na "Ty" ? :decayed:

Opublikowano

Panowie ja nie brałem BRD, żeby pakować w niego 200KM .. :P Audi ma jeździć na lekkim programie.. :) Wiem, że to w ciąga bo w drugim aucie dłubie ciągle i końca nie ma.. :) W Audi miał być sam program, bo jedno ciągnie drugie.. duży FMIC następnie nowe wtryski hmm pewnie za chwilę by sprzęgło padło.. i jedno ciągnie drugie także dziękuje.. :P ale Turbo odmówiło posłuszeństwa a z AWX nie dość, że ciężko kupić dobrą dmuchawkę to do tego trzeba jeszcze dokupić przejściówkę to w sumie za nie wiele więcej kupiłem BRD. A jako, że pierwsze BRD spisuje się super to liczę, że ta dmuchawka mnie nie zawiedzie.. :)

Ale skoro piszecie, że korekta obowiązkowo to po wymianie ustalam termin na poprawki.. :P

Opublikowano

awx lepiej wstaje bedziesz zadowolony bardziej niz z brd na 140kucy , to tak jak zakladac gt22 i robic 160 :decayed: mozna ale po co????

Opublikowano

BRD ma słaby dól, więc zanim zaczniesz wyprzedzać będziesz miał długo nić, a potem pałera, tylko na co Ci jak reszta osprzętu jest za słaba.

Do mojej AJm tez szukam turbawki z AWX :D

Opublikowano

ja miałem graty przygotowane na 200KM wszystko co potrzeba a nawet za dużo

nie ma sensu pakować BRD aby mieć 160KM

dla BRD musisz mieć wydajniejsze PD

nie zapominaj o chłodniczce oleju

większy mapsensor

na upalne dni powinien być Fmic

a to dopiero piardzik potrzeb

szukaj AWX :wink4:

Opublikowano

sam jestem ciekawy :decayed:

wyjdzie pewnie 160 z hakiem na jednej hamowni a na innej ok 170 :gwizdanie: kolega w wakacje zakoxował AJMa turbem i FMICkiem wyszło mu 159km u rogala kompletnie bezdymnego softu :good:

o kim mówisz :mysli: :gwizdanie:
Opublikowano

Panowie z tymi BRD aż tak macie nieciekawe opinie..

Ja obecnie w passacie mam BRD i po programie max moment ma przy 2200 obr/min czyli i dla sprzęgła łaskawie i całkiem ładnie wstaje..

wykrescu.jpg

A o AWX słyszałem nie ciekawe opinie.. I chyba BRD zostanie.. niech sobie dmucha.. a pompki też nie są wieczne.. jak zdechną oby nie za szybko, to wstawię mocniejsze... A na razie niech dmucha na te 160KM i zostawie IC oryginalny.. aż tak nie jest autko piłowane, żeby większą chłodnice zakładać.. :P Ale czas pokaże.. :)

Opublikowano

No ale w opisie masz tego passata zkoxowanego to co tu porównywać do zwykłego tylko z turbina BRD :gwizdanie:

Krzyniek załóż wątek :naughty:

Opublikowano
Panowie z tymi BRD aż tak macie nieciekawe opinie..

dla mnie za późno wstaje w AJMie

Opublikowano

Passat na pewno fajnie jedzie, gorzej z wyglądem.

Dobrze, że nie ma zdjęć jego aktualnych zdjęć :naughty:

Widziałem, na forum golfa i byłem zdziwiony,że z takich gratów wypluło tylko 180KM (ale nie wiedziałem, że program był robiony na słabszych gratach i jest jeszcze przed korektą).

Opublikowano

gorzej z wyglądem.

Dobrze, że nie ma zdjęć jego aktualnych zdjęć :naughty:

Czemu gorzej z wyglądem ..??

Zdjęcia z obecnym wyglądem są w temacie o autku.. Także o co chodzi..?? Bo nie bardzo rozumiem..?? Co jest gorej z wyglądem.. ?? [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:05_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_passat_b5_afnw230big_ic_soft_152km_336nm-t137285.0.html

Opublikowano

Passat dla mnie jest w środku toporny :gwizdanie:

Opublikowano

Passat dla mnie jest w środku toporny :gwizdanie:

Nie no każdy ma swoje zdanie.. :P Ja mam i passata i audi i dla mnie w środku jest wykonane lepiej AUdi i jest bardziej wyciszone. Technicznie to pod jedne kopyto niczym się nie różnią.. no ale na plus passata jest lepszy komfort jazdy bo jest większy wygodniejszy i lepiej mi się go prowadzi, audi strasznie nosi po koleinach i przy wyprzedzaniu trzeba uważać.. No ale kolega napisał..

gorzej z wyglądem.

Dobrze, że nie ma zdjęć jego aktualnych zdjęć :naughty:

Aktualnie passat wygląda jak wygląda na zdjęciach i nie wiem o co chodzi.. może bardziej szczegółowo.. bo z tego co wiem to nic się nie zmienił.. no chyba, że Ty coś wiesz czego ja nie wiem.. :P

Opublikowano

Passat dla mnie jest w środku toporny :gwizdanie:

Passka można porównać do biedronki, na każdym rogu stoi :decayed:

Opublikowano

U mnie za Rogiem stoi i Passat i Audi.. :P

A jedyny słuszny kompromis między audi A4 a Passatem to Audi a6.. :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.