Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dzis na Pszczynskiej w Gliwicach i pod nowym C.H widziana A4 B6 Avant czarna na stalowkach czarnych i grilem calym czarnym....

jak na SGL-u to możliwe, że moja... ojciec z tego co wiem bujał się po Gliwicach w tym dniu :whistling:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dzis na Pszczynskiej w Gliwicach i pod nowym C.H widziana A4 B6 Avant czarna na stalowkach czarnych i grilem calym czarnym....

jak na SGL-u to możliwe, że moja... ojciec z tego co wiem bujał się po Gliwicach w tym dniu :whistling:

Mój tata się boi moim jeździć:bag:...ciekawe czemu :mysli::grin:

??

Opublikowano
Dzis na Pszczynskiej w Gliwicach i pod nowym C.H widziana A4 B6 Avant czarna na stalowkach czarnych i grilem calym czarnym....

jak na SGL-u to możliwe, że moja... ojciec z tego co wiem bujał się po Gliwicach w tym dniu :whistling:

Mój tata się boi moim jeździć:bag:...ciekawe czemu :mysli::grin:

??

a u mnie na odwrót, to ja się boje jak ojciec jedzie heheh :decayed:

Opublikowano

jak na SGL-u to możliwe, że moja... ojciec z tego co wiem bujał się po Gliwicach w tym dniu :whistling:

To raczej ojciec nie byl bo jako pasazer siedziala jakas dziewczyna:) A kierowca był łysy:P Dodam ze miala 2 wydechy

Opublikowano

dzis o 18:00 pod moim blokiem czerwona a4 b5 avant na tablicach smy....

Opublikowano

dzisiaj o godz 18 pod Żabką na Grażyńskiego granatowe B6 Avant SK...... - za kierownicą blondi, a z samochodu wysiadała ekspedientka z Żabki ( też blondi) :decayed:

Opublikowano

Turzol dziś koło 12tej na osiedlu, czyżby modzić jechał :wink:

Opublikowano

imag2570.jpg

W Jastrzębiu między pseudo galeriami na parkingu...kto to ?

Opublikowano

Dziś Akjam okolice 16 na Wojkowicach Kościelnych :hi:

Opublikowano
http://img194.imageshack.us/img194/7215/imag2570.jpg

W Jastrzębiu między pseudo galeriami na parkingu...kto to ?

gość jest z Gołkowic, jego brat jexdzi B7 tez z ramkami klubowymi lecz nie wiem czy udzielają sie na forum.

Opublikowano
Turzol dziś koło 12tej na osiedlu, czyżby modzić jechał :wink:

Żony Polówka się posypała i musiałem ją reanimować

Opublikowano

Dziś obok Slovnaftu Pawłowice/Jastrzębie czarne A4 B7 Avant na ramkach, SCI.... dalej nie pamiętam, cztery końcówki wydechu:wink:

Opublikowano

Guru dzisiaj po 13 na A4 :decayed:

Opublikowano

RalphA4 w Tychach, pogadane i pojeżdżone :)

Opublikowano

Wczoraj godzina 11:30 Forum

WP_000275.jpg

Opublikowano

Wczoraj w Knurowie na spółdzielczej widziany Davca :wink:

Opublikowano

Kuna koło 7:30 na trasie Pawłowice-Warszowice :decayed:

Odznacza się ten kolor, mało spotykany, od razu wiedziałem że to Ty :wink:

Opublikowano

Pucek, ja nawet nie widziałem ramki jak jechałem przed Tobą - ale widzę tego HID-a i myślę kurdę na pewno to któryś z naszych i czekałem aż mnie wyprzedzisz żeby ramkę zobaczy. Do roboty pomykałem - tak jak codziennie tamtędy :wink:

Opublikowano

pozdro dla Byków z pod świateł w orzeszu z zielonego sedana :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.