Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak pamiętam :) czyli liqui to najlepszy olej , silnik najlepiej na nim pracuje tak ?

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak, albo Valvoline SynPower MST Extreme.

Opublikowano

A powiecie mi jaka jest roznica w pracy silnika miedzy tymi olejami ?

Opublikowano

Po przejściu z Motula na LM mam cicho pod maską.

Opublikowano

LM tez podejdzie do AVB?

Opublikowano

top tec 4100 podejdzie. pamietaj aby w miare szybko wymienic, 8 tys i do zmiany bedzie top tec - ta seria szybko degraduje. zreszta uslyszysz jak silnik stanie sie glosny.

wysłane z prodiża

Edytowane przez endriuu

Opublikowano

Czytając o tych olejach można dostać szału pędzla. Technologia syntetyczna ciekawe ale skłaniam się mu LM. Zaraz będę pisał do Dzika chyba ze i TOM77 go ma.

Opublikowano

Czytając o tych olejach można dostać szału pędzla. Technologia syntetyczna ciekawe ale skłaniam się mu LM. Zaraz będę pisał do Dzika chyba ze i TOM77 go ma.

jaceko

daj znać co Ci Dziku powiedział bo mam ten sam motor.

Opublikowano

Dzik powiedział ze olej będzie pasował ale w sprzedaży ma 5l banki

Opublikowano

I co w tym złego?

Opublikowano

I co w tym złego?

Ale który będzie pasdował.

Opublikowano

Ten z normą 505.01. Co Ci przeszkadza bańka 5L?

Opublikowano

Dzik powiedział ze olej będzie pasował ale w sprzedaży ma 5l banki

Co w tym złego ? Jak za dużo to będziesz miał na dolewkę :)

Weźmiesz 4L i zaraz będziesz domawiał 1L na dolewkę...

Edytowane przez cabanmat

Opublikowano

Weźmiesz 4L i zaraz będziesz domawiał 1L na dolewkę...


Motul czy LM Dziku Ci polecił ?

Opublikowano

U mnie pojemność silnika to 3,4l aktualnie na 10k to może 200-300ml dolewam. Chyba ze po LM olej by zwiększył apetyt.

Dzik poleca Motul z doswiadczenia.

Edytowane przez jaceko

Opublikowano

U mnie pojemność silnika to 3,4l aktualnie na 10k to może 200-300ml dolewam. Chyba ze po LM olej by zwiększył apetyt.

Dzik poleca Motul z doswiadczenia.

OK DZIĘKI

Opublikowano

Tak, albo Valvoline SynPower MST Extreme.

albo Durablend diesel. Tez bardzo dobry olej. Jak dla mnie to wyglada lepiej niż nowy AllClimate ktory est full syntetyk.

Opublikowano

A jak to jest z tym Durablend, syntetyk czy pólsyntetyk, kolegaberlin twierdzi że pół :)


Jeśli chodzi o AHU (bez pompowtrysków, stara pompa) to co najlepiej

Motul X-Clean , Specific, Valvo SynPower, Durablend czy coś od LM (tylko ta cena :/ )


I ostatnie pytanie, może ktoś orientuje się z kolegów czym różnią się te dwa filtry po za wysokością ( wszystkie inne wymiary są takie same po za właśnie wysokością ) . Oba kompatybilne z A4 B5 1.9 TDI AHU według wszystkich katalogów

Numery filtrów z firmy Hegst

H17W05
wysokość 154.0 mm
H17W18
wysokość 142.0 mm
Opublikowano

Do 1.9TDI na pompie, najlepszy będzie Liqui Moly Diesel Synthoil 5W40

Opublikowano

A jak to jest z tym Durablend, syntetyk czy pólsyntetyk, kolegaberlin twierdzi że pół :)

Producent pisze tak samo

Do 1.9TDI na pompie, najlepszy będzie Liqui Moly Diesel Synthoil 5W40

z czego to wynika? wybor oleju est religia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.