Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

klimatronik musze zczytać i błąd sprawdzić

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziś 17:15 czarne b7 avant...wjeżdzało do focusa w Rybniku SGL 91S6...Kto to...kierownik z kierowniczką:decayed:??. Jechałem srebną Polówką:wink:

Opublikowano

2013_03_07_16_23_27.jpg

07.03.2013 17:23 :))

Opublikowano

Turzol i Ucho w garażu :kox:

wyrwali my tą tapicerkę z klapy :grin:

Opublikowano

A tego kolegę ktoś zna? Co jak co ale lotkę miał piękną :kox:

20130303_143342.jpg

Opublikowano
A tego kolegę ktoś zna? Co jak co ale lotkę miał piękną :kox:

http://s10.postimage.org/5qaqv6qid/20130303_143342.jpg

obrysówki w zderzaku wskazują na wersję USA, a lotka jak skocznia w Lahti :grin:

Opublikowano
A tego kolegę ktoś zna? Co jak co ale lotkę miał piękną :kox:

http://s10.postimage.org/5qaqv6qid/20130303_143342.jpg

na 15" allroady śmigały ???

bo nie pamiętam :eusathink::embarrassed:

musi mieć jako drugie auto caliprę :decayed: , a audi w weekenty śmiga sobie lansiasz :decayed:

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

oznaczenia z klapy też podobnie jak zawias dał trochu wyżej :decayed:

Opublikowano

Ciemny avAnt b5 sz blachy na dts w zabrzu na ledach

Wysłane z Defy MB526 4.1.2

---------- Post dopisany at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ----------

Czyje to ?

Wysłane z Defy MB526 4.1.2

Opublikowano

dziś widziane czarne B6 Avant na rozdzieniu o 14:25 jechał w stronę Centrum Katowic SO , walnąłem długimi ale zero odzewu

Opublikowano

badboy wczoraj za obwodnicą z Żor w stronę Roju...jechałeś za kurierem UPS:wink:

Opublikowano

granatowa B5tka sedan na SM z ramkami, Mysłowice-Brzezinka :wink:

Opublikowano

Badboy wczoraj tym razem uchwycony w Świerklanach koło 16:45:wink:

Opublikowano

Wczoraj 12.03 przed 9.00 w Czeladzi czarne B5 sedan na ramkach na ul. Szpitalnej. Dzisiaj czarne B6 Avant przed 15 w Sosnowcu koło Tesco przy Zus-ie.

Opublikowano

Artur dzisiaj o 8:15 na wylocie z Pawłowic...

Parę kilometrów dalej suszyli ale nie widziałem go tam więc jechał powoli :decayed:

Opublikowano
Artur dzisiaj o 8:15 na wylocie z Pawłowic...

Parę kilometrów dalej suszyli ale nie widziałem go tam więc jechał powoli :decayed:

Zgadza się...a koło godziny później i mnie na placu:wink:

Opublikowano
Artur dzisiaj o 8:15 na wylocie z Pawłowic...

Parę kilometrów dalej suszyli ale nie widziałem go tam więc jechał powoli :decayed:

:shock3:

gdzie stali ??????

leciałem na Żory ale nic nie widziałem po drodze :whistling:

Opublikowano
Artur dzisiaj o 8:15 na wylocie z Pawłowic...

Parę kilometrów dalej suszyli ale nie widziałem go tam więc jechał powoli :decayed:

:shock3:

gdzie stali ??????

leciałem na Żory ale nic nie widziałem po drodze :whistling:

Obok fiata...:decayed:

Opublikowano

Siwa B6 sedan na ramkach, SL... kierowniczka za sterami :decayed: nie chciała mnie wpuścić na DTŚ koło os. Gwiazdy : Dontknow:

pozdr

Opublikowano
Artur dzisiaj o 8:15 na wylocie z Pawłowic...

Parę kilometrów dalej suszyli ale nie widziałem go tam więc jechał powoli :decayed:

:shock3:

gdzie stali ??????

leciałem na Żory ale nic nie widziałem po drodze :whistling:

Obok fiata...:decayed:

To nie widziałem......

Opublikowano

2013_03_14_18_53_01.jpg

14.03.2013 UL.Brzozowa po19...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.