Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Motul Specific 505.01 :decayed:

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Pytanko;) gdzie kupić motula sprawdzonego w rozsądnej cenie moich okolicach ostatecznie stolica czy tylko intercars??
Opublikowano

http://allegro.pl/olej-motul-specific-505-01-5w40-5l-5w-40-promocja-i1431161639.html

Ja tu kupowałem, sprawdzony sprzedawca (kilka osób z forum go poleca), następnego dnia paczka była u mnie w domu. Za olej+filtr i przesyłka wyszło 148zł.

Olej kilka dni temu wymieniony i auto hula jak należy :good:

Opublikowano

:hi: Pytanko;) gdzie kupić motula sprawdzonego w rozsądnej cenie moich okolicach ostatecznie stolica czy tylko intercars??

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30793.0

Tu masz z Wa-wy od TOM77 :wink4:

Opublikowano

:hi: Pytanko;) gdzie kupić motula sprawdzonego w rozsądnej cenie moich okolicach ostatecznie stolica czy tylko intercars??

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30793.0

Tu masz z Wa-wy od TOM77 :wink4:

TOM77 jest naprawde ok jesli chodzi o czesci bo wiele razy u niego kupowalem, ale na motula nie ma dobrych cen.

Opublikowano

Niedawno kupowałem od Toma Specific 505.01 5 litrów za 140 złoty :cool1:

Opublikowano

Niedawno kupowałem od Toma Specific 505.01 5 litrów za 140 złoty :cool1:

a to moze sie poprawilo coś trochę od kiedy ostatnio pytalem ;-)

Opublikowano

Witam Panowie

Mam dylemat i proszę o poradę, mianowicie zakupiłem właśnie A4, 98r. TDI 110KM. Na silniku była kartka ze przy 175 tys. km. olej został wymieniony na 15W40, aktualnie auto ma 193 tys. km. i chciałbym zmienić olej tylko zastanawiam się na jaki. Zgodnie z pierwszym postem 15W40 słabo się nadaje do TDI a 10W lub 5W chyba nie można już zalać. Co radzicie?

Z góry dzięki za poradę.

Opublikowano

5w40 motul lej ale reszte masz wszystko na górze poczytaj i zastosuj sie do tego co pisze pozdro

Opublikowano

Witam Panowie

Mam dylemat i proszę o poradę, mianowicie zakupiłem właśnie A4, 98r. TDI 110KM. Na silniku była kartka ze przy 175 tys. km. olej został wymieniony na 15W40, aktualnie auto ma 193 tys. km. i chciałbym zmienić olej tylko zastanawiam się na jaki. Zgodnie z pierwszym postem 15W40 słabo się nadaje do TDI a 10W lub 5W chyba nie można już zalać. Co radzicie?

Z góry dzięki za poradę.

gdzie wyzcytales ze 10w czy 5 w nie mozna juz zalac no podaj w ktorym to jest miejscu

czlowieku poswiec 10 min i przeczytaj z 10 stron tego watku a bedziesz wszystko wiedzial

normlanie ja bym tu polowe zbanowal

Opublikowano

Nie przeczytałem ale słyszałem z dwóch różnych źródeł. Chciałem się upewnić bo nie znalazłem na forum dokładnie takiego przypadku.

Opublikowano

to nie sluchaj bo sie goscie gowno znaja czytaj co tu jest na czerwono napisane a nie zadawaj pytan jak bys jezdzil lada z czasow gierka

Opublikowano

to nie sluchaj bo sie goscie gowno znaja czytaj co tu jest na czerwono napisane a nie zadawaj pytan jak bys jezdzil lada z czasow gierka

+

Nie negować chłopaka tylko pomóc trzeba po to jest temat zaczęty :wink4:

Opublikowano

Witam :hi:

Mam jeszcze jedno pytanko:) co sądzicie o tym oleju MOBIL SYST S SPECIAL V 5W30 ?? Czy to dobry olej czy warto go zmieniać na motula?? Jeździ ktoś na takim ??

Opublikowano

Witam :hi:

Mam jeszcze jedno pytanko:) co sądzicie o tym oleju MOBIL SYST S SPECIAL V 5W30 ?? Czy to dobry olej czy warto go zmieniać na motula?? Jeździ ktoś na takim ??

Jak masz go z pewnego z zrodła to lej i jezdzij :good:

Opublikowano

Witam :hi:

Mam jeszcze jedno pytanko:) co sądzicie o tym oleju MOBIL SYST S SPECIAL V 5W30 ?? Czy to dobry olej czy warto go zmieniać na motula?? Jeździ ktoś na takim ??

Jeśli spełnia normę 505.01 to możesz lać,ale powiem Ci że ja lałem Mobila ESP 5W30 i głośniej silnik chodził i na 15tys musiałem dolać 0,5 litra,a na Motulu nic a nic nie bierze i cicho chodzi.

Opublikowano

Witam wszystkich, musze pilnie wymienic olej bo szykuje mi sie dluga podroz i koledze skonczyl sie w zeszlym tygodniu olej castrol slx professional. pytanie wiec czy castrol edge 5w30 moze byc ? dzieki z gory za szybka odpowiedz. audi a4 avant 2007r, 2.0tdi bva 163km, 200 tysiecy przebiegu

Opublikowano

Witam wszystkich, musze pilnie wymienic olej bo szykuje mi sie dluga podroz i koledze skonczyl sie w zeszlym tygodniu olej castrol slx professional. pytanie wiec czy castrol edge 5w30 moze byc ? dzieki z gory za szybka odpowiedz. audi a4 avant 2007r, 2.0tdi bva 163km, 200 tysiecy przebiegu

Zastosuj olej spełniający normę 504.00-507.00 marka oleju do wyboru
Opublikowano

czyli z twojej odpowiedzi wynika jasno ze moze byc. dzieki za odp pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.