Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Masz AFN'a, czyli pompa VP, czyli norma 505.

Bierz coś z tą normą, unikaj 505.01

Po co zmieniać/ulepszać jak jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebyś unikał... Ale norma 505.01 jest dla silników z pompowtryskiwaczami, przez co oliwa jest uboższa w jakieś tam składniki.

Ty masz pompę wtryskową (norma 505), przez co norma (505.01) Cię nie obowiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie aktualnie na aledrogo są w okazjach oleje w " promocyjnych" cenach np. 5l motula 5w40 za 135 zł, jest jeszcze płukanka LM i dodatek do czyszczenia wtrysków. Rzuci ktoś okiem na to czy warto?

Wysłane z mojego LG-P710

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie mam dostępu do komputera a na telefonie ciężko to ogarnąć

Wysłane z mojego LG-P710

Edytowane przez skubiii89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chadury89

Gdybym bym na Twoim miejscu lałbym to : (jeżeli chcesz coś z gamy Liqui Moly)...

http://www.liqui-moly.pl/component/virtuemart/srodki-smarne/oleje-silnikowe-samochody-osobowe/syntetyczne/synthoil-high-tech-5w-40-1307-detail?Itemid=0

:hi:

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja ale polakomilem sie cena:) Nie wzialbym tego TopTeca ale producent oleju tez go zaleca do mojego auta wiec nie powinno byc zle;) W przyszlym roku tego synthoila zaleje.

Edytowane przez Chadury89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu udało mi się dostać do kompa to ten sprzedający o którym pisałem wcześniej FILTRY_Gdansk niestety nie mogę linku wkleić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu udało mi się dostać do kompa to ten sprzedający o którym pisałem wcześniej FILTRY_Gdansk niestety nie mogę linku wkleić

Co do sprzedawcy to możesz smiało kupować sam ze znajomymi kupuję u niego a obecnie ma w opcji darmowe wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dawno mnie nie było miałem małe problemy. Sprawa wyjaśniona lampka wymieniona na zrobioną ,,prawie jak na zdjęciu'' w każdym razie o niebo lepiej.

kayp2kar.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich drodzy forumowicze :) pytanie laickie jak to przystalo na nowicjusza. Koledzy cena jest nieistotna bo najwazniejszy jest silnik. Samochod to Audi a4 b7 avant 1.9tdi PD 2007r fabrycznie bez DPF. Poprzedni wlasciciel lał najpierw castrol edge 5w40 a pozniej motul x-cess 5w40. Potwierdzony i udokumentowany przebieg to 205tys. Wybaczcie ale chce aby autko sluzylo a jesli post niestosowny z regulaminem to bardzo przepraszam.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co chciales zapytać?

Nie przepraszaj za to, ze żyjesz tylko zapoznaj się z tym wątkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xcess nie nadaje sie do PDka

Specyfic lub Xclean powinien być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich drodzy forumowicze :) pytanie laickie jak to przystalo na nowicjusza. Koledzy cena jest nieistotna bo najwazniejszy jest silnik. Samochod to Audi a4 b7 avant 1.9tdi PD 2007r fabrycznie bez DPF. Poprzedni wlasciciel lał najpierw castrol edge 5w40 a pozniej motul x-cess 5w40. Potwierdzony i udokumentowany przebieg to 205tys. Wybaczcie ale chce aby autko sluzylo a jesli post niestosowny z regulaminem to bardzo przepraszam.

Pozdrawiam :)

Jeden i drugi pasuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...