Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Dolna rozpórka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Osłony się zmieszczą. Ta silnika nie ma nic do rzeczy. Najpierw przykręcasz solidnie rozpórkę a potem do tych samych śrub dopiero dajesz osłonę tyle że oczywiście już nowymi nakrętkami i z czuciem. Może być jedynie problem z długością śrub bo nie wiem czy te co masz starczą na długość.

Opublikowano
Osłony się zmieszczą. Ta silnika nie ma nic do rzeczy. Najpierw przykręcasz solidnie rozpórkę a potem do tych samych śrub dopiero dajesz osłonę tyle że oczywiście już nowymi nakrętkami i z czuciem. Może być jedynie problem z długością śrub bo nie wiem czy te co masz starczą na długość.

Dzięki, a liczniku super :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

gdzie są wymiary dolnej rozpórki?

tak wygląda moja górna wyrezana

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

kolego ta rozpórka raczej niewiele ci usztywni.:wink:

Opublikowano
kolego ta rozpórka raczej niewiele ci usztywni.:wink:

skąd wiesz jeźdizłes? ja jeżdże i odczuwam na gwincie wielką różnicę

Opublikowano

na pewno cos tam usztywni,:decayed:hehe.nie jezdziłem ale widze po budowie tej rozpórki.:decayed:wazne ze jest efekt na plus.:hi:

Opublikowano

Nie dawno założyłem taką rozpórkę z tym że dolną i powiem że czuć dużą różnice. Jest super, a koszt to 10zł. :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kolego Label to ile za komplecik góra + dół sobie życzysz?

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie mam teraz możliwości robienia górnych. Jestem w domu tylko na weekendy a to za mało czasu żeby coś takiego ogarnąć.

PS: wpakowałem ostatnio do siebie drążek stabilizacyjny od 1,8t gdzie był zawias 1be - nie wiem czy to ma znaczenie ale drążek był grubszy chyba o 3mm i dużo cięższy. Powiem że jest jeszcze lepiej niż było.

Opublikowano

No dobrze a sam dół w takim razie?

Opublikowano
  • Autor

Przez forum chyba 33 zl z kw.

Opublikowano

Jakby ktoś się interesował, to u mnie przy zawiasie 1BV miałem górną i dolną rozpórkę w pakiecie, taki jakby pakiet S4 :]

Dolną widziałem już parę razy na podnośniku... ale jak kupiłem rozpórkę górną z A6 i chciałem wczoraj montować, to się zdziwiłem, bo mam już górną jak w S4 :]

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o dolną to masz ją montowaną do karoserii czy do sań? Bo jeśli do karoserii to ona nie daje takiego efektu.

Opublikowano

dolna z tymi mocowaniami na sankach przykręcona...

Opublikowano

Te dolne to były chyba we wszystkich liftach z urzędu dawane , bo też kupiłem od kolegi Label dolna , wchodzę d auto a tu zonk , juz jest ori , w 1,6 :decayed:

Opublikowano

No ja fabrycznie mam zglebowaną i niestety nie mam żadnej rozpórki...Jak była to turek pewnie wymontował tak jak niefabryczne radio 2 din i wsadził symphony;-/

Opublikowano
  • Autor

Wątpię żeby chciało mu się to wymontować gdyby nawet wiedział po co to i do czego.

Opublikowano

ja swoją muszę sklepać, bo w zime na niższym profilu o pieniek w lesie zawadziłem i wygiąłem w "U" :/

Opublikowano

No w sumie po co mu to... Labiel pamiętaj o mnie z dolną rozpórką;-)

Opublikowano
  • Autor
No w sumie po co mu to... Labiel pamiętaj o mnie z dolną rozpórką;-)

Kuźwa na śmierć zapomniałem a byłem na weekend w chacie. Ale miałem takie urwanie głowy że o wszystkim zapomniałem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.