Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Widziane ciemny avant b6 KOS o 13:30 kolo Leara w Tychach, pozdro

:hi:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 280,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

około 16:20 B6 avant na wlocie do Tychów od strony Mikołowa , koloru nie pamiętam :wink::hi:

Opublikowano
koloru nie pamiętam :wink::hi:

Tu, na forum, możesz się z tym nie kryć i napisać że po prostu nie rozróżniasz kolorów :decayed:

Opublikowano

Miszka zna akurat wszystkie :whistling::naughty:.....................fajny, ..ujowy i pedalski :decayed:

Opublikowano

:grin:

po 15tej czarne B6 Avant na dk86 z Tychów na Kato blachy Sbl lub Sbi:eusathink:

Opublikowano
Dziś zielona b5 o 16 w Gliwicach na 78 ramki klubowe kierowca bym tak wpatrzony w drogę ze nawet nic nie zauważył

Przez moment myślałem że moja ale byłem wtedy w pracy :decayed:

Opublikowano

Koło 14:20 na Kościuszki w Gliwicach czarne B6 Avant :wink:

Opublikowano

Piekna pomaranczowa b5 avant wlasnie w SG na ul. Sw Marka :D

Nie wiem czy mial ramki bo mi wzrok nie nadazyl odswiezyc :P

Opublikowano
Piekna pomaranczowa b5 avant wlasnie w SG na ul. Sw Marka :D

Nie wiem czy mial ramki bo mi wzrok nie nadazyl odswiezyc :P

Nie miał ramek, też ją ostatnio widziałem w Gliwicach:wink:

Opublikowano

Godzinę temu czarny avant b7 na Wojska Polskiego w Sosnowcu, nie mrugane bo ramki zobaczyłem dopiero w lusterku :hi:

by Note 2

Opublikowano

Czarny avant b7 SR4***F wyprzedzał mnie w Skoczowie przed S1 w stronę Ustronia ok 13:00 - ledy z tyłu, ramka była. Był korek ale nie dogoniłem go - chyba pojechał na S1 :decayed:

Furka podobna do SRB ale blaty SR :eusathink:

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

Hammer swoim wozidłem spierd_lał z kauflanda w SWD przed człowiekiem na kole ok 16:30 :decayed:

Łosiu zamiast stanąć na 2min to spierd_lasz :grin: Nie dogoniłem Cię bo miałem już 150km w nogach :grin:

Opublikowano
Czarny avant b7 SR4***F wyprzedzał mnie w Skoczowie przed S1 w stronę Ustronia ok 13:00 - ledy z tyłu, ramka była. Był korek ale nie dogoniłem go - chyba pojechał na S1 :decayed:

Furka podobna do SRB ale blaty SR :eusathink:

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

Hammer swoim wozidłem spierd_lał z kauflanda w SWD przed człowiekiem na kole ok 16:30 :decayed:

Łosiu zamiast stanąć na 2min to spierd_lasz :grin: Nie dogoniłem Cię bo miałem już 150km w nogach :grin:

Ty łosiu, już nie poznajesz kolegów...:whistling:

Opublikowano

seves ja Tobie też machałem na rondzie :decayed: poza tym to była tylko przejażdżka i wróciłem na parking :wink:

Opublikowano
Czarny avant b7 SR4***F wyprzedzał mnie w Skoczowie przed S1 w stronę Ustronia ok 13:00 - ledy z tyłu, ramka była. Był korek ale nie dogoniłem go - chyba pojechał na S1 :decayed:

Furka podobna do SRB ale blaty SR :eusathink:

Ty łosiu, już nie poznajesz kolegów...:whistling:

o ciuuuul ale gafa :embarrassed:

seves ja Tobie też machałem na rondzie :decayed: poza tym to była tylko przejażdżka i wróciłem na parking :wink:

:decayed:

Opublikowano

Dziś w Kato czarny avant B8 zjeżdżał z Bocheńskiego na Pukowca ok godziny 9, ramki były. Stałem na światłach na lewym pasie i nie było jak titnąć bo pomiędzy nami stanął na prawym dostawczak.

:hi:

Opublikowano

Dzis ok 13 z Zor na Rybnik wyjezdzal ladny czarny avant b7 nr rej SPS... ramki byly ;-) Jechalem standardowo na kole wiec mnie nie zauwazyles :D haha

Opublikowano

Dziś przed 12tą czarny avant na Giszowcu koło miśków :wink:

---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

Po 12tej ładniejsza połowa Pucka w SCC:hi:

Opublikowano

30min temu A4 B6 na blatach SM na Szczecińskiej w Kato chyba kolegi Pajda - kolejne auto klubowicza widziane jak zaprowadzałem swoją do garażu...

Opublikowano

Tak tak stoi fura a Pajda się upija

Opublikowano

Czyżby jakiś remoncik na parterze ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.