Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki. Wybralem LM TopTec 5w40;)

6l za 168zl to dobra cena?

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wazna cena, ważne ze olej dobry. Ale cena chyba też. ☺

Opublikowano

Dwa lata lalem Motula X-cess i bylo gites ale zapragnalem zmiany :kox:

Opublikowano

Masz AFN'a, czyli pompa VP, czyli norma 505.

Bierz coś z tą normą, unikaj 505.01

Po co zmieniać/ulepszać jak jest dobrze :)

Opublikowano

No ten co zamowilem jest z norma 505.00 jak i 505.01

Opublikowano

B.dobra

Opublikowano

Nie żebyś unikał... Ale norma 505.01 jest dla silników z pompowtryskiwaczami, przez co oliwa jest uboższa w jakieś tam składniki.

Ty masz pompę wtryskową (norma 505), przez co norma (505.01) Cię nie obowiązuje.

Opublikowano

Panowie aktualnie na aledrogo są w okazjach oleje w " promocyjnych" cenach np. 5l motula 5w40 za 135 zł, jest jeszcze płukanka LM i dodatek do czyszczenia wtrysków. Rzuci ktoś okiem na to czy warto?

Wysłane z mojego LG-P710

Opublikowano

Daj link

Opublikowano

Kurde nie mam dostępu do komputera a na telefonie ciężko to ogarnąć

Wysłane z mojego LG-P710

Edytowane przez skubiii89

Opublikowano

Chadury89

Gdybym bym na Twoim miejscu lałbym to : (jeżeli chcesz coś z gamy Liqui Moly)...

http://www.liqui-moly.pl/component/virtuemart/srodki-smarne/oleje-silnikowe-samochody-osobowe/syntetyczne/synthoil-high-tech-5w-40-1307-detail?Itemid=0

:hi:

Edytowane przez cabanmat

Opublikowano

W sumie racja ale polakomilem sie cena:) Nie wzialbym tego TopTeca ale producent oleju tez go zaleca do mojego auta wiec nie powinno byc zle;) W przyszlym roku tego synthoila zaleje.

Edytowane przez Chadury89

Opublikowano

Złe nie jest, ale chcąc być bardzo dociekliwym powinien być zalany ten Synthol

Opublikowano

w końcu udało mi się dostać do kompa to ten sprzedający o którym pisałem wcześniej FILTRY_Gdansk niestety nie mogę linku wkleić

Opublikowano

w końcu udało mi się dostać do kompa to ten sprzedający o którym pisałem wcześniej FILTRY_Gdansk niestety nie mogę linku wkleić

Co do sprzedawcy to możesz smiało kupować sam ze znajomymi kupuję u niego a obecnie ma w opcji darmowe wysyłki.

Opublikowano

Witam

Dawno mnie nie było miałem małe problemy. Sprawa wyjaśniona lampka wymieniona na zrobioną ,,prawie jak na zdjęciu'' w każdym razie o niebo lepiej.

kayp2kar.jpg

Opublikowano

Witam wszystkich drodzy forumowicze :) pytanie laickie jak to przystalo na nowicjusza. Koledzy cena jest nieistotna bo najwazniejszy jest silnik. Samochod to Audi a4 b7 avant 1.9tdi PD 2007r fabrycznie bez DPF. Poprzedni wlasciciel lał najpierw castrol edge 5w40 a pozniej motul x-cess 5w40. Potwierdzony i udokumentowany przebieg to 205tys. Wybaczcie ale chce aby autko sluzylo a jesli post niestosowny z regulaminem to bardzo przepraszam.

Pozdrawiam :)

Opublikowano

A o co chciales zapytać?

Nie przepraszaj za to, ze żyjesz tylko zapoznaj się z tym wątkiem.

Opublikowano

Xcess nie nadaje sie do PDka

Specyfic lub Xclean powinien być.

Opublikowano

Witam wszystkich drodzy forumowicze :) pytanie laickie jak to przystalo na nowicjusza. Koledzy cena jest nieistotna bo najwazniejszy jest silnik. Samochod to Audi a4 b7 avant 1.9tdi PD 2007r fabrycznie bez DPF. Poprzedni wlasciciel lał najpierw castrol edge 5w40 a pozniej motul x-cess 5w40. Potwierdzony i udokumentowany przebieg to 205tys. Wybaczcie ale chce aby autko sluzylo a jesli post niestosowny z regulaminem to bardzo przepraszam.

Pozdrawiam :)

Jeden i drugi pasuję .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.