Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fioletowe b5 to może ja;) jeśli białe ramki od drzwi;)

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja wczoraj miałem przyjemność na światłach pod ślimakiem w sosnowcu zobaczyc bordową a4 z sticker bombami na zderzaku;) wie ktoś może czyj to samochód??
SBL lub SBI ? widzialem ja pare razy, ale na forum sie nie udziela, a przynajmniej ja nieznam

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

we wtorek ok 14 w strone DG na wysokosci zjazdu na milowice srebrna b7 avant SD na ramkach

Opublikowano

na blachach sosnowieckich była ta bordowa a4 co ją widziałem dlatego się zdziwiłem, z prawej strony kawałek zderzaka w stikerach i przywitanie na światłach;) niestety na rozjazdach wiec nie miałem jak zaproponować zjechania gdzieś;/

Opublikowano
na blachach sosnowieckich była ta bordowa a4 co ją widziałem dlatego się zdziwiłem, z prawej strony kawałek zderzaka w stikerach i przywitanie na światłach;) niestety na rozjazdach wiec nie miałem jak zaproponować zjechania gdzieś;/

a co Ci się tak te stickery spodobały kierownik czy kierowniczka :decayed:

Opublikowano
na blachach sosnowieckich była ta bordowa a4 co ją widziałem dlatego się zdziwiłem, z prawej strony kawałek zderzaka w stikerach i przywitanie na światłach;) niestety na rozjazdach wiec nie miałem jak zaproponować zjechania gdzieś;/
aha to ja jak ja widzialem to byla jeszcze na innych blaszkach :wink: ale to napewno ta sama hehe
Opublikowano

stickery;) jak nie przemawia to do mnie wgl to akurat te mi się bardzo spodobały i chciałem jakoś z bliska bardziej zobaczyć ;) po za tym jechał kierownik a gdyby kierowniczka to był dostał naganę od swojej haha ;p

Opublikowano
stickery;) jak nie przemawia to do mnie wgl to akurat te mi się bardzo spodobały i chciałem jakoś z bliska bardziej zobaczyć ;) po za tym jechał kierownik a gdyby kierowniczka to był dostał naganę od swojej haha ;p
podjedz sobie na staropogonska :wink: tam ja czesto widuje zaparkowana
Opublikowano

to muszę kuzyna popytać żeby tam ruszył temat bo jest z tamtej okolicy;) może się uda ja gdzieś załapać i to by pasowało bo skręcał na pogoń jakoś, a dopóki to się nie stanie to moja mi będzie głowę suszyć haha bo też chce sobie takie na samochodzie zrobić a jak widziała z bliska kiedyś to była tragedia wykonanie

Opublikowano

Wczoraj o 11:40 na ul. Śląskiej w Rybniku widziana granatowa B5 sedana na SR... z ramkami :hi:

Opublikowano

dzisiaj mijałem się pod Tesco w Sosnowcu z kierownikiem w ciemnym b5 avant na SMY blachach.. mrygnąłem pomachałem ale kolega z deka zdziwiony był :decayed::decayed:

Opublikowano
Wczoraj o 11:40 na ul. Śląskiej w Rybniku widziana granatowa B5 sedana na SR... z ramkami :hi:

Możliwe, że moje jak stało zaparkowane

Opublikowano
Wczoraj o 11:40 na ul. Śląskiej w Rybniku widziana granatowa B5 sedana na SR... z ramkami :hi:

Możliwe, że moje jak stało zaparkowane

Ty robisz na Pniówku?

Opublikowano
Wczoraj o 11:40 na ul. Śląskiej w Rybniku widziana granatowa B5 sedana na SR... z ramkami :hi:

Możliwe, że moje jak stało zaparkowane

Jakieś 50-100m od przejazdu kolejowego stało zaparkowane.

Opublikowano
Wczoraj o 11:40 na ul. Śląskiej w Rybniku widziana granatowa B5 sedana na SR... z ramkami :hi:

Możliwe, że moje jak stało zaparkowane

Ty robisz na Pniówku?

Nee, KWK Chwałowice

Wczoraj o 11:40 na ul. Śląskiej w Rybniku widziana granatowa B5 sedana na SR... z ramkami :hi:

Możliwe, że moje jak stało zaparkowane

Jakieś 50-100m od przejazdu kolejowego stało zaparkowane.

No to moja niunia :wink:

Opublikowano

Turzol na spacerze z dzieckiem, :wink:

sciema dla żony i na garaż :grin:

Opublikowano
Turzol na spacerze z dzieckiem, :wink:

sciema dla żony i na garaż :grin:

:polew:

Grzegorz to też zastanawiające gdzie ty zawsze w sob/niedziele o tej identycznej porze wymykasz się sam z domu :decayed:

btw jade na garaz, wpadaj :wink:

Opublikowano

chwila relaksu, basen:decayed:

wpadnę weź kabel

Opublikowano

jakiś spot w ST :whistling:

Opublikowano

u Turzola pod garażem:grin:

Opublikowano

co rezacie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.