Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana


czester

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj o 11:45 b6 avant ST klubowe ramki pomykajacy w strone kwk wesola przez lasek :wink:

na Wesołą ostatnio beton codziennie prawie woże ... będą zakładać agregaty chłodnicze żeby zejść z temperaturą :wink::wink:

to h*jowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzis po Leroyem czarne b6 SCI 34554 ramka plus naklejka na tylnej klapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisjaj na trasie Mikołow - Żory , czarny avant B5 , rej SR.... z ramkami i naklejka klubową.. zamieniliśmy parę słów :)... pozdrowienia od Robiego z czarnego Sprintera :naughty:

Tos mi ublizyl ;) SZO :) dzieki za pogawedke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisjaj na trasie Mikołow - Żory , czarny avant B5 , rej SR.... z ramkami i naklejka klubową.. zamieniliśmy parę słów :)... pozdrowienia od Robiego z czarnego Sprintera :naughty:

Tos mi ublizyl ;) SZO :) dzieki za pogawedke :)

no nie godej... wiesz co , jak mnie mijałeś leciałeś lewym pasem za subaru, na prawym wcisnął sie koleś audi A6 avantem takim jasnym i on miał rejst.. SR .... trochu on zamieszał na tych pasach i dlatego po chwili pytałem sie czy dobrze widziałem u ciebie naklejkę klubową, a jego rej.. zostala mi jakos w pamięci :).. no to teraz jasne... sorki za mój bląd :D....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrna A4 B7 kombik SD88933 na klubowych pod polibudą w kato wydział transport- ktos studiuje razem ze mna ? ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisjaj na trasie Mikołow - Żory , czarny avant B5 , rej SR.... z ramkami i naklejka klubową.. zamieniliśmy parę słów :)... pozdrowienia od Robiego z czarnego Sprintera :naughty:

Tos mi ublizyl ;) SZO :) dzieki za pogawedke :)

no nie godej... wiesz co , jak mnie mijałeś leciałeś lewym pasem za subaru, na prawym wcisnął sie koleś audi A6 avantem takim jasnym i on miał rejst.. SR .... trochu on zamieszał na tych pasach i dlatego po chwili pytałem sie czy dobrze widziałem u ciebie naklejkę klubową, a jego rej.. zostala mi jakos w pamięci :).. no to teraz jasne... sorki za mój bląd :D....

A chcialem zerknac kto za kierownica siedzi bo to byl samochod z rally technology co robia auto dla Kajetanowicza, nawet rejestracja taka sama albo podobna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj o 11:45 b6 avant ST klubowe ramki pomykajacy w strone kwk wesola przez lasek :wink:

na Wesołą ostatnio beton codziennie prawie woże ... będą zakładać agregaty chłodnicze żeby zejść z temperaturą :wink::wink:

to h*jowo

czemu ?? koniec skróconego ?

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

Dzisjaj wylatujac z tunelu w kierunku chorzowa wyprzedzalem koleżankę w czerwonym audi z czarną maską. Pomrygalem kierunkami.

możesz mrugać i tak Ci nie odpowie... auto kupione od nas z klubu jedynie :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na tej samej trasie DTŚ tylko w kierunku Katowic przed ograniczeniem 70 na wiadukcie nad LUK oilem wyprzedziło mnie czarne A4 B7 avant rej SY.. klubowe ramki....

Mnie ciężko dojrzeć bo ramki ma klubowe ale z Audi Klub Polska .... jedynie naklejki na tylny szybach bocznych po obu stronach z A4 klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj koło 18:30 na Szerokiej Daniel obgadany na CB - to raczej on mnie capnął :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj koło 18:30 na Szerokiej Daniel obgadany na CB - to raczej on mnie capnął :grin:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisjaj wylatujac z tunelu w kierunku chorzowa wyprzedzalem koleżankę w czerwonym audi z czarną maską. Pomrygalem kierunkami.

Eks A4 Pitery bodajrze :decayed: gadał że jakiejś lasce sprzedał :decayed: teraz jeździ corollą :decayed: na forum dawno go nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obtrąbiona i obmrugana ta Twoja tatra:decayed:

To jest Scania, wybaczam Ci niewiedze :P

Wysłane z mojego MB525

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...